Skocz do zawartości

Oferty nc+ typu prepaid - tunery


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@kreciolboss Z tego co wiem to dboxy czytały tylko karty Premiere, jeśli czytnik byłby UCAS to nikt nie robiłby multicama. Multicam kosztuje na allegro 25-40zł, więc chyba nie aż tak drogo

 

Ile takie kosztuja, bo akurat wejscie 54, mam zajete na karte dzwiekowa, ale laptopa ma s-video, ale nie wiem czy to wejscie czy wyjscie, czy przez to bedzie chodzilo z tym dekoderem od TNK i wtedy jak z dzwiekiem, bo mam glosniki logitecha x-540 5.1 i nie mam tam optycznego

W takim wypadku musisz kupić tuner na USB np. SkyStar USB, do tego czytnik Phoenix (też wersja USB, no chyba, że masz w laptopie wyjście COM)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jakiś czas temu kupiłem swoim dziadkom tuner ferguson AF-3100CK, żeby mogli sobie pooglądać niekodowane programy z HP. Chciałbym im teraz dodatkowo sprezentować kartę do TNK. Mam więc pytanie, czy wymieniony przeze mnie tuner można w ogóle dostosować do odbioru tej platformy, np. przez zamontowanie zewnętrznego czytnika kart, tudzież przeróbkę samego tunera oraz jak wygląda sprawa z oprogramowaniem do tego tunera, żeby odkodowywał Conax (czy istnieje np. możliwość ściągnięcia takowego z internetu, a może -daj Boże- nic nie trzeba zmieniać w oprogramowaniu ?). Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AF-3100CK - nic nie da się zrobić, tuner może odbierać tylko kanały FTA. W internecie niczego nie szukaj (zahaczasz o piractwo).

AF-6318CR - karta powinna ruszyć w czytniku, ale w innym temacie słyszałem, że może długo dekodować (nawet do pół minuty).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jakiś czas temu kupiłem swoim dziadkom tuner ferguson AF-3100CK, żeby mogli sobie pooglądać niekodowane programy z HP. Chciałbym im teraz dodatkowo sprezentować kartę do TNK. Mam więc pytanie, czy wymieniony przeze mnie tuner można w ogóle dostosować do odbioru tej platformy, np. przez zamontowanie zewnętrznego czytnika kart, tudzież przeróbkę samego tunera oraz jak wygląda sprawa z oprogramowaniem do tego tunera, żeby odkodowywał Conax (czy istnieje np. możliwość ściągnięcia takowego z internetu, a może -daj Boże- nic nie trzeba zmieniać w oprogramowaniu ?). Z góry dzięki za odpowiedź.

Musiz kupić nowy tunek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja dodam cos od siebie:) Otrzymałem karte do TNK i musze przyznać ze tuner ferguson 2818se bez problemu działa z czytnikiem phoenix jako czytnik legalnego odbioru:) :brawo: czyli jest dobrze karta bardzo ładnie dziala na 8900hd fergusonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się ma sytuacja ze splitterami? Czy jest szansa na sprzęty, które poradzą sobie z kodowaniem Conax? Redakcja sat-kuriera w dniu startu TVNK pisała o testach różnych dekoderów i m.in wymieniali w tym artykule bezprzewodowy splitter.

"Karta jest poprawnie rozdzielana w splitterach SmartWi." (źródł. https://satkurier.pl/news/43168/telewizj ... owala.html).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...