Skocz do zawartości

Oferty nc+ typu prepaid - tunery


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A taka informacje wyczytalem na http://www.sat-elita.info

 

W dniu wczorajszym udostępniono wsad do Mulitblokera Seca umożliwiające prace kart Conax (Telewizji na Kartę) na dekoderach: Philips 3010/6010 lub Mediasat 1430, 1530, 1630, DTF-1, DTF-2 z oprogramowaniem Multicam.

Jest to dobra informacja dla posiadaczy tych dekoderów, w celu tańszej alternatywy dla pakietów Cyfry+. Po zakończeniu kodowania w Seca2, na pewno wiele osób zakupi samą kartę TnK.

 

źródło: Sat-elita News

 

A tutaj link do tematu:

http://sat-elita.info/forum/viewtopic.php?t=19825

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ferguson DF 6000 CR soft 9.24 - działa z kartą TNK bez problemu, aktywacja przez stronę internetową trwała ok. 30 sekund. Wpisałem dane na stronie, kliknąłem "Aktywuj kartę", włożyłem do tunera, włączyłem TVN i po prostu zadziałała. (Nie trzeba było żadnego specjalnego softu Conax) :brawo: Teraz mogę spokojnie przemyśleć co zrobić z niedziałającą "nową" kartą Cyfry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rodacy ! jest lepiej ! i będzie jeszcze lepiej ! ojciec narodu nas wszystkich Mr 'Kowalski' na otarcie łez :cry: dla wszystkich posiadaczy Cyfry (sprawnej inaczej) znalazł sposób na odbiór TNK na obiektach muzealnych z epoki kamienia łupanego min Pionerach,taka metoda choć sprawdzona(jak donoszą różne żródła,między innymi to i nie tylko) może jednak nie gwarantować 100% satysfakcji.

Osobiście nie skorzystam z oferty TNK choć ją popieram,ale znam ludzi którzy z niej skorzystają

i im będę polecał,bo nie które z tych osób nie mają wysokich wymagań np Globo 7000cx albo Ferguson 6600 przy cenie poniżej 200zł i po małych poprawkach mają o wiele większe możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla niewtajemniczonych te tajemnicze czytniki kart TnK do Philipsów 3010/6010 i Pionków 1430/1530 to nic innego jak blokery sprzętowe Seca2 (np. Analfabeta 5) na PICu (16F84 czy jakoś tak podobnie). Pełno było tego w swoim czasie na Allegro (niezaprogramowanych a więc legalnych!). Blokery te (jako blokery) są od dziś są kompletnie nieprzydatne z wiadomych względów, więc kto ma należy tylko zmienić w nich soft i już mamy czytnik. Następnie kupić kartę za 49 zł i cieszymy się tanią telewizją. :brawo:

Tylko niech ktoś da znać czy to naprawdę działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Jestem zainteresowany ofertą Telewizji Na Kartę (TNK). Posiadam odbiornik FTA - Ferguson AF 2818 SE, jednak nie ma on wbudowanego czytnika kart. W związku z tym mam pytanie, czy istnieje taka możliwość, aby dokupić zewnętrzny czytnik kart, do którego mógłbym włożyć kartę TNK i korzystać z ich usługi na tym tunerze?

 

Czekam na odpowiedź,

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jastrzab876 - jak załadujesz odpowiednie dodatki - będzie.

 

@bLaYd - da się - zmieniasz oprogramowanie w tunerze i dokupujesz czytnik Phoenix. Działanie takiego zestawu potwierdzał wcześniej w tym temacie bodajże kaspeed. Karta może jednak nie chcieć się aktywować, a do tego może być różnie z przechodzeniem uprawnień na kolejne okresy. Tak więc takie rozwiązanie to ostateczność. W tym miejscu uwaga do innych - czytnik Phoenix może działać tylko z Fergusonami AF-xx18. Inne modele odborników FTA (w tym inne Fergusony) nie podchodzą pod taką opcję.

 

@andyg - działa. Karta pracuje jak burza i to nie pierwsze wykorzystanie blokerów w roli czytników - wcześniej pojawił się wsad na Viaccess na karty erotyczne Free-X. Dodam, że ten "czytnik" działa tylko z kartami TnK - na inne karty Conax nie ruszają. Aktywacja nie działa, nie wiem jak będzie z uprawnieniami. Do tego trzeba ładować oprogramowanie pirackie. Sposób więc taki sobie, ale nic lepszego/w 100% legalnego nie będzie. Po uruchomieniu trzeba pamiętać o wyborze odpowiedniego systemu z listy w oprogramowaniu (Conax - 0B00).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizja Na Kartę - tunery

 

Postprzez kaspeed 6 paź 2008, o 22:00

No to ja dodam cos od siebie:) Otrzymałem karte do TNK i musze przyznać ze tuner ferguson 2818se bez problemu działa z czytnikiem phoenix jako czytnik legalnego odbioru:) :brawo: czyli jest dobrze karta bardzo ładnie dziala na 8900hd fergusonie.

 

Mógłbyś coś więcej napisać jak tego dokonałeś. Na jakim sofcie, z jakimi ustawieniami, czy phoenix z przeróbkami czy nie, jeśli tak to jakie przeróbki. Wiadomości te są ostatnio bardzo poszukiwane na forach więc podziel się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Państwa pytanie. Zakupiłem tuner Linn box 5818 i kartę do TNK. Zgłosiły mi się wszystkie kanały z TNK za wyjątkiem Nsportu, TVP Sportu i Religi i nie moge ich znaleźć. sprawdziłem czy są transpondery ich i przy wyszukiwaniu zauważyłem że jak tuner skanuje trnasponder na którym zgodnie z opisem powinny byc te kanały nic się nie zgłasza tj., nas 10723 H, 11258 H, 11449 H, 11488 H. Co może byc powodem że nie chca sie te kanały wgrać ?? Z góry dziękuje za informacje.

 

Szczególnie chodzi mi o częstotliwość 10723 H gdzie powinny zgłosić mi się TVP Sport i NSport ( nie nadają w MPEG4 ) czy ktos wie co może byc problemem ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telemaniak bez problemu ten tuner obsługuje monoblock twin :) No chyba że nie masz monoblocka twin. Tomek po co dodawać diseq skoro on już jest w takim monoblocku ?:). jedynie co trzeba zrobić w tunerze technisata to włączyć obslugę na Astre i wyszukać kanały ale to w każdym tunku trzeba to zrobić :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TNk nie działa na ferdkach FTa + Phoenix. Ten kto tu pisał , że chodzi rozsiewa bujdy. A jesli twierdzi jednak , że chodzi proszę o dowody

działa na sovcie dcvb extreme a03 po przerobce częsci kodowania...czyli soft jak sie znasz to przerobisz publik jak narazie nie ma;] ale nie mow ze bajka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...