Skocz do zawartości

Oferty nc+ typu prepaid - tunery


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W Smart HD+ masz nSport+, Discovery Channel. W Start + ich brak.

W Start + masz WP, Zoom, Metro, ATM Rozrywka, Kino Polska Muzyka, Nowa TV. Brak ich w Smart HD+.

Edytowane przez Marko 345
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Za tą cenę na sezon letni, na wyjazd 2-3 miesiące jak znalazł.

Ciekawy jestem skąd taka przecena, czyżby zbliżało się koniec oferty czy bardziej wysokie stoki mafazynowe i trzeba się pozbyć z magazynów za pół darmo, aby odzyskać w sporej części zainwestowane pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że mam zamiar skorzystać z tej oferty na okres wakacji tj. czerwiec/lipiec, to proszę o podpowiedź. Jakbym kupił 2 takie zestawy to czy po 1 miesiącu, kiedy go wykorzystam, nie muszę nic opłacać, tylko te 50 zł na m-c jako jedyna opłata?

 

Te dekodery występują już w bardzo małych ilościach a może już pojedynczych egzemplarzach i tylko w niektórych sklepach na terenie Polski.

Dziś jak mi się uda kupić to sam sobie go sprezentuję .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj zamówiłem w innym popularnym sklepie. Nie było na miejscu,ale miła pani sprowadzi mi z innego sklepu  za 99zł. Normalnie kosztuje 109.99.Więc wychodzę na swoje,ponieważ dekoder w rtv euro 49.99 plus koszt dojazdu więc wychodzi to samo. 


Najbardziej mi zależy na tvn turbo,discovery,tvn24 i travel.


Więc wydaje się że oferta idealna


Jeśli można wiedzieć to gdzie kolega próbował kupić?


Może ktoś wie jaki dekoder jeszcze można kupić z nc+telewizja na kartę z pakietem domowy hd ? Będę wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak.Ale tutaj mam kanały w domowym hd które mnie interesują.A jak w smart hd zabiorą te które są dodatkowe za zero to co wtedy?I nie ma w smart hd travel,eurosportów i kilku innych.A na n sport oprocz ligi mistrzow którą już nie będą pokazywać nie leci nic ciekawego. Troche szkoda mini mini ale córka ma w drugim pokoju, a mi nie potrzebny.


Mogli by dorzucić pare kanałów do smart hd. Fajna oferta.Mam ją od kilku lat,ale nic z nią nie robią i kto wie czy nie padnie zaraz.


Poza tym kto powiedział że chce oglądać bez opłat?19.99 za domowy hd bez umowy to spoko cena.A w smart hd co oglądasz bez opłat? To samo.Czy  nie?


A nawet mniej

Edytowane przez grzeno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domowy HD to był / jest w ofertach TNK HD / N na Kartę.

Domowy HD+ to był jest w ofertach Świat HD oraz w NC+ Mix ( pierwsze oferty ) i nadal jest możliwość jego doładowania jeśli ktoś taką kartę - zestaw posiada.

Śtart+ jest w nowszych ofertach tj. NC+ TNK HD.

 

Zawartość każdego z tych pakietów jest różna - tak samo jak opłata za poszczególne pakiety:

 

Domowy HD - 19,99 zł za miesiąc - tu jest Eurosport 1 HD

Domowy HD+ 24,90 zł miesięcznie - tu są Eurosport 1 HD i Eurosport 2 HD

Start+ 24,99 zł miesięcznie - tu brak Eurosportów HD.

 

Ponadto każdy z w/w pakietów także się różni poza zawartością Eurosportów HD

 

Skład poszczególnych pakietów do znalezienia w internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to juz się pogubiłem w tych ofertach.Chodzi mi o to że w nc+ telewizja na kartę pakiet domowy hd+ który chciałem został zastąpiony pakietem start+.Zresztą w sat kurier jest to opisane,a na stronie nc+ widnieje jeszcze pakiet domowy hd+.O co chodzi?

 

https://satkurier.pl/news/127100/nc-telewizja-na-karte-8211-zmiana-oferty-i-cen.html


W n na karte i tnk widnieje też domowy hd


I teraz nie wiem już czy biorąc np dekoder 5800sxr lub np moduł ncam będę miał domowy czy start?


Najbardziej chyba sie opłaca kupic moduł nc+ mix i doładować z góry na rok pakietem comfort+ przez jedną znaną stronę.Wychodzi wtedy około 25zł na miesiąc i bez podpisywania umowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...