Skocz do zawartości

Jak to w końcu jest z kanałami TVN w CP?


ortax123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I tak mozna bez konca.Kanal TVN tez ma slaba ramowke a tak przeraza was mysl ze moze go zabraknac.Dla abonentow N-ki to w tym Polsacie nic nie ma ciekawego-ale przydaloby sie go miec.Zawsze to troche wiecej pstrykania pilotem.A jak sie uda to mozna nawet tu i tam poogladac bez reklam 15 min FANTASTYCZNEGO filmu z Van Damm-em,zobaczyc popis aktorskiego talentu Kasi Cichopek,lub inna GWIAZDE pokroju Huberta Urbanskiego...Trudno byloby bez tego zyc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak mozna bez konca.Kanal TVN tez ma slaba ramowke a tak przeraza was mysl ze moze go zabraknac.Dla abonentow N-ki to w tym Polsacie nic nie ma ciekawego-ale przydaloby sie go miec.Zawsze to troche wiecej pstrykania pilotem.A jak sie uda to mozna nawet tu i tam poogladac bez reklam 15 min FANTASTYCZNEGO filmu z Van Damm-em,zobaczyc popis aktorskiego talentu Kasi Cichopek,lub inna GWIAZDE pokroju Huberta Urbanskiego...Trudno byloby bez tego zyc...

 

Pokaż mi polski kanał, który jest lepszy od TVNu. Bo ja takiego nie widzę (no może Polsat jest też na podobnym poziomie, ale nie, jednak jakoś wolę TVN).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie-nawet Kino Polska,TVP Kultura.To sprawa gustu.Po prostu ja nie lubie pseudo gwiazdek co tancza i spiewaja,szmirowatych seriali dla "potluczonych",tok szolów w stylu "Ten szesciolatek zostal zatrzasniety w lodowce,z glodu zjadl wlasną nogę-teraz opowie wam swoja historie..."A na dodatek extra filmy przetykane reklamami podpasek czy tabletek na biegunke.Zeby bylo jasniej, nie lubie ani TVN ani Polsatu.Dla mnie to szmira i kicz.Ale to TYLKO MOJA opinia! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja wolę Polsat, bo ma dobrą ofertę sportową - w przeciwieńśtwie do TVN-u. Poza tym stacje te według mnie "spadły" nieco - są gorsze niż kiedyś :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chwila moment, przecież informację publikuje sam SatKurier: http://blogi.satkurier.pl/44686-cp-i-tv ... riusz.html . Ja propnuję odblokować temat szczegółowy, to będzie chyba the best option ;-)

 

Ta informacja nie jest dla mnie nowa, słyszałem już o tych rewelacjach i w sumie nie jestem zdziwiony, przecież nawet liczbowo kanały TVN są bardziej liczne (TVN, TVN7, TVN24, TVN Style, TVN Turbo, TVN Lingua, TVN Meteo, TVN CNBC Biznes, TVN Warszawa, Religia.tv vs. Polsat, TV4, Polsat2, Polsat News, Polsat Cafe, Polsat Play, TV Biznes). Równowaga byłaby tylko przy wymianie razem z HD, Superstacją, Polsat Sport, Sport Extra i Sport HD, a to chyba mało realne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli by już do tego doszło to:

1.już widze te tłumy ludzi wypowiadających umowę (chyba CP o tym doskonale wie :?: )

2.masowy wykup n lub TNK aby tylko mieć chociaż jeden kanał z rodziny TVNu :crazy:

3.a redakcja SK już na początku roku (ledwo tydzień minął) ma materiał do tematu coś w stylu 10 porażek i sukcesów w 2009r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...