Skocz do zawartości

Jak to w końcu jest z kanałami TVN w CP?


ortax123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego też dopóki nie pojawi się oficjalny komunikat, którejś ze stron, dopóty nie uwierzę w odejście kanałów TVN-ów z CP czy też pojawienie się kanałów Polsatu w N czy TnK. Narazie wszystkie informacje na temat prowadzonych rozmów miały w źródle informację własną, a to jak już wcześniej wspomniałem żadne źródło (bo taka prawda), a czyjeś domysły czy przypuszczenia. Tak naprawdę nikt poza wysoko postawionymi członkami CP i TVN/ITI nie wie jak wyglądają negocjacje i jakie warunki są/były negocjowane do rzekomej przerwy świątecznej. Jednak co niektórzy korzystają z tego by dolać oliwy do ognia (bo nie ma oficjalnego komunikatu ani od CP ani od TVN/ITI) i rozpętać burzę swoimi artykulikami, blogami na różnego rodzaju potalach internetowych. Jak widać z pozytywnym skutkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg. mnie jak będzie oficjalny komunikat to na pewno się dowiemy narazie nie ma co siać paniki ( na pewno się dogadają przecież 2,5 mln abonentów ma do stracenia a wiadomo mała oglądalność to mała kasa ) powiem wiele razy przytaczane słowa w wątku: pożyjemy zobaczymy :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem za sianiem paniki - zresztą dotyczy ona przede wszystkich abonentów CP bojących sie utraty dostępu do ów kanałów, ale chętnie podyskutowałbym w kierunku, a co jeśli kanały znikną lub pojawią się w N. Poza tym na tym forum grasują przedstawiciele platform, więc już mają wstępne wyniki sondażowe dot. reakcji abo ;-)

 

Ja już od dawna jestem zdania, że TVNy nie znikną, ale ciekawi mnie kształt umowy TVN-Polsat co do wymiany, ceny itd.

 

PS. Wiecie, news o tworzącej się TNK też był przeze mnie pisany na podstawie "informacji własnej". I co? I sprawdziło się ;-) To jest oczywiście dylemat tego typu informacji - czy publikować i jak publikować, ale jeżeli red. naczelny decyduje się na puszczenie takiego newsa, tzn., że ma solidne przesłanki ku temu. Wiochy zapewne nie robi. Tym bardziej, że to nie jest postać anonimowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za wymianą kanałów miedzy Polsatem a TVN-em:)) kanały Polsatu zyskaył by zawsze wiekszą oglądalność i zawsze parę nowych kanałów tvn-u.Dziwi mnie też dlaczego np.Polsat nie jest na Cyfrze+????too konkurecja ale tp.tvn przegonił przez too polsat w oglądalności.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie wymienią się kanałami sportowymi bo to siła przetargowa każdej platformy a co do wymiany pozostałych kanałów to nawet gdyby Polsat do takiej wymiany musial dopłacić to zawsze to więcej oszczędności niż kupić wszystkie kanały. A zaoszczędzone pieniądze = nowe kanały w ofercie :) mam nadzieję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym dał Polsat, TV4, Polsat 2, Polsat Cafe, Polsat Play, Superstację + żeby w oficjalnej ofercie nki mogły się pojawić Polsat News i TV Biznes (bo są FTA ale nka ich nie wymienia w swojej ofercie) + jakaś mała dopłata w zamian za TVN, TVN7, TVN24, TVN Style, TVN Turbo, TVN Lingua, TVN Meteo, Religia TV, TVN CNBC Biznes (bo kanałów ITI jest więcej).

 

Czyli wszystkie kanały made by Polsat oprócz Polsatów Sport w zamian za wszystkie TVNy i Religię - obie strony skorzystają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto powiedział w ogóle, że jakakolwiek wymiana kanałami będzie :> . Nikt z CP ani z TVN/ITI czegoś takiego nie powiedział czy też nie potwierdził, a to, iż jakiś koleś pisze w swojej artykułach (blogach, etc.), że tak ma być/czy będzie to nic nie oznacza bo to są tylko jego jakieś tam przypuszczenia.

 

@ Bartek takich przedstawicieli, dystrybutorów, pracowników czy ludzi mających znajomych w CP na tym forum było wielu i jakoś ich "brednie przepowiednie" nie miały nic wspólnego z rzeczywistością :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu robi z igły widły i tym kimś jest portal Satkurier a raczej powinno byc nkurier.TVNy napewno zostaną ponieważ obu stroną na tym zależy.Satkurier wywołał niepotrzebną burzę,ktorej głównym celem jest zwiększenie zainteresowania tą stroną.Dyskusja w tym temacie nie ma dalszego sensu, bo ile mozna pisać, czy zostaną czy nie ,co dadzą wzamian itp.To

tylko nasze domysły i życzenia, z których nic nie wynika.Poczekamy zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum, a newsy na stronie to dwie różne bajki. Nie rozumiem też waszego oburzenia, czy SK napisał gdzieś, że TVNy na pewno znikną? Nie, napisał, zgodnie z prawdą, że negocjacje się toczą, że różnie mogą się skończyć, bo ITI żąda wymiany kanałów, na co niekoniecznie chce zgodzić się Polsat. Czy to nie jest prawda? Przecież sam Libicki powiedział, że negocjacje trwają. Dawno umowa by została podpisana, gdyby chodziło o jej samo przedłużenie lub niewielką podwyżkę. Najwyraźniej problem leży w innym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zastanawiam się co komu przeszkadza ten wątek. Generalna uwaga od tych, którzy pragną jego zamknięcia - nie chcesz? nie czytaj!

Uważam, że sprawa jest na tyle gorąca i ważna (jak widać po ilości wpisów oraz ilości artykułów na ten temat) dla abonentów CP, że warto wątek utrzymać.

Te dwa przytoczone w ostatnich dniach teksty nie są jedynymi, w których pisze się o tej sprawie. Zamykanie wątku na forum byłoby conajmniej dziwne. Jeśli ludzi chcą dyskutować - po co im to uniemożliwiać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem po otwarciu tematu - wątek otworzyłem tylko z uwagi na ten szum jaki powstał. Chciałem uniknąć sytuacji pisania o tym samym w kilku miejscach na Forum. Wiem, że jest to sprawa kontrowersyjna - przyszłość kanałów TVN na CP, ale nie tylko "Tefałenami" człowiek żyje :wink:

 

Wątek zamykam, a powrócimy do gorącego tematu w momencie, gdy na poważniej coś się ruszy w tej sprawie. Od razu uprzedzam, że rozpoczynanie tej powyższej dyskusji w innych miejscach na Forum bez podania konkretnego powodu będzie karane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Spokojnie, co do umowy wszystko się wyjaśni, jak dobrze liczę w Niedzielę. Więc trochę cierpliwości Panowie i ewentualne Panie :wink: Tak naprawdę to nie wiadomo odnośnie czego są te tajemnicze negocjacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz, bo tak myślisz czy piszesz bo wiesz? I nie wiem co N-ka ma do tego, jeśli umowa już została podpisana bez żadnej wymiany to przecież wtedy się nic dla N-ki nie zmienia ... Ludzie, trochę logiki ...

 

Brak ogłoszenia umowy w tej chwili jest raczej równoznaczny z jej brakiem, bo jak wiemy, Religia.tv wypuściła ostatnio komunikat, że być może wejdą do Cyfrowego Polsatu. Świadczyć to może o tym, że umowa jest blisko i że stan negocjacji jest raczej po stronie ITI. Gdyby bowiem było inaczej nie informowano by nawet o takiej możliwości.

 

Poza tym dlaczego Polsat miałby nie informować o ważnej dla siebie umowie?

 

A co do niedzieli - różnie może być. W sumie mogliby od razu specjalnie odłączyć sygnał i w ten sposób wymóc podpisanie umowy lub ostateczne rozwiązania, ale równie dobrze mogą jeszcze rozmawiać przez najbliższy tydzień czy x czasu dając sobie czas. Pierwsza opcja jest oczywiscie korzystniejsza dla tvnu, druga dla Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Bartek sobie wytłumaczył, że stan negocjacji jest po stronie ITI/TVN. Śmieszy mnie coś takiego :lol: . Równie dobrze stan negocjacji może być po stronie CP, także to wciąż takie gdybania. Wyluzujcie proszę poczekajmy na ogłoszenie oficjalnego komunikatu CP i ITI/TVN-u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...