Skocz do zawartości

Jak to w końcu jest z kanałami TVN w CP?


ortax123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Brak TVN w moim dekoderze spowoduje moje odejście z tej platformy (mam na mysli CP) i prawdopodobnie będzie to N... dlatego ze Cyfrę+ już miałem i wiem ze jest to fajna oferta, ale droga a ja nie zamierzam przepłacać. Z drugiej strony można na to spojrzeć w ten sposób ze wpłynie to pozytywnie, na rozwój w Polsce DVB-T (bo na razie w tej kwestii nie dzieje się nic specjalnego)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie pamietam gdzie ale cos w regulaminie bylo ze cyfrowy polsat ma prawo do usuniecia niektorych kanalow bez podania przyczyny.nie dosc tego zaraz ide po trzeci dekoder i umowe z cp bo potrzebny a z cyfra niechce gadac(na moje pytanie czy bedzie tvn slepa baba powiedziala ze tylko w n).NORMALNIE ANTYREKLAMA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie- polsat zrobi wszystko by zatrzymać tvn-y nawet udostępni polsat platformie n . Poprosiłem przełożonego żeby zapytał osobę która jest na wysokim stanowisku i dowiedziałem sie że: rozmowy trwają ,Problem w tym że iti chce polsat, tv4 i polsat 2 na platformę n, a do tego sporą kasę , w zamian obecne tvn-y zostaną i dojdzą pozostałe. Co zrobi polsat nie wiem i sie nie dowiem. Pan LIBICKI pewnie sam nie wie co zrobić ale jak polsat się dogada to na pewno prezes zarządu polsatu sie wygada. Jarek- weź przywróc ustawienia fabryczne i spróbuj od nowa zainstalować kanały, jakich kanałów nie wykrywa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie uda mi się jej zerwać to na pewno jej nie przedłużę. A na pewno będę pilnował pierwszej możliwej daty wypowiedzenia w końcu to dla TVN siedem i TVN turbo podpisałem umowę. Na pewno nie jestem jedynym abonentem myślącym, w ten sposób. Jeżeli odpłynie tak 200 tysięcy abonentów to możne włodarze CP pójdą po rozum do głowy i rozwiążą konflikt z TVP i ten prawdopodobny z ITI...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka wymiana jak pisze Polsat Tech byłaby chyba najlepszy rozwiązaniem :jupi: musi być straszak żeby coś się zmieniło... Chociaż nie wiem po co eNce Polsat2 xD Wystarczy sam Polsat plus ewentualnie TV4. Spadnie rola Cyfry+, jej akcje spadną w dół i wtedy kupi ją Cyfrowy Polsat :lol: takie posunięcie już trochę rozumiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie- polsat zrobi wszystko by zatrzymać tvn-y nawet udostępni polsat platformie n . Poprosiłem przełożonego żeby zapytał osobę która jest na wysokim stanowisku i dowiedziałem sie że: rozmowy trwają ,Problem w tym że iti chce polsat, tv4 i polsat 2 na platformę n, a do tego sporą kasę , w zamian obecne tvn-y zostaną i dojdzą pozostałe. Co zrobi polsat nie wiem i sie nie dowiem. Pan LIBICKI pewnie sam nie wie co zrobić ale jak polsat się dogada to na pewno prezes zarządu polsatu sie wygada.

Ile Ty masz lat? Skończyłeś już gimnazjum czy dopiero kończysz? Przełożony, wysokie stanowisko, prezes się wygada - co to za teksty :lol: Może napisz z czego pisałeś maturę? Jakie studia skończyłeś? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy mój komentarz jest taki, że jacy technicy, taka i platforma :lol2: Już się nie dziwię, że TVN i TVP zbierają z naziemnej :P. A widząc jakość TVP Info w Warszawie na kanale 51 nie dziwię się, drodzy abonenci CP, że nie macie do niego dostępu ;-)

 

A co do meritum to pojawił się ciekawy materiał na satkurier.pl, z którego wynikałoby, że w tej chwili przeważa opcja wymiany 1:1.

 

Pragnę też wejść w polemikę z tomkiem - nie rozumiesz tej subtelnej chwili, że w tym wątku nie chodzi tylko o zniknięcie TVNów z CP - medal ma dwie strony i to jest meritum tej sprawy, a nie to czy tvn chce czy nie chce być w CP. Tylko [beep] powiedziałby albo fanatyk Jarosława Kaczyńskiego, że TVN nie chce być w ofercie CP. Tylko, że tu chodzi o coś więcej niż samą obecność ów kanałów w ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już pierwszego stycznia każdy będzie czytał w tym wątku swoje i nie swoje powypisywane głupoty, a przy tym dalej oglądając wszystkie kanały TVN-u (obecne a może i więcej). Czekam tylko do tej daty, aż uprawnieni założą kłódkę na ten wątek :lol2:

 

Po co zamykać? Każdy, jak jeden mąż będą bić się w pierś... Gdybyśmy żyli w średniowiecznej Japonii to 1 stycznia A.D. 2009 drastycznie zwiększyła by się liczba seppuku :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla nas abonentów najlepszym rozwiązaniem była by wymiana 1:1 - przynajmniej ja nie miałbym nic przeciwko temu, żeby kanały Polsatu trafiły do innych platform, jeżeli dodatkowo do CP dołączyły by pozostałe kanały z paczki TVN (np. Lingua i CNBC Biznes). Niestety straciłby na tym Cyfrowy Polsat, a konkretnie ich dwa pakiety - Mini i MiniMax...

 

Wariantów i możliwych opcji jest kilka, jednak ja nadal podtrzymuję swoją opinię, że narazie wszystkie spekulacje na ten temat są zbędne, bo i tak wszystko wyjaśni się 1 stycznia i wtedy też przekonamy się w 100% czy CP porozumiał się z ITI czy nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był tu już taki "Cyfrowypolsat20" czy jakoś tak. Szumnie głosił że jest pracownikiem, rozpowiadał "oficjalne" informacje (nota bene - prawdziwe, ale chyba nie powinien ich upowszechniać) i od jakiegoś czasu ani go widu, ani słychu...

 

Polsat Tech, jeżeli naprawdę jesteś pracownikiem to po pierwsze, NIE ujawniaj poufnych informacji - przykład powyżej, zachowuj się kulturalnie - tego wymaga dobre wychowanie, a nie tylko fakt gdzie pracujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GieKa-Bardzo śmieszne . Pisałem takim językiem żebyś [beep] zrozumiał ale jak widzę jesteś za gł. .i i nie rozumiesz co piszę. Nikt mi nie wieży że jestem pracownikiem Cyfrowego Polsatu , GieKa może mam ci to udowodnić że pracuje w Cp. Co ?
A ja czytałem, ze uczysz biologi w Pacanowie.Tak wynikało z twojego pierwszego postu ( o innych rewelacjach już nie wspomnę). Czytałem ten twój post zanim go wyedytowałeś, więc dla mnie nie jesteś wiarygodny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim off top wyląduje w koszu odpowiem :D

 

GieKa-Bardzo śmieszne . Pisałem takim językiem żebyś [beep] zrozumiał ale jak widzę jesteś za gł. .i i nie rozumiesz co piszę. Nikt mi nie wieży że jestem pracownikiem Cyfrowego Polsatu , GieKa może mam ci to udowodnić że pracuje w Cp. Co ?

Mi nic nie musisz udowadniać. Nie jest mi to potrzebne do szczęścia. Tak na marginesie, podobno tylko ludzie z kompleksami starają się innym coś udowodnić :D

 

a tak na prawdę to nie rozumiem GieKa czemu się tak wyżywasz :P

E tam, wywyższam. Wredny charakter mam. Ot co :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem sie czy napisać prawdę . Czułem że nikt mi nie uwierzy . Wy myślicie że jak ktoś pracuje w polsacie to nie może odwiedzać tego forum, a jak już wypowiada się że pracuje w polsacie to zaraz każdy chce to sprawdzić i pyta się o wiele . Na prawdę pracuje w polsacie i choć nie jestem expert , to są gorsi konsultanci i technicy. Znam kilka osób które nie wiedzą o tym że jest kopia tvn. Czas już zamknąć tą rozmowę kto kim jest lepiej pisać na temat .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerywając już nie rozmowę a kłótnię i obrażanie.

hehe ;D napisz nam czy rzeczywiście Polsat wspiera piratów by wykończyć tnk :lol2: a tak na prawdę to nie rozumiem GieKa czemu się tak wyżywasz :P

Jak koś czytał ten artykuł przed edycją, tj. dziś, przed godziną 16:09:26, to była o tym mowa. Niestety autor zmienił treść newsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...