Skocz do zawartości

Oferty nc+ typu prepaid - tunery


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

TNk nie działa na ferdkach FTa + Phoenix. Ten kto tu pisał , że chodzi rozsiewa bujdy. A jesli twierdzi jednak , że chodzi proszę o dowody

działa na sovcie dcvb extreme a03 po przerobce częsci kodowania...czyli soft jak sie znasz to przerobisz publik jak narazie nie ma;] ale nie mow ze bajka...

 

Tak, tak. Ty się znasz i przerobiłeś. Ale wrzucić na upa to się trochę pewnie wstydzisz co? - tutturu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale na obu dekoderach, które wymieniłeś nie będzie możliwości odbioru TNK. Dekodery od CP obsługują tylko system Nagravision - w dodatku dana karta od CP jest przypisana do danego dekodera i tylko z nią dekoder CP będzie pracował prawidłowo. Natomiast karty TNK obsługują system kodowania Conax i właśnie takiego dekodera lub moduł CI będziesz potrzebował tzn. obsługującego system Conax.

Echostara DSB 717 możesz wykorzystać do odbioru kanałów FTA i nic poza tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd się ostatnio wzięło tyle, mówiąc wprost, głupich pytań w stylu "czy mój szrot od CP będzie dobry do TNK"? Jakoś nie było pytań czy "dekoder od Cyfry będzie dobry do CP" - to było jasne, ale skąd się nagle wzięły pomysły, ze można tego użyć do TNK? No ludzie, logiki trochę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda że nie zrobiliby taki uniwersalny tuner do wszystkiego :D

Cyfrowy Polsat, N, Cyfra + i TNK

chodzi mi o wejścia do kart, najlepiej jednocześnie wszystkie karty :P

ale byłoby marzenie mieć tyle kanałów :P

Aha, pewnie Samsung HD nie obsługuje karty od TNK :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w Ferdku 9000 PVR musialem recznie wyrzucic wszystkie kanaly z tego transpondera, potem wywalic ten transponder z listy transponderow , recznie dopisac go do tej listy ponownie i znow przeszukac. troche roboty ale wyszukalo mi sie ladnie

 

Dzięki wielkie wykasowanie wszystkich kanałów i wgranie od nowa trransondera pomogło.

Niestety teraz mam problem gdyż mam wszystkie kanały odkodowane za wyjątkiem TVP Sport i Nsport nadających na 10.723 H. Reszta wszystaka smiga odkodowana, a te dwa chodza jak zaklęte zakodowane. Miał może ktoś taki problem ??

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ale to i tak taki "półśrodek" - lipa z aktywacją oraz konieczność zmiany softu, dodatkowy osprzęt... Ogólnie bez sensu ;)

 

Większość użytkowników mediasatów ma i tak już dawno zmieniony soft. Po to się je bierze :lol2: Aktualnie działają 3 platformy z jednego tunera w tym jedna piracko. I Ty mówisz że to bez sensu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po 48 h wlaczyli TVN Sport i Nsport - niestety z tym pierwszym mam problemy. Po okolo 10-20 sekundach sia koduje. po przelaczeniu na N sport znowu moge ogladac TVP Sport przez ... 10-20 sekund !!!!

 

Ps Kanaly reklamowane na www jako TP 111 linbox 5818 ma na TP 2 - oprocz tego polaryzacje trza zmienic recznie na Pionowa - H - wtedy znajdzie TVP sport i Nsport.

Wymagac trzeba od sprzedawcow wgrania najnowszego softu i listy kanalow TnK ,ale do tego ptrzegny jest komp z com i kabelek RS 232 ...

 

Ps softu - tu jest link:

 

http://www.linbox.pl/index.php?option=c ... &Itemid=67

 

 

Moj linbox 5818 ma soft z lutego 2008 i od czasu do czasu zawiesza kodowane programy - dopiero twardy reset (wylaczenie z pradu)daje efekt wlaczenia ...

 

Pozdro for All

 

 

 

Ja w Ferdku 9000 PVR musialem recznie wyrzucic wszystkie kanaly z tego transpondera, potem wywalic ten transponder z listy transponderow , recznie dopisac go do tej listy ponownie i znow przeszukac. troche roboty ale wyszukalo mi sie ladnie

 

Dzięki wielkie wykasowanie wszystkich kanałów i wgranie od nowa trransondera pomogło.

Niestety teraz mam problem gdyż mam wszystkie kanały odkodowane za wyjątkiem TVP Sport i Nsport nadających na 10.723 H. Reszta wszystaka smiga odkodowana, a te dwa chodza jak zaklęte zakodowane. Miał może ktoś taki problem ??

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...