Skocz do zawartości

Amazon Prime Video


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Też skorzystałem z rej promki, ale mam problem. Próbuję powiązać usługę z TV LG a także przez playbox tv ale i tu i tu po skanowaniu gdy przepisuje kod z TV to pojawia się błąd proszę spróbować później. Z czego to może wynikać. Dodam, że na komórce jestem zalogowany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi poszła ta promocja na starym koncie Amazon DE🤔 które używałem niedawno i żeby było ciekawiej do niego jest podpięta Visa z banku irlandzkiego.

Wystarczyło się zalogować tymi danymi na Amazon PL bez żadnych kombinacji vpn podobnych.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytam w internecie, gdy przed okresem rozliczeniowym przejdziemy na plan Amazon Prime, to też dostajemy zwrot pieniędzy (26 zł) za miesięczną subskrypcję Prime Video. Ja jeszcze się waham nad wyborem pakietu, no bo te 11 zł miesięcznie to jak na razie nie jest sporo, ale dobrze też mieć te kilkadziesiąt zł rocznie na rosnące ceny paliwa, czy rosnące ceny w sklepach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyłaby też dobra reklama,  większe nagłośnienie promocji i w efekcie   szansa na przesunięcie Prime Video w rankingu odwiedzanych serwisów na wyższe miejsce.

 

Ktoś wogóle zdecydował się na plan miesięczny?

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, lakiman napisał:

Wystarczyłaby też dobra reklama,  większe nagłośnienie promocji i w efekcie   szansa na przesunięcie Prime Video w rankingu odwiedzanych serwisów na wyższe miejsce.

 

 

 

Czy dla ciebie ranking ma znaczenie?  Co to za różnica czy usługa jest na 100 miejscu , czy na trzecim? Ważne , ze ma to co mnie interesuje.

Nie patrze się na to co tobie , czy innemu się podoba , tylko robię to co ja uważam.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie przez cały czas serwis znajdował bodaj na ostatnim miejscu.

Trochę " krzywdzące" z uwagi na bardzo dobrą jakość i ciekawą  zawartość.

Więcej subskrybentów, zainteresowanych może wpłynie na poprawę serwisu jak brak lektora przy niektórych tytułach czy napisów.. 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lakiman napisał:

 

Trochę " krzywdzące" z uwagi na bardzo dobrą jakość i ciekawą  zawartość.

To cie krzywdzi? Czujesz się z tym zle? Dla mnie to nie ma znaczenia.

Czekam na "The Expanse"6 sezon premiera : grudzień. I bez znaczenia czy Amazon przesunie się o jedno miejsce , czy spadnie niżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiły się w ofercie polskiego sklepu telewizory z nakładką Fire TV (czyli amazonowym Androidem): https://www.amazon.pl/Grundig-Telewizor-Ultra-sterowanie-glosem/dp/B08621GJCN/

Co ciekawe, zwykłych Fire Sticków na HDMI nie widzę (mimo, że dawno sprzedają je Euro RTV AGD i inne sieci).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że Amazon idzie po śladach Netflixa, którego "buttony" były np. na blu ray Sony jeszcze przed startem usługi. To też forma promocji. Oby to co obserwujemy rozwinęło się w pełnoprawną obecność tego serwisu na polskim rynku. Mają jeszcze trochę czasu przed startem choćby Disneya. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...