Skocz do zawartości

Jak to w końcu jest z kanałami TVN w CP?


ortax123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tragiczna jest ta jakość TVN :/ od razu przełączam jak mam go oglądać na kanał 266 gdzie jest NORMALNY TVN!!! nawet denerwuje mnie pikseloza wokół i w środku loga TVNu :evil:

co oni wyprawiają... ale skoro włączyli kopie tzn że TVN pozostanie w CP chyba że władze ITI się zdenerwują i bedą działać coś w tej sprawie.

 

Dla ciekawostki dodam to że w gazetach tv zawsze była reklama CP gdzie przedstawiali swoje kanały i zawsze był TVN Siedem, Turbo, TVN24 itd a teraz ich brak jest tylko główny TVN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko nadzieje że n-ka otrzyma Polsat za TVNy krótko mówiąc po prostu im się należy za TVNy które otrzymuje CP od iti, jeszcze powinni dostać TV4 bo wiadomo że sam Polsat nie jest tyle warty co paczka TVN a dodatkowo utarli by nos Cyfrze+ co by ją poważnie osłabiło na rzecz N-ki i CP moim zdaniem musi się tak stać że Polsat będzie w n i TNK bo inaczej to CP będzie mieć spory problem 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dla ciekawostki dodam to że w gazetach tv zawsze była reklama CP gdzie przedstawiali swoje kanały i zawsze był TVN Siedem, Turbo, TVN24 itd a teraz ich brak jest tylko główny TVN.

a ja ogladam reklamy polsatu cyfrowego w telewizji i pojawia sie tvn meteo (jako bombka na choince) a innyh kanalow TVN nie zauwazylem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby wszystkie TVNy były w CP to nikt nie kupi n-ki bo tosamo jest w CP + Polsatu. Niestety Musi być SPRAWIEDLIWOŚĆ na tym świecie.

 

No też racja :roll: Ja w każdym razie od wczoraj: CYFRA + komfort, pakiet Canal+ i Orange Sport. I jest dobrze, bardzo dobrze... :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież wszystkie kanały TVN są w Cyfrze.

No nie wszystkie kanały TVN są w Cyfrze+, bo nie ma Discovery TVN Historia.

 

Wydaje mi się, że TVN chce, aby ofertę n i TNK zasiliły dwa kanały: Polsat i TV 4. Za to dostali by obecne TVN-y + inne (TVN Warszawa, TVN Lingua, Religia.tv, TVN CNBC Biznes). Może szef CP zastanawia się co zrobić?

Chociaż, i tak jestem zdania, że TVN-y zostaną w CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nadzieje ze 2 TVN-y zostana w CP.Przynajmniej TVN 7(ze wzgledu na dobre stare kino) i TVN 24(swietny!).Reszta mnie nie interesuje i licze na to ze w Polsacie nie beda zapychac listy kanalow takimi produktami jak TVN Lingua czy Religia TV oraz TVN Warszawa w zamian za oddanie Polsatu i TV 4.Ja rozumiem ze ITI chcialby wszedzie wsadzic te swoje produkcje ale nic na sile :D Oferta programowa poszczegolnych platform musi sie roznić wiec bez sensu byloby gdyby wszedzie byly te same kanaly.Jest prawo wyboru-odpowiadaja ci kanaly CP,zostan z CP.Jesli chcesz innych to wybierz konkurencje.Byc moze gdy w CP zabraknie tematycznych kanalow TVN,zaczna inwestowac w swoje programy-Polsat Cafe i Play i one z czasem beda lepsze.Mysle ze kazda platforma powinna inwestowac wlasnie w swoje produkcje,zeby potem nie byc zalezna od "widzimisie" innego nadawcy.Przykladem niech bedzie brytyjska SKY.I po raz kolejny uwazam ze jesli nawet kanaly TVN znikna to nic wielkiego sie nie stanie.Tzn.nie bedzie masowej ucieczki abonentow,poniewaz jak ktos tutaj wczesniej napisal ludziom po prostu sie nie bedzie chcialo zalatwiac tego wszystkiego i po 2 tygodniach sie z tym pogodza.Jedynie co mozna, to mozna miec zal do tego jak traktuje sie nas-abonentow.Ale przeciez MY wszyscy o tym wiemy,nazekamy,psioczymy a CP wciaz przybywa klientow.Niestety w tym cudownym kraju nie ma instytucji ktora moglaby szybko i sprawnie regulowac takie sprawy jak traktowanie abonentow przez WSZYSTKIE platformy.Biurokracja,zagmatwane przepisy,lapowki,uklady polityczne robia swoje.Wciaz uwaza sie ze nadawcy robia nam łaske pozwalajac na ogladanie programow.A powstawanie kolejnych platform tylko to komplikuje.Ale to juz zupelnie inny temat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czym wy się przejmujecie! CP pokazał co zrobi po 01.01.2009r. Będzie dokładnie tak samo jak z TVP. Będą "brali" sygnał z siatki!!! Jest tylko jedno ale. Jeżeli będą powoływać się na te same zasady, na jakich "biorą" TVP - to będą nadawać tylko tvn. Reszta kanałów nie jest ogólnie dostępna i tych nie będą mogli "brać". Potwierdza to tylko co zrobili z tvn7. Na początku "włączyli" test, by po pewnym czasie (gdy ktoś z CP przeczytał wyrok Naczelnego Sądu Administracyjnego dotyczącego "rozpowszechniania" TVP) szybko go wyłączyć. Dla przypomnienia wyrok ten mówił że wszystkie kanały ogólnodostępne i nadawane technologią naziemną powinny być obecne we wszystkich platformach cyfrowych i telewizjach kablowych. Więc Cyfrowy Polsat ma właścicieli stacji gdzieś, i trzyma się nadal wyroku NSA. Swoją drogą ciekawe jest dlaczego inni nie postępują podobnie jak CP? No widać teraz że aby zostać Perłą Polskiej Gospodarki trzeba umieć kombinować, oszukiwać i mieć gdzieś wszystkich innych uczciwych konkurentów!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widać teraz że aby zostać Perłą Polskiej Gospodarki trzeba umieć kombinować, oszukiwać i mieć gdzieś wszystkich innych uczciwych konkurentów!!!!

Na tym polega biznes w Polsce.Z tym ze tutaj nikt nie jest uczciwy.CP dostal te nagrode pewnie za wyniki finansowe a nie traktowanie abonentow.Jak mieszkalem jeszcze w Polsce to pamietam ze pewien lokalny przedsiebiorca tez dostawal rozne nagrody i byl wszedzie chwalony mimo tego ze ludziom placil najnizsza krajowa i traktowal jak bydlo.A czym wyzej tym gorzej.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiciele największej pod względem liczby abonentów satelitarnej platformy telewizji cyfrowej muszą się spieszyć, by jej klienci na początku 2009 roku nie zostali pozbawieni tematycznych kanałów TVN.

 

W styczniu 2009 roku kończy się umowa, która pozwala Cyfrowemu Polsatowi na rozpowszechnianie w ramach swojej oferty kanałów tematycznych z rodzinyTVN .

 

Czy Cyfrowy Polsat zdecyduje przedłużyć umowę z TVN? Wiadomo, że TVN24 , TVN Style czy TVN Turbo to konkurenci dla uruchomionych niedawno kanałów Polsatu - Polsat News, Polsat Cafe i Polsat Play.

 

Szef Cyfrowego Polsatu powiedział dziennikarzom, że jego platforma jest zainteresowana przedłużeniem współpracy z telewizją TVN i w tej sprawie są już prowadzone odpowiednie rozmowy.

 

Jeśli dojdzie do przedłużenia umowy miejmy nadzieję, że Cyfrowy Polsat porozumie się z TVN w sprawie włączenia do swojej oferty także biznesowego kanału TVN CNBC Biznes , którego do tej pory brakowało w ofercie, oraz nowego kanału TVN Warszawa.

 

źródło: media2.pl

 

 

http://www.mojehdtv.info/content/view/450/34/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...