Skocz do zawartości

Oferty nc+ typu prepaid - tunery


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1. ADB2850 / 2849 - dysk na usb minimum 80 GB ;)

2. Dekoder bardziej stabilny - trwalszy niż 5800SX

3. Dyski w 5800SX to używane są i przeważnie kilku letnie. Wyeksploatowane - często głośne.

4. Jak masz własny dekoder z wejściem na moduł lub telewizor to całkiem sensowne rozwiązanie pod warunkiem:

a. Moduł musi być CI z kartą Conax - obsługuje go większość telewizorów i dekoderów.

b. Oglądasz albo nagrywasz - nie dwie rzeczy na raz.

c. Moduł CI+ NC+ Cayman nie wszystkie tv - dekodery poprawnie go obsługują.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W Polsacie nie ma z tym problemu. Mam kupiony na własność od Polsatu moduł CI+. Dopóki jest na nim aktywna umowa to mogę go wymienić na taki sam bez problemów w APS.

Tak samo jest z własnościowymi dekoderami. Idę do APS i wymieniam na sprawny za darmo. Mimo że jestem jego właścicielem.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsacie nie ma z tym problemu. Mam kupiony na własność od Polsatu moduł CI+. Dopóki jest na nim aktywna umowa to mogę go wymienić na taki sam bez problemów w APS.

Tak samo jest z własnościowymi dekoderami. Idę do APS i wymieniam na sprawny za darmo. Mimo że jestem jego właścicielem.

 

Z tego co mi wiadomo to nie wymieniają ci dekodera (ale zawsze można się mylić) tylko:

- naprawa na koszt właściciela

- lojalka / umowa z dekoderem dzierżawionym operatora.

Edytowane przez roberttosat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz w cp to ci wymienia. Tylko trzeba powiedziec masz uszkodzony. Nigdy nie miałem problemu z wymienia jak ma się umowę. Raz sam uszkodziłem i powiedziałem to nich wina to też wymienili. A moduł ci nie wiem. Będę w lecie sprawdźcie jak się spisuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@roberttosat dla twojej i innych czytelników forum co do wymian dekoderów własnościowych po gwarancji w NC+ a w Polsacie:

 

 

 

Bezpłatnej wymianie podlegają dekodery uszkodzone elektrycznie:

– na które podpisana jest umowa abonencka;
– Pre-Paid z aktywnym pakietem oraz obowiązującą gwarancją;
– własnościowe oraz na udostępnione;
– w każdym okresie umowy (również gratisowym);
– abonentów będących w okresie wypowiedzenia;
– FTA w okresie gwarancji;
– z aktywnym pakietem Darmowym HD po okresie gwarancji.

Bezpłatnej wymianie NIE podlegają dekodery:

– uszkodzone mechanicznie;
– FTA po okresie gwarancji i bez aktywnego pakietu

 

 

Więc w przeciwieństwie do NC+ w prepaid która nie wymienia po gwarancji dekoderów na których jest umowa lub opłacony pakiet.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie na ile to jeszcze aktualne bo info z 2015 roku.NC+ może i nie wymiania sprzętu ale daje przynajmniej możliwość korzystania z usług prepaid w przeciwieństwie do CP.Więc na dzień dzisiejszy wygląda to tak w CP dostaniesz dekoder własnościowy z umową.Po zakończeniu umowy dekodera nie wymienisz i prepaid nie uruchomisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP od dawna praktycznie nie wydaje dekoderów na własność (jest to chyba jeszcze możliwe, ale info o tym o ile wiem jest wyłącznie w rozpiskach @swojadroga). I taki dekoder jak najbardziej będzie w prepaidzie działał (choć są problemy, żeby ponownie na nim podpisać umowę).

 

Za to właśnie NC+ po zakończeniu umowy na sprzęcie własnościowym nie daje opcji skorzystania z pre-paid, tylko ponowna umowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...