Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 21.03.2019 o 20:49, śmiechu warte napisał:

Ipla chce 5zł za ogólnodostępny mecz Austria - Polska ? Ogólnodostępny nawet w sieci na stronie internetowej TVP Sport. Kabaret.

Polsat nie dostaje miliard za darmo na przejedzenie od (nie)rządu a serwery kosztują.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy coś zmieniło się w pakiecie IPLA Plus? Do tej pory w tym pakiecie miałem do wyboru 3 pakiety (Wiedza, News i Rozrywka; Film i Seriale; Dzieci). Od 1.04 nie widzę u siebie możliwości przełączania się między pakietami. Do tej pory miałem włączony pakiet z kanałami News. Teraz straciłem dostęp do CNN w wersji HD. Każą mi kupować pakiet od nowa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Co za niespodzianka :D

Oglądamy ;)

 

PLUS

Bezpłatny pakiet dla Klientów zalogowanych numerem telefonu w Plusie oraz Abonentów Cyfrowego Polsatu zalogowanych kontem ICOK.

15 KANAŁÓW TV W PREZENCIE. Promocja „15 kanałów TV w prezencie” dostępna jest od 1.04.2019r. do 5.05.2019r. Każdy Abonent Plusa oraz Abonent Cyfrowego Polsatu, który w okresie trwania promocji zaloguje się do IPLI odpowiednio numerem telefonu w sieci Plus lub kontem icok, otrzyma dostęp bez dodatkowych opłat za treści do 15 kanałów TV: Polsat News HD, Polsat News 2, Superstacja, Polsat Play HD, Polsat Cafe HD, National Geographic HD, Paramount Channel, National Geographic Wild HD, 13 ulica, SCI FI, Romance TV, Entertainment, Nat Geo People HD, Water Planet, Novela TV.

 

2.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • W dniu ‎04‎.‎04‎.‎2019 o 09:03, swordfish napisał:

    Czy coś zmieniło się w pakiecie IPLA Plus? Do tej pory w tym pakiecie miałem do wyboru 3 pakiety (Wiedza, News i Rozrywka; Film i Seriale; Dzieci). Od 1.04 nie widzę u siebie możliwości przełączania się między pakietami. Do tej pory miałem włączony pakiet z kanałami News. Teraz straciłem dostęp do CNN w wersji HD. Każą mi kupować pakiet od nowa 

    Faktycznie... Też mam ten problem. Wcześniej miałem dostęp do pakietu News i Rozrywka w ramach pakietu elastycznego (1 z 3 pakietów Ipli do wyboru, oprócz wspomnianego można było wybrać również Filmy i Seriale oraz Dzieci). Być może coś pokręcili przy okazji aktywacji promocji dla wszystkich abonentów Plusa o której pisał @kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie wiecie co dalej z tym pakietem elastycznym 1 z 3 w IPLI? Miałem ustawiony dla dzieciaka pakiet Ipla Dzieci i od kilku dni jest zakodowany... Doszedł ktoś z Was czy można to jakoś obejść, odblokować (oczywiście bez dodatkowych opłat), czy może to już definitywny koniec darmowego pakietu 1 z 3 dla abonentów Plusa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Wytłumaczcie mi jak to jest z Iplą.

Odpalam kanały PSP na Smart TV, laptopie kanały działają bez reklamy, a jak chce odpalić na androidzie to mi wyskakuje 30 sekund reklam i info, że jak nie chcę reklam to muszę pakiet "Ipla Polonia" uaktywnić.  Dziwne :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...