Skocz do zawartości

Komputery i programy komputerowe - problemy, dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie zainstalowałem Real Alternative ale nie pomogło.Wiem,że mogę wszystko otwierać przez MPC ale wolę Subedit,bo

ten pozwala poprawiać napisy jak źle idą.No nie wiem co z tym jest,wszystko chodziło wcześniej teraz

rmvb nie chce.

Zainstalowałem od nowa K-Lite Codec Pack oraz Real Alternative ale to nie pomogło.Przy otweraniu RMVB Subedit nadal pokazuje żebym zainstalował Real Alternative,mimo że mam to zainstalowane.O co tu chodzi? niech ktoś napisze jak to naprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na razie dzięki za podpowiedzi. Później jeszcze się pobawię a nuż się uda a jak nie to mam takiego szpeca od komputerów tylko, że już od 3 dni imprezuje :wink: i trudno go zastać w domu.

Edit: ja zrobiłem to tak - pobrałem ze strony tp sterowniki SpeedTouch330_for_Vista wypakowałem i rozpocząłem instalacje potem wyskoczył komunikat żeby podpiąć modem, podpiąłem i dokończyło instalację potem wg instrukcji: # Wchodzimy w Panel sterowania (Control Panel) -> Sieć i Internet (Network and Internet) -> Centrum sieci i udostępniania (Network and Sharing Center) -> Skonfiguruj połączenie lub sieć (Set up a connection or network) -> Skonfiguruj połączenie telefoniczne (Set up a dial-up connection).

# W nowo otwartym module wpisujemy:

- Numer telefonu (Dial-up phone number) - tutaj dajemy gwiazdkę (*)

- Nazwa użytkownika (User name) - nazwa otrzymana od ISP

- Hasło (Password) - hasło z umowy

- Dodatkowo w polu Nazwa połączenia (Connection name) możemy zmienić nazwę naszego połączenia

Podczas próby połączenia z netem następuje weryfikacja hasla itp. trwa to długo po czym wyskakuje komunikat o bledzie 721

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy pomogę . Otóż zawsze gdy instaluję modem , to musi być jakiś suprise :evil: . Proponuję na czas instalacji modemu i neostardy powyłączać wszelkie zapory i programy antywirusowe , bo lubią , przynajmniej mnie, zablokować na amen tą aplikacje :evil: i to mimo pracowicie wpisywanych reguł :evil: , coby te zabezpieczenia odczepiły się od neo :evil:

Ściągnij sobie ze strony dobreprogramy revounistalera i za pomoca tej aplikacji najpierw odinstaluj modem i neostradę z laptopa . Usunie ci revounilstaler wszelkie wpisy rejestru z neo. Potem pozamykaj zabezpieczenia, bo to one mogą nie pozwalać połączyć się Neostradzie . Ja często tak mam . I raz jeszcze zainstaluj modem i neo . Powinno pomóc .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i panie w końcu się udało :brawo: po prostu w ustawieniach zapory systemu windows przywróciłem ustawienia domyślne i uzyskałem połączenie z netem. Teraz wszystko działa jak należy. Dzięki wszystkim za rady.

Tak jak myślałem ;] Tą zaporę to najlepiej wyłączyć i zainstalować jakiejś innej firmy, np. Zone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 3.00 w nocy nie mam neostrady. Jak mi powiedzieli na błękitnej linii awaria obejmuje obszar od wschodniej Warszawy do Żyrardowa przynajmniej.

Do tej pory jej nie mam. Czy jest ktoś z tych terenów i może potwierdzić awarie lub jej brak?

 

 

 

edit: Już wszystko w porządku. Zadzwonili i powiedzieli że awaria usunieta. Mogę śmigać.

Ponoć awaria była nie licha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam, mam problem z paskiem Pulpitu. Cały czas mam pasek od starego klasycznego Windows. Mam kilka innych np. VistaMize, ale jak dam któryś to pojawia się okienko:

 

Nie można załadować stylów wizualnych, ponieważ nie udało się załadować pliku.

 

Może mi ktoś pomóc, jak to naprawić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tttttyyyyy

Podaj wersję Windowsa i SP, a także wersję pliku uxtheme.dll (znajdziesz w folderze Windows\system32 lub przez Start-Wyszukaj-Pliki lub foldery). Instalowałeś jakieś dodatkowe style? Możesz użyć programu TuneUp Utilities 2009 do przeskanowania systemu i naprawy błędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja: Windows XP

Wersja pliku uxtheme.dll: 6.0.2600.0

Instalowałem, ale kiedy zainstalowałem to wszystko znikło i pojawił się tylko styl klasycznego Windows, teraz zainstalowałem inne i gdy dam OK (żeby ustawić) jest okienko CZEKAJ i przyciemniony obraz, potem okienko znika, a obraz przyciemniony zostaje cały czas (gdy ustawiam przez ten program, który mi napisałeś). A gdy załaduję przez LPM i Właściwości to pojawia się okienko:

 

Aby pomóc w ochronie komputera system Windows zamkną ten program

NAZWA: Uruchamia Plik DLL jako aplikacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są trzy wyjścia:

Podmiana biblioteki : Na wszelki wypadek zrób backup starego pliku uxtheme.dll. Nowy plik ściągnij z tej strony i rozpakuj. Uruchom program Replacer. Przeciągnij oryginalny plik uxtheme.dll z folderu system32 i naciśnij enter. Potem przeciągnij uxtheme.dll z katalogu który rozpakowałeś. Zrestartuj komputer.

Można też wykorzystać program (nie działa na SP3, -przynajmniej u mnie) Uxtheme Multi-patcher 6.0 lub SP3-UxTheme-Patcher (działa na SP3).

 

Przywrócenie oryginalnych plików:

Jeśli masz program do zmiany stylu, odinstaluj go. Przygotuj płytkę z Windowsem. Następnie w Start - Uruchom wpisz: sfc /scannow.

Postępuj zgodnie z poleceniami. Po przywróceniu oryginalnych plików Windowsa powinno być dobrze.

 

Przywrócenie systemu do punktu sprzed pierwszej instalacji ( w ostateczności).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...