Skocz do zawartości

Oferty nc+ typu prepaid - tunery


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 9 miesięcy temu...

Witam. Mam do was krótkie pytanie. W moim nbox na kartę wypaliło na wylot scalak STV6412A oraz 6 kondensatorów, a mam zapłacony dostęp do programów za 6 miesięcy. Gwarancji nie mam, bo to oferta była jeszcze n na kartę. Dlatego chciałbym na portalu ogłoszeniowym kupić używanego nboxa i włożyć moją kartę. Czy będzie działało, czy jednak nie pójdzie?

 

Pozdrawiam, Adrian.

Edytowane przez Barti
Przeniesiono wątek do odpowiedniego działu forum. Proszę zapoznać się ze strukturą forum, a nie zakładać wątki tam, gdzie popadnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam do was krótkie pytanie. W moim nbox na kartę wypaliło na wylot scalak STV6412A oraz 6 kondensatorów, a mam zapłacony dostęp do programów za 6 miesięcy. Gwarancji nie mam, bo to oferta była jeszcze n na kartę. Dlatego chciałbym na portalu ogłoszeniowym kupić używanego nboxa i włożyć moją kartę. Czy będzie działało, czy jednak nie pójdzie?

 

Pozdrawiam, Adrian.

Proponuję kupić uniwersalny dekoder HD na znanym portalu aukcyjnym za ok. 100 zł typu Opticum 403p, 402p, Ferguson Ariva 120, 220 lub podobny i większość kodowanych kanałów z oferty będzie chodzić (wszystkie, które są w ofercie SMART HD+), z wyjątkiem np. Eurosportów jeśli je masz w pakiecie (nSport+ i TVP Sport będą chodzić, jeśli są w pakiecie). Oczywiście wyszukiwanie i ustawienie listy kanałów, w dowonlej kolejności przeprowadzasz sam, jeśli nie ma w nich aktualnej listy po zakupie. Trochę trudniejsza w opanowaniu i kosztach sprawa to zakup tunera z Enigmą, ale wtedy przy odpowiednich ustawieniach będą chodzić wszystkie opłacone kanały z oferty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ma kupować uniwersalny dekoder to już lepiej Cryptobox ze względów wiadomych. Bo może okazać się że karta Conax NC+ / N na Kartę pochodzi z uszkodzonego dekodera BSLA - BSLA a wtedy na Crypotobox będzie działać pełna oferta z karty jeśli jest opłacona. Słowo klucz RSA bo Cryptobox je obsługuje.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

 

Jak nazwa tematu wskazuje.

Chciałbym się zapytać jaki dekoder z oferty nc + na kartę będzie najlepszym wyborem.

Potrzebny mi będzie do odbioru hot bird oraz astry 19,2.

Czy lepiej kupić jakiegoś fergusona?

Niestety nie wiem czy na nim będę miał możliwość oglądania polskiej oraz niemieckiej TV.

 

Proszę o radę.

Edytowane przez Barti
Przeniesiono wątek do odpowiedniego działu forum i połączono z istniejącym już podobnym wątkiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na takim dekoderze możesz bezproblemowo odbierać kanały z HB i z Astry. Kanały FTA działają bez karty. Sprawdzone! Na dodatek możesz odbierać na nim tv naziemną (wspólna lista z kanałami sat). Lepiej unikać modelu ComboPlus, który paruje się z kartą.

Oczywiście programy z Astry musisz sobie zaprogramować, Wadą jest beznadziejna numeracja programów na liście głównej i brak możliwości jej edycji. Sytuację poprawia utworzenie list kanałów ulubionych

Jeżeli chcesz coś trochę lepszego, to Ferguson jak najbardziej. Ewentualnie Cryptobox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Lamerskie pytanie ale cóż p-początki. Po 10 latach płacenia abonamentu powiedziałem dosyć i zamierzam przejść na tnk.Mam jednak problem bo zamierzałem kupić oferowane zestawy z kartą startową no ale koledzy mnie zniechęcili twierdząc że te dekodery to mały badziew. Zatem mam pytanie czy istnieje możliwość kupna we własnym zakresie dekodera (myślę nad Fergusonem ariva 203) i osobno karty startowej. Z tego co mi powiedziano podobno nie ma takiej możliwości bo wszystkie karty są parowane z dekoderami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smart HD+ zadziała na każdym dekoderze z obsługą Conax.

nc+ TnK - możesz kupić moduł CI+ (199 zł) i używać we własnym dekoderze, warunek -> dekoder musi obsługiwać CI+, ponieważ moduł nie pracuje w trybie "legacy" (czyli z dekoderami posiadającymi jedynie starszy standard - CI). Według strony producenta Ferguson Ariva 203 obsługuje CI+ więc taki zestaw powinien działać. Ewentualnie może gdzieś uda Ci się wyhaczyć starszy moduł z "n na kartę" (Conax), który działa również z dekoderami obsługującymi jedynie CI (bez plusa).

Edytowane przez Vsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował moduł Conax NCam z TNK HD lub NNK i do tego dekoder albo TV ze slotem CI. Ja tak używałem moduł TNK HD w Arivie 250 i większych problemów (poza tym, że ten dekoder to straszny badziew) nie miałem.

 

Przed ewentulnym zakupem TV z tunerem sat warto sprawdzić w nim moduł - jak mam małego campingowego Philipsa który niestety na niektórych kanałach mi tnie (głównie TVN-y, Ariva o dziwo daje radę).

 

Nie kupuj modułu CI+ z oferty NC+ na kartę z pakietem Start+, bo jak napisano powyżej mało który dekoder obsługuje CI+.

 

Są jeszcze opcje z liczeniem RSA, ale tu i porządne dekodery są droższe, zwykle oferta prepaid - uboższa (zależy na jaką kartę się trafi) i trzeba się wgryźć w temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cryptobox idealny do RSA

Panowie -serdecznie dziękuję. Trochę mi rozjaśniliście temat.Musze się dalej zagłębić ale przynajmniej wiem już co mam szukać

znalazłem cryptobox 652 z modułem CAM niestety nikt nie jest mi w stanie zagwarantować że TNK będzie na nim działać a z tego co wiem to cyfrowy polsat podobno nie odpalił na tym module.

Znacie może jakieś pewne dekodery combo z gniazdem na moduł CAM który bedzie bezproblemowo działać z TNK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzętowo i software'owo to to samo co w NNK i TNK HD. Ale rzeczywiście dla tych, którym zależy na Eurosportach i niczym więcej jest to najlepszy prepaid na rynku.

A jeśli chodzi o zgodność modułu ze sprzętem SAT, to mamy tu wątek o module TNK HD w który warto zerknąć, jak i wątki o różnych odbiornikach. Gdzieś kiedyś była na necie też lista zgodności, ale pewnie jest na tyle stara, że nie warto jej szukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cryptobox 652HD jest najodpowiedniejszy do ofert na kartę. Na 100 chodzi moduł polsatu,nie chodzi moduł cam enki ten najnowszy(podobno oprogramowanie do tego modułu jest w przygotowaniu), starsze chodzą. Chodzą wszystkie karty z ofert na kartę. Jeśli są to karty z odbiorników BSKA lub BSLA to jest możliwość oglądania całej zapłaconej oferty z danego pakietu. Pojawiają się karty z TNK HD ale cena conajmniej 100 zł, N na kartę też są(oferty różnią się tylko tym że można pakiet bez opłat w TNK HD oglądać 12 miesięcy a w NNK 1 miesiąc). Karty z NC+ NA KARTĘ pakiet domowy+ (nie mylić z TNK HD i NNK - tam jest pakiet domowy) mają EUROSPORT 1 i EUROSPORT2. SMART HD jest raczej słabą ofertą, zaś NC+ NA KARTĘ pakiet START ciekawą choć nieco okrojoną(i nie ma kart z BSKA)

Całą ofertę na kartę można przejrzeć sobie na stronie http://ncplus.pl/telewizja-na-karte#na-karte-hd

Na dole strony są poprzednie oferty, dostępne jedynie z drugiej ręki.

Edytowane przez otsenre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, orientuje się ktoś w ofercie "nc+ telewizja na kartę (Pakiet Start+ na 12 miesięcy) - dekoder HD ITI5800S" za 199,99 zł? Czy po aktywacji karty zyskuje się dostęp do pakietu Start+ na 12 miesięcy w tej cenie 199,99? Czy ta cena zawiera cenę opłaconej usługi na 12 miesięcy, czy tylko cenę karty i dekodera?

 

Czy karta z tego zestawu pójdzie w dekoderze z czytnikiem uniwersalnym? Czy to Conax?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne BXZB ;)


Witam, orientuje się ktoś w ofercie "nc+ telewizja na kartę (Pakiet Start+ na 12 miesięcy) - dekoder HD ITI5800S" za 199,99 zł? Czy po aktywacji karty zyskuje się dostęp do pakietu Start+ na 12 miesięcy w tej cenie 199,99? Czy ta cena zawiera cenę opłaconej usługi na 12 miesięcy, czy tylko cenę karty i dekodera?

Czy karta z tego zestawu pójdzie w dekoderze z czytnikiem uniwersalnym? Czy to Conax?

 

 

Pakiet Start+ to w sumie to samo co w Smart HD, więc w czytniku uniwersalnym Conax zadziała.

Pakiet Start+ to same nieparowane kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...