Skocz do zawartości

tvscreen.pl - internetowa platforma VoD


marcus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Demo jest ale mam na myśli pełną wersje filmu za darmo:) aby sprawdzić jak toto śmiga w praktyce. :D Cieszy fakt że ta dziedzina życia się rozwija bo virtualne wypożyczalnie mają sens.Coraz więcej ludzi posiada w domu szybkie łącze stale powyżej 3mega a to pozwala się cieszyć takimi rarytasami jak Vod i virtualne wypożyczalnie filmów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D

Od końca grudnia do 5 stycznia wszyscy mogli się zarejestrować i oglądać około 20 różnych filmów bezpłatnie (rejestrować bezpłatnie można się oczywiście zawsze :) ). W tym też czasie zbierane były wszelkie krytyczne uwagi na temat streamu, jak i samego serwisu. Najbardziej aktywni krytycy (konstruktywni oczywiście :wink: ) otrzymają mozliwość poogladania jeszcze filmów bezpłatnie. Zapraszam do serwisu od piątku. Pojawi się kilka rozwiązań, których nie ma w polskim internetowym VoD. W tej chwili prowadzone sa również kolejne rozmowy z wieloma dostawcami ciekawego kontentu. http://www.tvscreen.pl będzie jeszcze na pewno bardzo ewaluował i jego kształt będzie dostosowywał się do oczekiwań użytkowników. Nadal dostepna będzie również ankieta dotycząca serwisu :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcus przekaż ode mnie swoim kolegom (dla ciebie oczywiście też :) ) gratulacje , bo tvscreen.pl na pewno będzie hitem . I nawet nie czekając do piątku , wiem , że będzie świetnie , albo lepiej niż świetnie :brawo::brawo::brawo: .

Ale co do przyszłości , to będziecie się musieli postarać , bo video/telewizja/filmy w internecie się rozwijają i może być trudno walczyć o klienta . Ale narazie wszyscy powinni się pomieścić na rynku (IPLA z serialami Polsatu , TVP.pl z programami tvp i wy :jupi: ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baza filmów to będzie podstawa :). Obecnie na polskim rynku nie ma ogólnie dostępnego VOD z dobrą kolekcją. Iplex czy cineman nie oferują nic ciekawego - zupełnie mnie do siebie nie przekonują. Ostatnio coś się ruszyło w iTvp, udostępnili trochę swoich starszych ale dobrych produkcji. Jedynie oferta polskich seriali (ponownie iTvp oraz Ipla) jest dosyć dobra - chociaż do IPlayera od BBC trochę im brakuje ;)

 

Mi marzyłby się taki drugi ITunes :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie VoD w Internecie to dziedzina, która w Polsce dopiero się rozwija. Myślę, że tvscreen.pl stanie sie motorem tego rozwoju. W tej chwili startuje i pierwsze koty za płoty, ale nadal są finalizowane ciekawe umowy i prowadzaone zaawansowane rozmwy z kolejnymi dostawcami kontentu. Należy pamiętać, że rynek dopiero się rozwija i nie wszystkie utwory mają w ogóle prawa do emisji jako VoD w Internecie i na to operator w ogóle nie ma wpływu. Ale wszystko idzie w dobrym kierunku :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy znalazłem się w grupie , która będzie przez jakiś czas mogła oglądać filmy za darmo? Bo miały być takie osoby , ale narazie nic takiego nie zauważyłem . A co do strony , to jak na razie jest dobrze i myślę , że będzie jeszcze lepiej :D . Fajnie , że takie coś wystartowało :jupi: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już w tej chwili jest sporo ciekawych filmów (np. Człowiek z deszczem w butach, Jak ryba bez wody, Czy gangi Nowego Jorku), świetne filmy dokumentalne seria Szokująca ziemia, Alaska, czy Zaginiony Świat, Fajny kontent dla dzieci, np. tylko na tvscreen.pl produkcje Studia Filmów Rysunkowych w Bielsku Białej, m.in. Bolek i Lolek, Pampalini, Nasz dziadzio i inne Kasper, czy Popeye. Niszowe koncerty.. W najbliższym czasie będą zachodziły bardzo intensywne zmiany w serwisie, również w kontekście wielu kolejnych tytułów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej, będzie wysyłany newsletter. Przy zakładaniu konta należy zaznaczyć "Wyrażam zgodę na przesyłanie na mój adres e-mail biuletynu informacyjnego (Infoscreen) dot. serwisu tvscreen.pl" lub w ustawieniach konta (jeśli jest się zarejestrowanym użytkownikiem) zaznaczyć :"zapisz do newslettera". :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W najbliższym czasie sporo nowości na http://www.tvscreen.pl. Już od kilku dni wprowadzane są nowe filmy. Super nowy dokument "Ossolineum" Macieja Piwowarczuka, nowe bajki, dokumenty, koncerty, filmy dla widzów dorosłych.... na dniach super świeże materiały z pewnego, słynnego, światowego wydarzenia.. więcej szczegółów już w przyszłym tygodniu! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

I faktycznie, stało się. http://www.tvscreen.pl obniżyła ceny. 13 piątek okazał się tragiczny dla cen na platformie :wink: Bajki dla dzieci można już mieć na dobę za 90 groszy. Filmy tylko 2,90. Mnóstwo tytułów: dokumenty, koncerty, imaxy, pełnometrazowe bajki za 1,90. Pakiety za 9,90 na miesiąc. Dla dorosłych też taniej :wink: Za pakiet FULL screen 34,90. Promocja nawet o 77% w dół i znowu więcej filmów (prawie 300). I będzie jeszcze więcej i coraz nowszych i topowych. Na poczatku tygodnia kolejna, duża niespodzianka! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dziś na http://www.tvscreen.pl można oglądać reportaże i ciekawe materiały o najnowszych produkcjach filmowych, takich jak Slumdog, Lektor, Obywatel Milk itd, oraz aktorach, jak Meryl Streep, Kate Winslet, czy Sean Penn ZA DARMO!! Świerze materiały o świecie Hollywod. Co tydzień nowości!! Poza tym można kupować już filmy za pomocą SMSa. I co najważniejsze zaczyna być wdrażane wypożyczanie przez pobranie!! Można pobrać film na własny komputer z 24 godzinną licencją, która można odnawiać lub ponownie wykupić w zależności, czy film jest w pakiecie, czy nie :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...