Skocz do zawartości

Jak to w końcu jest z kanałami TVN w CP?


ortax123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no dobrze .może troche za ostrych słow użyłem ,ale nie pisz głupot że cp ma umowe z iti na tvn-y skoro nawet prezes cp Libicki poinformował że negocjacje na tvn-y trwają ,więc nie pisz czegoś czego nie wiesz

ja napisalem ze umowa kończy sie w 2011. czyli to wszystko wina satkuriera bo to oni podali taka datę w którymś ze swoich artykułów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja napisalem ze umowa kończy sie w 2011. czyli to wszystko wina satkuriera bo to oni podali taka datę w którymś ze swoich artykułów

Faktycznie, to wina SatKuriera że podali taką informację pół roku temu, kiedy jeszcze wydawała się realna. :brawo:

 

o przepraszam ja jestem bardzo dobrze poinformowany

Właśnie widzimy. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta i będzie tak, jak było to z TVN Gra - TVN Warszawa pojawi się w CP dopiero po xx miesiącach od startu :]

 

:mrgreen:- dostepny na ''platformach satelitarnych''

 

 

Ale nie napisali na których.........więc bym się tak nie cieszył.

No właśnie, jest jeszcze platforma Orange, więc niekoniecznie musi to oznaczać pojawienie się TVN Warszawa w CP :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

info na pasku tvn warszawa - dostepny na ''platformach satelitarnych'' :mrgreen:

Było tak, jak pisał @Karol. A poza tym przed zakodowaniem Polsatu2 prosili o kontakt z operatorem platformy cyfrowej. Nie wiadomo jakiej. Dlatego stwierdzenie na 'platformach satelitarnych jest niezwykle szerokie w rozumieniu.

 

Zegar tyka, a o negocjacjach cisza. To może być dobry znak dla abonentów CP. Brak informacji to ponoć dobry znak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu niektorzy jak tylko gdzies zobacza jakis nowy kanal to do razu albo chca go miec w CP?Pewnie jak ITI bedzie chcialo zwiekszyc jego ogladalnosc to upchaja go :D do wszystkich mozliwych platform.Ale to niszowy kanal,przeznaczony dla widzow z Warszawy wiec nie kazdy go bedzie ogladal.Tak jak TV Silesia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do dzisiejszej prasie były dodane reklamy Cyfrowego Polsatu z informacją o promocjach

w środku wykaz kanałów - i co ciekawe brakuje TVN Style i TVN Turbo

może to być jakaś poszlaka, że Polsatowi kończy się umowa z ITI na kanały tematyczne TVN

na szczęście nadal w wykazie jest TVN24

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...