Skocz do zawartości

Oferty nc+ typu prepaid - tunery


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam takie pytanie -czy fergusony czytaja sustem conax bo zastanawiam sie nad ta oferta ,tylko nie wiem jak z dekoderem.jeśli nie to jaki trzeba dekoder do conax? a może jakis moduł bo mam w tej chwili echosia z polsatu?

Edytowane przez Barti
Dla uogólnienia zmieniono tytuł wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba kupić takie coś .jest to chyba najtańszy dekoder do conax,albo ewentualnie ten za 199 zł co reklamują .no i do tego oczywiście antena ale antena to juz we własnym zakresie bo oni raczej nie bedą sprzedawać anten

 

dekoder conax za 149 zł http://www.allegro.pl/item441972843_naj ... conax.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wie ktoś czy mając tuner Ferguson FX 7600 muszę dokupywać jakieś moduły czy pociągnie bez niczego?

Pozdrawiam.

Czy czytnik uniwersalny w FX obsługuje karty Conax?

 

Tak. Czytnik uniwersalny montowany w serii FX prawidłowo obsługuje aktywne karty systemu Conax CAS 3, CAS 5 oraz CAS 7. Należy pamiętać, że aktywacja nowych kart iti CAS7 działa prawidłowo w wersji oprogramowania 1.72 lub nowszej!!!

 

Uwaga: aktywacja nowych kart conax może trwać 25 minut lub dłużej!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należy pamiętać, że aktywacja nowych kart iti CAS7 działa prawidłowo w wersji oprogramowania 1.72 lub nowszej!!!

Czy to oznacza, że mając wersję 1.70 (ferguson 7600) będą jakieś problemy, czy tylko mogą się ewentualnie pojawić ? Czyżbym musiał koniecznie zmienić oprogramowanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ten tuner z linka wyzej jest faktycznie najtanszy?

 

Sa jakies aukcje z uzywanym sprzetem pracujacym w conax ponizej 100zł?

 

Jak myslicie, czy po pewnym czasie zostana wprowadzone tunery znacznie tansze w zwiazku z TNK? Do tej pory nie bylo duzego zapotrzebowania to i ceny byly windowane, bo jak ktos potrzebowal to za kazda cene kupi bo nie mial alternatywy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Pierwszy post na forum.

 

Czy komuś obił się o uszy tuner Linbox 5818 lub Linbox 6818 (z wbudowanym spliterem)?

Raczej nie chce kupić tego tunera z simami w conaxie bo jeśli mi się oferta odwidzi albo będę chciał innego operatora to ten tuner pójdzie na śmietnik.

 

Czy te tunerki Linbox-a są warte ich kupna?

Ideałem byłby jakis tuner na dwie karty, z uniwersalnym czytnikiem, z wbudowanym spliterem i jeszcze może żeby czarny był ale takich nie znalazłem :wink:

Na allegro Linbox 5818 jest sprzedawany z kartą TnK za 199 + wysyłka za 12 zł i ta oferta bardziej mi pasuje niż tunerek z oferty.

Żeby nie było nie jestem przedstawicielem sprzedawcy ani samym sprzedawcą z allegro

Pzdr

 

----------------------------------

Jeszcze jedno. Te Linbox-y są "kompatybilne z DVB-S".

U nas ma być sysytem DVB-T ale on będzie dotyczył tylko naziemnej tak? Przekaz satelitarny dalej będzie kontynuowany w ym systemie aż do tego 2016 napisanego na stronie. Bo jeśli przejdą na DVB-T/MPEG-4 to już nic nie będę mógł obejrzeć?

I jeszcze jedno pytanie co do samej TV cyfrowej. Czy jeśeli będzie to już szeroko dostepne a ma być we wspomnainym kodowaniu to będę musiał dokupywać jakieś przystawki do moejego nienajnowszego TV?

Czy jak mam rozumieć te sprawy.

Bo nie wiem co N kombinuje z tą ofertą i nie chciałbym zostać za pól roku z pięknym tunerem w pudle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się jakiś czas temu nad Linboxem, według mnie fajny tuner (ale przegrał z innym ;) ).

Ogólnie Linboxy są przygotowane pod kątem dzielenia uprawnień ale jak to będzie (i czy w ogóle będzie) działało z TNK? Tego nie wiem, to może się wyjaśnić aż oferta zostanie uruchomiona.

 

Tez dzisiaj widziałem ta aukcję, wygląda interesująco, ale radzę poczekać ten tydzień aż oferta TNK ruszy.

 

 

Nie mieszaj DVB-T z DVB-S jedno z drugim ma niewiele wspólnego. Kiedy zostanie wyłaczone DVB-S? Może nigdy, a może za parę lat przejdziemy w całości na DVS-S2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może rzeczywiście trochę chaotyczny mój post jeśli chodzi o DVB-S/T, ale dokładnie wszystkiego ie rozumiem. Zaraz może się doedukuję na forum.

 

A dlaczego przegrał? I który model przegral 5818 czy 6818

Chciałbym zainwestować podobną sumę do tunera z TnK ale jednak mieć coś więcej.

Bawiłeś się tym tunerem i mało opcji czy mało stabilny czy mże jeszcze coś innego?

A jeżeli porównać ten tuner z oferty i wspomniane Linboxy (to oprócz tego uniwersalnego czytnika co jest wielkim plusem) który jest lepszy?

Napisałem do tego sprzedawcy jak to będzie działać jesli chodzi o podział TnK ale pewnie niewiele napisze przed 3.10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego przegrał? I który model przegral 5818 czy 6818

Przegrał z inną marką - Globo. Globo ma "blindscan", a tuner jest głównie pod kątem "buszowania po orbicie". ;) Rozważałem 5818 i 3818 (FTA).

Bawiłeś się tym tunerem i mało opcji czy mało stabilny czy mże jeszcze coś innego?

Niestety nie. Ale tuner bardzo mnie interesuje, jest dobrze wyposażony, np. czytnik uniwersalny (ale czy ze wszystkim sobie dobrze radzi?), konkretny tylny panel. Także cena jest bardzo przystępna. To jest mój faworyt do połączenia z ofertą TNK (czy C+, MTV) i "normalnego" oglądania TV ;)

Ściągnij sobie instrukcje do niego i popatrz na funkcje, ja już nie pamiętam co tam dokładnie było.

 

Nie porównuj tunerów z oferty "platformy" do innych tunerów, bo to nie ma większego sensu ;)

Na dzień dzisiejszy brak szczegółowych informacji o tym Technisacie, także kto wie, moze to całkiem przyzwoity sprzęt będzie. Ale z fotek wynika, że ubogi technicznie (brak przelotki, jedno Euro...).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...