Skocz do zawartości

Jak to w końcu jest z kanałami TVN w CP?


ortax123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądając wykazy kanałów na lyngsat.com zauważyłem, że do kopii TVN' u dodano system C+. Mógłby to ktoś potwierdzić?

Moim zdaniem dzisiejsze wyjaśnienie CP jest wiarygodne, biorąc pod uwagę, że ostatnio na tp. CP był również TVN 7, który przecież nie mógł być pobierany z nadajników naziemnych.

atut,nie atut.to cp a nie iti ma nóz na gardle i ugna się przed iti i n bedzie mieć polsat.Ja jestem za ,no bo niby dlaczego cp ma mieć tvn a n polsatu nie?
Polsat to jeden z najcenniejszych kanałów CP, więc tak łatwo go nie oddadzą, poza tym dlaczego CP ma płacić grubą kasę za TVN' y i dodatkowo udostępnić N swoje kanały, podczas, gdy C+ będzie tylko płacić za ich obecność na swojej platformie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wynika z nowego news'u na stronie :arrow:http://tvpolsat.info/news.php?readmore=1567 wynika, że negocjacje nadal trwają pomiędzy ITI a CP, więc nie wszystko jeszcze stracone.

Tak, trwają tylko u nich. A po co uruchamiali przekaz TVN, TVN7? Sciema totalna.

Wkrótce pojawi się oficjalne stanowisko że strony ITI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym rozwiązaniem było by stworzenie pakietu kanałów TVN dla abonentów CP. TVN i TVN7 zostają tak jak są a reszta kanałów + TVN CNBC Biznes, TVN Lingua i TVN Warszawa za powiedzmy 4-5 zł. CP zyskuje bo ma w swojej ofercie kanały TVN-u. ITI zyskuje bo raczej będzie miało więcej z jednego abonenta niż dotychczas, nie traci potencjalnych 2,5 mln abonentów. Taki pakiet nie jest konkurencją dla tnk bo trzeba wziąć jakiś pakiet w CP więc w sumie wychodzi drożej a tnk jest tanią ofertą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki pakiet nie jest konkurencją dla tnk bo trzeba wziąć jakiś pakiet w CP więc w sumie wychodzi drożej a tnk jest tanią ofertą.

 

dlaczego trzeba wziąść jakiś pakiet w CP po co???? dla jakiego kanału???? w TNK ma sie to co sie naprawde ogląda a dobry film to mozna sobie wyporzyczyc. i nawet wychodzi sie natym lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że jakieś "wieści z frontu" możemy dostać już jutro - wszak jutro odbywa się konferencja prasowa TVN w sprawie uruchomienia TVN Warszawa. Dobrym terminem na ogłoszenie umowy będzie też 15 grudnia - zakończenie analogowej transmisji TVN na HotBirdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Napisałem do CP maila w sprawie obecności na ich platformie wszystkich obecnie dostępnych kanałów TVN i otrzymałem taką odpowiedź:

 

"Szanowny Panie

 

Uprzejmie informuję, że grupa TVN zawarła z platformą satelitarną Cyfrowy Polsat długoterminową umowę o współpracy zapewniającą obecność na platformie kanałów: TVN, TVN Siedem, TVN 24, TVN Turbo, TVN Style i TVN Meteo przez najbliższych kilka lat.

O wszelkich zmianach Klienci Cyfrowego Polsatu będą informowani na bieżąco za pomocą komunikatów na ekranach telewizora lub drogą listowną. Informacje o aktualnej ofercie programowej znajdują się również na stronie http://www.cyfrowypolsat.pl.

 

Zawiadamiam, że Cyfrowy Polsat jedynie emituje programy telewizyjne poprzez dekoder i nie ma bezpośredniego wpływu na treść programów radiowych i telewizyjnych dostępnych w ramach pakietów, jak również ogólnodostępnych programów telewizyjnych nadawanych drogą satelitarną, w szczególności na dobór audycji, czas ich nadawania oraz wersji językowej."

 

 

Zobaczy czy to sie potwierdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś chce tutaj pisać o Cyfrze, to proszę też nawiązać do tematu wątku, w przeciwnym razie off topic się zrobi (uwaga do dwóch postów wyżej).

 

Dlaczego niby to CP ma dać Polsat i TV4? Czy w n jest Canal+ czy choćby nawet głupi ZigZap?
Ja bym nie porównywał podstawowych kanałów ogólnopolskich do kanałów premium czy też do innych kanałów tematycznych (w tym przypadku dziecięcych).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam się z jakiej racji Cyfra może mieć te całe TVN-y choć nie dałażadnego kanału produkcji Canal+ Cyfrowy!

Choćby dlatego, że udostępnia miejsce na swoich transponderach dla kanałów n i TnK. Poza tym są to rozliczenia pomiędzy platformami. Widocznie ITI ma dosyć rządów Cyfrowego Polsatu na rynku ze swoim pakietem za 9 zł i wprowadzając Telewizję na kartę, chce przy okazji pozbawić ich TVNów.

 

Wracając do tematu, nie zdziwiłbym się, gdyby ITI wymieniło się z Polsatem tylko dwoma kanałami: TVN za Polsat i TVN7 za TV4. O tematycznych raczej nie ma mowy, Polsat w życiu nie odda swoich kopii innym platformom, poza tym podejrzewam że nikt nie będzie nimi zainteresowany. Mogliby jedynie ponegocjować jeszcze co do TVN24 i Polsat News, ale myślę że każda stacja pozostanie przy swoim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...