Skocz do zawartości

Amazon Prime Video


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak napisał @Rasheed49 zł za rok to jest śmieszna cena, więc nawet jak obejrzę tylko kilka seriali, to nie będę czuł się oszukany.

Edytowane przez Sentence
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem tematem wątku (art. II, pkt 5, ust. xiii).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, czerstwy napisał:

Ma ktoś może informacje ile ta promocja trwa? Bo nigdy nie miałem tej oferty i konta ale jak tak to wygląda to nawet oglądajac kilka pozycji przez rok to się opłaca.

Mam nadzieję, że liczysz się z tym,  że kartę płatniczą musisz podać,  a z tego co kojarzę,  to ty zawsze masz z tym problem.

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Arkon napisał:

 

 

Godzinę temu, Arkon napisał:

 


Wracając do PV, to mam nadzieje, że nowa cena nie odbije się na kontencie.
 

Edytowane przez Sentence
Usunięto fragment postu nawiązujący do treści innego, usuniętego postu.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Pawop napisał:



Wracając do PV, to mam nadzieje, że nowa cena nie odbije się na kontencie.
 

Za 49 zeta na rok to nawet jak będzie powiedzmy 10 dobrych filmów to będzie warto.Oczywiście dobrze by było gdyby był przy nich lektor.Bo na seriale to trzeba sporo czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Arkon napisał:

Jak najbardziej- np. cena za Netflixa czy Viaplay to dla mnie przegięcie i jakiś rodzaj oszustwa. Oczywiście, to tylko moje zdanie, wiem że Ty masz zupełnie inne. Luzik.

Zależy jakie ktoś ma wymagania. Ja tam za sezon "Egzorcysty" od Walaszka jestem w stanie wybulić subskrypcję Netflixa. Uważam, że warto. :D To samo w kontekście serialu "The Boys" od Amazon, a 3 sezon chyba niedługo wleci. :) 49 zł płacę za dostawy z allegro za free i to z ograniczeniami. Jakoś nie uważam żeby to była wygórowana cena. Teraz będzie Amazon jako konkurencja. 

49 zł to się wydaje na pizzę, a jeszcze więcej jak się chce czymś z procentami ją popić. To jest 3 paczki najtańszych fajek. Tak przeliczając na najpotrzebniejsze dla niektórych artykuły życiowe. 😂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś nigdy nie miał do czynienia z APV , a ma ochotę by dobry serial obejrzeć oraz przeżyć nowe przygody z panami z Top Gear tutaj dostajecie The Grand Tour,  to nie ma co myśleć,  że to 50 zł. Takiej promki nigdy nie było.💥💣💥💣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...