Skocz do zawartości
marcus

tvscreen.pl - internetowa platforma VoD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Reprezentuję firmę Digital Partners, która jesienią wprowadzi do internetu nowatorską i największą na polskim rynku platformę VoD.

Chętnie założę wątek, w którym bedzie można się wymieniać opiniami, doświadczeniami i innymi tematami dotyczącymi tej nowej formy telewizji w internecie.

Wiecej szczegółów już w październiku. Obecnie chętnie odpowiem na pytania, na które na tym etapie wdrażania projektu będzie można odpowiedzieć.

Zapraszam do dyskusji. Poniżej krótkie info o projekcie (jest również na portalu Sat Kuriera).

Internetowa platforma VoD

W październiku spółka uruchomi pierwszą w Polsce, wielowymiarową, internetową platformę wideo na żądanie (VoD). Projekt, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników, wprowadzi do sieci nowe, kompleksowe podejście do usług VoD. Dostępne funkcjonalności umożliwią korzystanie z serwisu w sposób zbliżony do nowoczesnej telewizji, której ramówka jest tworzona przez samego widza, bez konieczności posiadania dekodera i odbiornika telewizyjnego.

Platforma zaoferuje nowatorski sposób codziennego użytkowania VoD, odmienny od tradycyjnych i internetowych wypożyczalni. Odróżniać się będzie mnogością i różnorodnością dostępnych zasobów a także konsekwentną dywersyfikacją odbiorców ze względu na wiek.

Będzie to również praktycznie pierwszy, tak duży, internetowy projekt VoD, który umożliwi korzystanie z obszernych i zróżnicowanych gatunkowo zasobów w sposób legalny, z uszanowaniem praw autorskich.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To ja mam pytanie. Ile i za co? :D Z ww. opisu wynika zupełnie nic. Takich ogólników to ja dawno nie czytałem :lol: Autor mógłby szukać zajęcia w polityce :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ponoć więcej szczegółów ma być znanych w październiku, tak napisał wyżej autor tego wątku. Natomiast w informacji prasowej jest mowa, że platforma ma ruszyć już w październiku. Bardzo ciekawe - póki co, przenoszę z działu "n" do "Nowe technologie". :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za przeniesienie wątku.

Jestem poczatkujący na forum i dopiero się uczę, jak to wszystko działa (prośba o wyrozumiałość). Dokładnie, więcej szczegółów w październiku. Będzie kilka odmiennych rozwiązań od tych, które funkcjonują w sieci, więc w momencie wdrażania, nie można ich zdradzać. Jak tylko będzie to możliwe poinformuje o szczegółach. W najbliższym czasie będzie znana nazwa platformy i jednocześnie jej przyszły adres.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

więcej informacji jeszcze w tym miesiącu, prawdopodobnie równocześnie ze startem platformy w wersji testowej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Absolutnie,

żadna ściema!

projekt jest już bardzo zaawansowany

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

i nie znamy jeszcze żadnych szczegółów ...

no to bardzo zaawansowany :lol::lol::brawo:

A tak na serio , to cos się dzieje , na stronie zamiast loga ,jak było wcześniej jest ten napis : 502 Bad Gateway :D

Tylko to raczej postęp do tyłu (jak to mówi O.Rydzyk : Alleluja i pod prąd :lol: ) :jupi:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mial być w październiku , a wygląda na to , że będzie w listopadzie :D (jak nie poźniej , albo wcale) . może w końcu pokażesz nad czym tak pracujecie , ze nie możecie się wyrobić ze startem :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hehehe

Jak już pisałem to bardzo rozbudowany projekt (wielowymiarowy) i jest nad czym pracować:).

Wszystko w swoim czasie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

może powiedz , co robić , to ci pomozemy :D (użytkownicy forum satkuriera) .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wielkie dzięki za propozycję pomocy! :) (raczej nie mnie, bo ja bezpośrednio nie wdrażam projektu, ale i tak bezinteresowna pomoc jest bardzo cenna!!).

W tej chwili jednak jestem zmuszony nie skorzystać, bo nad projektem pracuje zdecydowanie wystarczająca ilość fachowców. W przyszłości być może jednak będzie można zaangażować kogoś o tak szczerych intencjach i bezinteresownych deklaracjach niesienia pomocy :brawo::D

dzięki jeszcze raz!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to dlaczego ta wystarczająca ilośc fachowców nie nadąża z wdrażaniem projektu :lol2: . moze jednak potrzebna pomoc?

proszę , uchyl rąbka tajemnicy , bo my wszyscy przeglądający ten wątek (myśle , że wszyscy tak myślimy :D ) chcemy się dowiedzieć co i jak . : :sciana:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W październiku spółka uruchomi pierwszą w Polsce, wielowymiarową, internetową platformę wideo na żądanie (VoD) ...

Już mamy listopad :oops: Chyba, że chodziło o przyszłoroczny październik :P

Co tam się u was dzieje? Będzie coś z tego? Mam nadzieję, że tak :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Będzie, będzie:)

Zaczniemy trochę później, m.in. z powodu opóźnień ze strony naszych partnerów. Chcemy też, aby większość funkcjonalności była dostępna już od chwili startu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

troche później , to znaczy kiedy? wyrobicie się do końca XXI wieku? :lol:

a tak na poważnie , to zwykle powstawają wersje beta i tam nie ma wszystkich funkcji od początku , a nie tak , że nie wiemy czy w tym jest jakieś ziarnko prawdy .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi