Skocz do zawartości

Komputery i programy komputerowe - problemy, dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

@M_arek - strasznie popularny ostatnio ten lapek od Samsunga. I zgodzę się z Tobą nie można się do niego o nic przyczepić (miałem okazję go przetestować) - i powiem szczerze jak na produkt Samsunga nawet całkiem, całkiem ;)

@padziero - poczytałem o tym Twoim Asusie - i powiem Ci z wyglądu jest nawet fajny tylko trochę klawiatura mi się nie podoba (ale to szczegół) - a jeśli chodzi o "nadzienie" tego lapka - całkiem przyzwoite ale za te ceny czyli 3 tys. PLN i w górę) - powinna być nagrywarka BD

Dzięki za Wasze propozycje i opinie na temat Waszych sprzętów :)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście bym Ci polecił AMD Phenom'a X4 :wink: - procesor powiedziałbym uniwersalny...

 

AMD trochę szumi (tzn. chłodzenie bardziej słychać).

 

Wiadomo że standardowe chłodzenie głośniej chodzi... :smile: To jest kwestia kupienia dobrego chłodzenia

( polecam: Arctic-Cooling Freezer Xtreme Rev.2 :arrow:http://www.esc.pl/product_info.php?cPath=124_182&products_id=21180 - za 125 PLN warto)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu została wydana beta IE9. Podobno jest bardzo szybka, szybsza od Firefoxa, Opery i Chrome. Niestety nie moge jest przetestować ponieważ została wydana tylko na Windows Vista i Windows 7 mozna pobrać stąd http://windows.microsoft.com/en-US/inte ... /worldwide Czy ktos może ją przetestować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto tego używa? ano są osoby które używają tego ja się do tych onych zaliczam :roll:

 

Wczoraj zainstalowałem nowego Explorera, odczucia mam mieszane, otwieranie stron błyskawiczne – plus i to duży, Przyciski tylko dwa wstecz i dalej – według mnie plus (oczywiście w ustawieniach można dostosować według własnego upodobania) ulubione, strona domowa, narzędzia też są pod ręką, ale bardzo ''zminiaturyzowane'' (można zmienić w ustawieniach) teraz minus - zdarza się że tekst jest nieczytelny, po odświeżeniu strony jest już prawidłowo wyświetlana , ale jak zmieni się stronę na inną to tekst z powrotem staje się nieczytelny, znów trzeba odświeżać stronę, no i tekst miga, po odświeżeniu wraca do normy. Jest to bardzo uciążliwe w obsłudze przeglądarki, ale to jest beta więc wymaga to poprawienia przez Microsoft. Innych problemów nie zaobserwowałem, testuję dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Windows XP, więc nie mam możliwości (a raczej chęci) sprawdzenia nowej przeglądarki.

Ja przez jakiś czas używałem IE7 oraz 8. W przeciwieństwie do szóstej wersji uważam że są całkiem niezłe.. brakuje kilku rzeczy takich jak menedżer pobierania.

A większość tych co krytykuje mają wersję szóstą tej przeglądarki, która rzeczywiście była badziewna.

W tej chwili korzystam z FF, praktycznie tylko z uwagi na lepszą obsługę pobierania plików.

 

@Łukasz Skąd niby ta informacja że FF jest bardziej dziurawy? Teoretycznie wykrycie dziury jest łatwiejsze, bo kod źródłowy jest ogólnodostępny, ale tylko teoretycznie. Warto spojrzeć na statystyki, przez ile czasu przeglądarka miała niezałatane dziury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam! Mam mały problem z Internetem w Vectrze. Po podłączeniu kabla z modemu do PC nr 1 wykrywa sieć, ale niema Internetu, lecz po podłączeniu do laptopa jest wszystko OK. Ten sam problem występuje, gdy podłączony zostaje PC nr 2. Sprawdziłem też na drugim laptopie i jest wszystko dobrze tak samo jak na pierwszym lapku. Na pewno nie chodzi tutaj o MAC. Karty sieciowe w pecetach są sprawne w 100%. Może chodzi o jakieś ustawienie? Jeśli ktoś wie jak można naprawić ten problem to będę bardzo wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam pytanko o neta.

Mianowicie nabyłem nowego lapka i jak łączę się z siecią WIFI to net mi strasznie muli.

PINg na poziomie 500ms a szybkośc ok. 6Mbps a łącze z UPC 25Mbps przy normalnym PINGu ok. 10ms

Net na starym kompie jest OK jak nalezy

Lapek to Acer 5820TG, zobacze jeszcze jak w rodzinnym domu śmiga na Orangu DSL po WIFI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...