Skocz do zawartości

Amazon Prime Video


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niby dlaczego mieliby nie sprzedać skoro sami nie chcą kontynuować? Idąc tym tropem to byś nie oglądał ostatnich sezonów bo SyFY by nie opchnęło nikomu.
SyFy nie chciało, ale studio produkcyjne chciało kontynuacji i szukali nowego nadawcy. Amazon nie sprzeda praw do serialu, ponieważ nie ma w tym interesu. Mają serial składający się z 6 sezonów, zamkniętą historię i to sobie zostawiają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie odnośnie Amazon Prime Video. Otóż aktywowałem usługę tj. założyłem konto, podałem nr karty i na samym dole odnośnie odnośnie potwierdzenia danych są dwa info w tabelce. Pierwszy to : rozpocznij 30 dniowy bezpłatny okres próbny - zapłać później. Drugi niżej ti: anuluj subskrypcję w dowolnym momencie. Co w związku z tym wybrać, aby było na cały rok w cenie tych 49 złotych? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ARTIPAPK napisał:

Witam. Mam pytanie odnośnie Amazon Prime Video. Otóż aktywowałem usługę tj. założyłem konto, podałem nr karty i na samym dole odnośnie odnośnie potwierdzenia danych są dwa info w tabelce. Pierwszy to : rozpocznij 30 dniowy bezpłatny okres próbny - zapłać później. Drugi niżej ti: anuluj subskrypcję w dowolnym momencie. Co w związku z tym wybrać, aby było na cały rok w cenie tych 49 złotych? 

U mnie tak to wygląda :

 

11111.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem : rozpocznij 30 dniowy bezpłatny okres. Przekierowany zostałem na zakładkę Zweryfikuj płatność. Pojawiła się na planszy moje dane, numer karty, kwota 49,00 plni na dole pusta rubryka z info : wpisz kod SMS. Lecz niestety żadnego nie dostałem na numer swojego telefonu. Poczekałem jeszcze chwilę na tego owego smsa, lecz wyskoczyło info że czas niestety minął i zostałem wylogowany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, jak ujrzałem info o tej promocji zacząłem się zastanawiać gdzie jest haczyk? Może dostajemy okrojony dostęp do Prime Video? 

Jednak nie, coś co wcześniej kosztowało 25 zł/m-c teraz jest za 50 zł/rok i jeszcze dodatkowo bezpłatne dostawy z Amazona. Oby więcej takich promocji :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...