Skocz do zawartości

Komputery i programy komputerowe - problemy, dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 26.08.2022 o 15:30, A&G napisał:

Jak usunąć DuckDuck'a z komputera,

Wpisz ten temat w Google.Temat jest szeroko opisany.Przy okazji pogłębisz swoją wiedzę.!!! Może to być wyszszukiwarka,albo rozszerzenie do Twojej wyszukiwarki.Inaczej się usuwa w różnych systemach.Warto poczytać,nie tylko jak usunąć,ale też jak zapobiegać się przed czymś takim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tam nie znalazłem rady jak, więc dlatego pytam tutaj. Wszędzie piszą - menu Windows dodaj/usuń programy i takie podstawowe bla, bla, bla. Tyle to nawet taki laik jak ja wiem, ale jak to zrobić skoro nigdzie w komputerze "nie widzę" go, aby móc usunąć. Mam okienko wyszukiwarki, ale w programach go nie widać. Klikając w nazwę, ustawienia, DuckDuck nigdzie nie daje możliwości "usunięcia siebie". Więc to nie takie proste.

 

Jutro będę miał dostęp do rzeczonego komputera i spróbuję najpierw z Revo Uninstaller'em.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
Cytat

 

Wieczorem 29 maja (poniedziałek) na Cebulce - polskojęzycznym forum w sieci Tor - opublikowano bazę danych zawierającą 6 274 679 wierszy. Prawie każdy z nich zawiera dane dostępowe do jednego konta, najczęściej należącego do osób z Polski. Ujawnione w sieci dane dotyczą użytkowników dziewięciu domen. Jak wynika z analizy przeprowadzonej przez serwis zaufanatrzeciastrona.pl, należą do nich:

 

Facebook: 119 334 wiersze,

Allegro: 88 282 wiersze,

gov.pl: 44 385 wierszy,

poczta.onet.pl: 28 747 wierszy,

poczta.wp.pl: 12 056,

x-kom: 10 761 wierszy,

Morele: 2672 wiersze,

Mbank: 10 140 wierszy,

ING Bank Śląski: 1227 wierszy.

 

 

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Gigantyczny-wyciek-danych-Polakow-Miliony-hasel-sa-dostepne-w-sieci-8551017.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

W komputerze mam tak:

Dysk 1 Podstawowy 104,21 GB

Dysk 0 Podstawowy 931 GB podzielony na trzy dyski lokalne 290,47 , 290,30 i 350,62 GB.

Jak z dysku o wielkości 350,62 przenieść połowę pojemności na dysk o wielkości 104,21?

Zaznaczam że dobrze nie znam się na komputerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...