Skocz do zawartości

Telewizja Na Kartę / SmartHD+ – moduły CAM


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja bez problemu aktywowałem kartę przez internet, karta w module na kanale TVN, po około 10 minutach miałem już aktywację i działa wszystko za wyjątkiem nSport oraz TVP Sport ,myślę, że powinieneś zostawić kartę w module na pewien czas lub zadzwoń na info aby aktywowali Ci kartę,ale tak czy inaczej karta musi z satelity ,,złapać kluczyki".

PS.

kartę dzisiaj sprawdziłem w ,,sklepie" wygląda , że jest OK, na ich tunerze były dekodowane w/w kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

zakupilem modul Technicrypt Conax do moje karty. Modul wlozony jako jeden z dwoch (Cyfra) do Slotow Humaxa 2000 CI pracuje bez zadnych problemow. Mam za to ogromne problemy z fergusonem 9000PVR. Jest on chyba naprawde felerny. Po wlozeniu modulu sam TNK dziala ale... gdyby o to mi chodzilo nie kupowalbym modulu. Ferdek ma czytnik karty w ktory wlozona jest cyfra + . I tu zaczynaja sie problemy. Przy wlaczaniu kanalow cyfry jest ok (nawet te wspolne kanaly jak TVP, TVN). W momencie przelaczenia np na TVP Sport albo n - dekoder wariuje i gdyby go tak zostawic to do rana by robil tak:

 

instalacja modulu, reset (boot), zalaczenie, Instalacja modulu , reset... bez konca.

 

Chyba wyrzuce ten dekoder Fergusona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

witam

 

a ja mam takie pytanko:

byłem w pewnym sklepie z rtv z moim modułem zeta blue cam i zapytałem ich czy mi zadziała TNK, a oni powiedzieli, że tą kartę (TNK) trzeba wyłamać jak karte sim z komórki

więc zastanawia mnie jak po wyłamaniu karty, umieszcze ją w moim module

 

chyba, że to działa na innej zasadzie

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod żadnym pozorem nie wyłamuj karty, włóż całość do modułu. :)

 

Czy z tym konkretnym modułem zadziała? Nie wiem. Gdzieś była lista kompatybilnych urządzeń.

Jak już masz kartę, to włóż ją do modułu i dokonaj aktywacji, jak zaskoczy to znaczy, że będzie działać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam

 

Z tego co wyczytałem na Hollexie Moduł Conax TechniCrypt CX CAM bez problemu działa z TNK. Natomiast mam pytanie czy ten moduł zadziała w moim TV - plazma Panasonic model PX80 (posiada wejście CI). Jeżeli ten nie zadziała czy ewentualnie jest jakiś inny moduł kompatybilny z moim TV i Telewizją na Kartę?

 

Dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przekonuje mnie to -nie uśmiecha mi się wydawanie 200zł na zestaw żeby popróbować. Jak go kupię i nie zadziała to pieniądze wyrzucone w błoto bo z Irlandii nie będę tego wysyłał do zwrotu.

Czy ma ktoś jakieś pewne info - może ktoś próbował już jakieś moduły na tym TV.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

viallos - chłopie twój telewizor ma tunet DVB-T czyli do telewizji naziemnej a musiałby mieć DVB-S do satelitarnej. Jednym słowem nie ma szans żeby cokolwiek z satelity złapać na tym TV bezpośrednio. Osobiście polecam ci zakup dedykowanego tunera SAT do TNK na allegro już za mniej niż 170pln. Polsat mini ma moim zdaniem słabszy pakiet o ile nie masz jakichś ulubionych pozycji na Polsacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i o taką odpowiedź mi chodziło. Dobrze że są jeszcze ludzie którzy mają cierpliwość do takich jak ja. Tu nie chodzi o pieniądze tylko ilość tego sprzętu nastawianego do okoła. Polsat Sport musi być bo żonka dużo Siatki ogląda. A ja chciałem jeszcze do tego TVP Sport. W takim razie nie pozostaje nic innego jak zakup dekodera. Może coś niedrogiego z HDMI polecicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrz na nowe tunery Globo, modele 7300 - link. Mają czytniki Conax (pod TNK) oraz złacza CI (kiedyś możesz zmienić abonament CP z tunera na moduł).

 

Dobra, ale to jest temat o modułach, a nie kompletowaniu zestawu, więc proponuję przenieść się do odpowiedniego wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...