Skocz do zawartości

Komputery i programy komputerowe - problemy, dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Oddałem kompa do serwisu.Okazało sie ze u nich wszystko chodzi normalnie i komputer jest dobry a testowali sporo.Jesli nadal będą te objawy o których im mowilem kazali pobawic sie w ustawieniach rozdzielczosci oraz tryb VGA.Jaka ma byc rozdzielczosc dla monitora SyncMaster 795DF?? Proszę o wasze opinie

 

W te testy serwisu bym nie wierzył. Ja też oddawałem pewien sprzęt do serwisu i u nich działa, a u mnie nie. Ciekawe co? A naprawiali go już 4 razy:) I dalej klapa. Na Twoim miejscu chciałbym być przy tych ich testach 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewną wskazówkę.Brat grał dzis w FIFE 09 i nagle komputer sie zawiesił,gra staneła kolory sie rozmazały itp ale po chwili gra sie zamknęła i udało sie wyjść do pulpitu gdzie

widniał komunikat:VPU Recoverr zresetował akcelator graficzny bo nie odpowiadał na polecenia sterownika ekranowego.Zgłoś ten problem do firmy ATI Tech . O co chodzi? jak to wreszcie naprawić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli system, oraz komponenty komputera są sprawne to przydało by się rozebrać komputer, przedmuchać, wyczyścić. Kilka razy widziałem, jak po usunięciu kurzu (jeśli kurz stanie się wilgotny, to może powodować różne takie efekty) komputer stał się jak nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

No nie wiem... Ktoś napisałby głupot, a potem usunął post...

Jak pisać po Niemiecku i Azersku? Zainstalowałem klawiaturę niemiecką - niemiecki i azerską - łaciński, przełączam się i nie działa żadna kombinacja - ani Ctrl ani Alt :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p: ɹǝɾɐq ʎuɾɐɟ (؛ ołʎq ǝıdoʞʎʍ ɐu ɐqʎɥɔ - ɯǝłɐızpıʍ śǝızpƃ oʇ żnɾ

 

˙+ɐɹɟʎɔ ǝıɯɹoɟʇɐld ʍ ćśouzɔąłʎʍ ɐu 'nʞuʎɹ ɯıʞslod ɐu ɥɔʎuzɔʎznɯ ıɾɔɐʇs ɥɔʎzsdǝlɾɐu z ąupǝɾ ʇsǝɾ ʌʇ ǝɔɐɹʇ ˙nʞoɹ 9002 ɐıuzɔʎʇs ɔǝıuoʞ pod ǝıuɐʍɐpɐu ǝıuzɔodzoɹ ɐɾɔɐʇs ˙ʍóqıɐɹɐʞ ı ɾǝıʞsńıɔɐł ıʞʎɹǝɯɐ z ɾǝuzɔʎznɯ ıɔśozɔɹóʍʇ ɐu ęıs ıdnʞs ˙ǝɔɐɹʇ lɐɔıdoɹʇ ouɐʍzɐu ąuzɔʎznɯ ęɾɔɐʇs ąʍou ˙łɐuɐʞ ıƃnɹp ɾóʍs ǝɾnʍoʇoƃʎzɹd ʌʇ ǝɔɐɹʇ nłɐuɐʞ oƃǝuzɔʎznɯ ɐɔʍɐpɐu ıʞsnɔuɐɹɟ

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...