Skocz do zawartości

Rexroth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie to pasmo "Dog TV" jest robione przez Amerykanów i widać, że raczej dla... Amerykanów. :roll:

W odcinku nr 2, który miałem okazję obejrzeć, wystąpił też pies o imieniu Rudy. ;) Miał na sobie przywieszoną tabliczkę z imieniem (My name is Rudy), a pod imieniem numer telefonu. Zapewne jego właściciela. Zauważyłem, że ten numer telefonu zaczynał się od 1-312..., czyli kierunkowy do Chicago. A to oraz polsko brzmiące imię tego psa wskazuje na bardzo duże prawdopodobieństwo, że to pies Polaka. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co pamiętam, to SAT Kurier informował o DOG TV z okazji Prima Aprillis. Tak, czy inaczej DOG TV w pewnym sensie zadebiutował na polskim rynku, ale raczej w celu jego zbadania przed ewentualnym wprowadzeniem normalnego kanału. Osobiście uważam, że wyniki nie będą dla nadawcy satysfakcjonujące.  

Edytowane przez neo_patryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SATKurier informował o kanale dla kotów, w 2011 r. bodajże. Chyba że sam coś przeoczyłem.

 

Płakać nad tym, że DOGTV zastąpi Animal Planet HD nie można, bo... To jest za mały kanał, aby tak było. Discovery Communications może zainwestowało coś w niego, ale nie wiadomo ile i ile udziałów mają. Wciąż jest jakoś niezależny, a współpraca opiera się na wsparciu programowym na innych rynkach lub jako pomoc do wejścia właśnie do innych regionów. U nas postanowiono wprowadzić zwykłe godzinne pasmo. Właściwie program, bo pasmem bym tego nie nazwał. W Niemczech zdecydowali się wprowadzić jako oddzielny kanał. W USA są na dodatek dodatkowo płatni, ale nie raz się zdarzało, że jakiś tzw. kanał specjalistyczny był sprzedawany w modelu à la carte. Jeżeli Discovery i nadawca kanału będą chcieli, to wprowadzą i u nas DOGTV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Kolejne spadki Animal Planet HD: http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/fokus-tv-na-czele-kanalow-dokumentalnych-discovery-channel-nowym-liderem-w-16-49 :( Nie brzmi to zbyt optymistycznie, bo Discovery chcąc znaleźć większe źródło zysku, to może wykorzystać to pod jakiś rebranding. :/

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post do bardziej odpowiedniego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety :(

Mocna marka, a coś ją psują widocznie. Chociaż jak randomowo włączałem na przestrzeni miesięcy, to częściej widywałem programy reality, niż o zwierzętach. To Nat Geo Wild HD wypada o wiele lepiej.

Miałem przez chwilę dostęp do brytyjskiego AP HD i tam też kupa. Trafiłem na jakiś program, jak komuś remontowano dom w jakimś dzikim miejscu. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Kolejne spadki Animal Planet HD: http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/fokus-tv-na-czele-kanalow-dokumentalnych-discovery-channel-nowym-liderem-w-16-49 :( Nie brzmi to zbyt optymistycznie, bo Discovery chcąc znaleźć większe źródło zysku, to może wykorzystać to pod jakiś rebranding.

 

Może gdyby Discovery jakoś zareagowało u operatorów, żeby ci przenieśli Animal Planet HD do niższych pakietów, to oglądalność by wzrosła, bo przykładowo Nat Geo Wild jest o wiele lepszym kanałem, a jest dostępny z poziomu niższych pakietów. 

Edytowane przez nieczęstygość99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

EuroSport 2 HD Int. też zostanie usunięty z tp. 3 bo kopia została już zrobiona na tp 10.892 H NC+ niemal zaraz po pojawieniu się tam kopi Animal Planet HD. Wszystko idzie w kierunku zwolnienia pojemności na tp. 3 NC+ i wygaszenia tam przekazów prowadzonych przez operatora tp. Animal Planet HD i EuroSport 2 HD Int. będą tylko z tp 10.892 H należącego także do NC+.

Edytowane przez pablo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...