Skocz do zawartości

Jak to w końcu jest z kanałami TVN w CP?


ortax123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że niepotrzebnie mieszamy do sprawy religia.tv. To odrębny kanał, pewnie ITI zgodziłoby się go oddać nawet "za darmo", tzn. bez wymiany "z rączki do rączki". W końcu zależy im na jak największym jego rozpowszechnieniu (działa bez doładowania w TnK, jest w najniższych pakietach w n i C+). Jeśli chodzi o kanały TVN-u, to za dużo TVNów w stosunku do Polsatów. Napiszmy to sobie po kolei:

TVN - Polsat

TVN 7 - Polsat 2/TV 4

TVN 24 - Polsat News

TVN CNBC Biznes - TV Biznes (wątpię aby chcieli się wymienić)

TVN Turbo - Polsat Play (kiepska oferta Polsat Play, start dopiero od 16:00)

TVN Style - Polsat Cafe

TVN Meteo, Lingua i Warszawa zostają bez pary i raczej te dwa pierwsze nie dojdą do oferty, chyba że CP za nie dodatkowo zapłaci. Warszawa być może będzie FTA, więc nie będzie to tak duży problem (chyba oficjalnie na listę kanałów nie mogą go dodać, albo przynajmniej pisać o nim w ulotkach, ale abonenci sami to zrobią).

Wymiana TVN HD za Polsat HD prawdopodobnie nigdy nie nastąpi, nawet jeśli ten drugi kanał powstanie. Przypominam, że Polsat HD ma mieć zupełnie odmienną ramówkę od Polsatu, a TVN HD to na razie kiepska kopia TVN-u, z bardzo małą liczbą godzin w HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Polsat News chce mieć konkurencję w postaci TVN24? Też myślę, że nie, ale abonenci CP są przyzwyczajeni do tej marki. Będą musieli odwyknąć albo zmienić dostawcę telewizji. :] Tak samo można by było powiedzieć o kanałach tematycznych - po co konkurencja i po co Polsat robił kopie kanałów TVNu? Przecież mógł zrobić zupełnie odmienne, które by się uzupełniały, np. Polsat Music, Polsat Cooking albo Polsat Comedy. A teraz pewnie nie będą chcieli mieć tego samego (zwłaszcza TVN/n, któremu Polsat skopiował pomysły). Myślę, że poprzestanie na kanałach TVN i TVN7 za Polsat i Polsat 2 lub TV4.

 

P.S. A wyobrażacie sobie transakcję nSport za Polsat Sport? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może tak- N bierze wszystkie kanały z Polsatu, abonenci z Polsatu rezygnują z niego, a kupują ofertę TNK lub N, w ten sposób przybywa liczba abonentów obu ofert ITI. :brawo:

A Polsat po stracie kanałów TVN, wzbogaca ofertę programową swoich kanałów Polsat Play, Polsat Cafe itd...

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja na razie wstrzymuje się od komentarzy na temat TVN-ów w CP do momentu wyjaśnienia sprawy. Według mnie obecnie to bezsensu.

 

P.S. A wyobrażacie sobie transakcję nSport za Polsat Sport? :lol:

Ale tego, to sobie nie wyobrażam. Co by nie mówić złego o Polsat-ach Sport to powalają na łeb na szyję Nsport. Jedyny plus Nsport to tylko i wyłącznie Liga Mistrzów, która w końcu cały rok nie jest. A na Polsat-ach Sport: ligi zagraniczne, choć nie te najwyższych lotów(ale z interwencji Boruca można się pośmiać); żeńskie i męskie ligi siatkówki i piłki ręcznej; jakieś imprezy międzynarodowe-obecnie ME w piłce ręcznej; trochę dyscyplin zimowych; jakiś tam zawsze boks; siatkówka plażowa :wink: . i inne.

 

OT, ale sobie nie wyobrażam takiej wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi wymiana "wisi i powiewa" Miałem w kablu polsat sport i powiem szczerze nie oglądałem go... Piłka nożna mnie nie interesuje prawie w ogóle, LM na Nsport w zupełności mi wystarcza. Ale za to NFL :jupi: Praktycznie związałem się z platformą N dla 3 kanałów - Nsport - (NFL ) NASN (MLB i NFL ) i SCI-Fi Channel :D

Co do wymiany, to na razie możemy sobie gdybać, bo żadnych faktów i tak nie ustalimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dnia na dzień czekam na jakieś oficjalne informacje którejś ze stron na temat tych negocjacji, ale nic nie ma :roll: . Za to jest pełno w internecie ploteczek (z resztą bardzo głupich :twisted: ) i coraz to więcej różnych bajek, które wypisują użytkownicy na różnych forach (ludzie to mają bujną wyobraźnię :lol: ). A poza tym jeszcze ostatnio pojawiła się plotka, że CP kupuje N (to chyba najlepszy kawał, który słyszałem w ostatnich dniach :lol2:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietam ile glupich postow napisano kiedy CP uruchomil przekaz TVN ze swojego transpondera.Pisano i piractwie i nielegalnym nadawaniu na przekor TVN- nowi.Miala byc ostra reakcja ze strony ITI a narazie cisza....z obu stron.Ciekawe kiedy dowiemy sie wiecej?Oby tylko nie bylo przykrej niespodzianki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie bajki? Gdzie? Jak się powołujesz, to je przepisz, chętnie poczytam i dopiero skomentuję. Ja za to nie rozumiem osób, które twierdzą, że nic się stało i nic się nie stanie - gdyby ITI nie wykorzystało teraz możliwości negocjacyjnych jakie ma to działaliby na szkodę własnej spółki. Czy ktoś w to wierzy?

 

A informacji nie ma, bo i umowy brak - na razie są tylko plotki i informacja, że umowa CP-TVN się kończy. Jak będzie umowa -to będzie hucznie komentowana. TVN też nie puści newsa, że jego kanałów w CP nie będzie, bo negocjacje w tej sprawie mogą się toczyć aż do ostatniej chwili - a nawet już po terminie zakończenia umowy. (Jak np. w przypadku odnawianej umowy TV4-C+). Podanie informacji "A nas nie będzie" źle by się skończyło, gdyby ostatecznie po paru dniach TVNy wróciły do CP. Tylko w przypadku zakończenia umowy i na tej zasadzie wyłączenia kanałów jest podstawą do komunikatu "Nas na razie nie będzie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietam ile glupich postow napisano kiedy CP uruchomil przekaz TVN ze swojego transpondera.Pisano i piractwie i nielegalnym nadawaniu na przekor TVN- nowi.Miala byc ostra reakcja ze strony ITI a narazie cisza....z obu stron.Ciekawe kiedy dowiemy sie wiecej?Oby tylko nie bylo przykrej niespodzianki.

cp tłumaczy ta kopie awaria po stronie iti ale jakos nie chce mi sie wierzyć zeby trwała ona tak dlugo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uwazam ze nalezy sie liczyc z tym ze KIEDYS kanaly tematyczne TVN odejda.To bedzie normalne posuniecie ze strony CP.Dlatego staraja sie wyprodukowac kanaly zastepcze,zeby nie byc zaleznym od "widzimisie" prezesow ITI.I to bedzie dobre posuniecie o ile z czasem poprawia jakosc swoich produkcji.Mam nadzieje ze tak sie stanie.Jezeli jest tak ze teraz np.placa TVN-owi za nadawamie u siebie ich programow,to niech lepiej przeznacza te pieniadze na wlasne kanaly.Ale byc moze nadaja je za darmo,bo gdy ITI je uruchamial to nie mial wlasnej platformy i rozdawal je kazdemu, zeby tylko podniesc ich ogladalnosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś u dystrybutora PC i powiedział nieoficjalnie, że Polsat w połowie roku 2009 wykupi telewizje N, bo ta jest na skraju bankructwa i dodał że będą wtedy tylko tunery N w sprzedaży dla Polsatu. :jupi:

Może dlatego nic nie wiadomo o przedłużeniu umowy TVN-ów w Polsacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli dojdzie (w co wątpie) do takiej sytuacji, że Polsat trafi do N to będzie to ze szkodą dla Cyfry+ :/

 

@ booboo to jest plotka, którą wypuścili ludzie z APSów CP, aby nabić w butelkę ludzi i tym samym nałapać jak najwięcej klientów. Widać niektórzy szybko łykają :lol: . Zabawne, bo ludzie z APSów (jak przyznało tutaj kilku na forum), o takich rzeczach jak nowe kanały, usługi czy promocje dowiadują się jako ostatni i na kilka dni/godzin przed ich wprowadzeniem, a tu nagle wiedzą o czymś takim co ma rzekomo nastąpić w połowie 2009 roku :crazy: . Dziwne, dziwne. A może CP wykupi jeszcze oprócz N i Cyfrę+ (wkońcu taka wiadomość niedawno też była w internecie). Dzięki temu rozwiązaliby wiele problemów, z którymi się borykają, mianowicie: problem z TVNami, problem z TVP, zyskaliby lepszy sprzęt (dekodery), powiększyliby ofertę HD i zyskali usługę VoD, no i mieliby Canal+ i inne produkcje Canal+ Cyfrowy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie APSowcy otwarcie już przyznają, że sprzedają najgorszą platformę w Polsce - skoro tylko czekają aż przejmą Nkę by mieć za[beep]iste dekodery z bajerancką ofertą :lol2: . Rada dla tych, którzy czekają na przejęcie N przez CP: Punkty sprzedaży N nie gryzą.

 

A TVNy z CP nie znikną, raczej się rozmnożą... (TVN Lingua, TVN CNBC Biznes, Religia.tv, TVN Warszawa - ciągle w kolejce)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
A TVNy z CP nie znikną, raczej się rozmnożą... (TVN Lingua, TVN CNBC Biznes, Religia.tv, TVN Warszawa - ciągle w kolejce)

 

E tam. Od parunastu dni posiadam TNK i najczęściej oglądanym kanałem przeze mnie jest TVP Sport. TVN-u czy TVN-u Siedem absolutnie nie oglądam. Tak samo mam z Religia.TV, TVN CNBC Biznes i resztą kanałów TVN. O jeszcze zerknę na nSport i TVN Lingua :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie koledzy. Przeciesz wyraźno napisano ze umowa z tvn kończy sie dopiero w 2011. Jak bedzie dalej? Tego nie wiemy i nie ma potrzeby robic zbędnych spekulacji. Z pewnością nieprzedluzenie umowy odbiło by sie niekorzystnie dla obu stron i koniec. Temat do zamknięcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie koledzy. Przeciesz wyraźno napisano ze umowa z tvn kończy sie dopiero w 2011. Jak bedzie dalej? Tego nie wiemy i nie ma potrzeby robic zbędnych spekulacji. Z pewnością nieprzedluzenie umowy odbiło by sie niekorzystnie dla obu stron i koniec. Temat do zamknięcia

widać że rzadko bywasz na forum i nie wiesz co się dzieje dookoła ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...