Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, endriuno1 napisał:

A Ja się zastanawiam nad rezygnacja , kolejny raz wyłączony PolsatSport na Ipla gdy jest mecz na żywo (Polska-Finlandia)

Aktualnie to wystarczy mi bezpłatny pakiet dla abonentów Plusa.

Dobrze , że nie wybrałem prezentu na 24 misiące w postaci PSP przez Iplę przedłużając umowę z operatorem a zdecydowałem się na Tidal. :-)

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, kkzk81 napisał:

@endriuno1to nie jest wina IPLI. Twój telewizor nie ma licencji na te  mecze. Na kompie przecież śmiga. Też tak miałem gdy byłem posiadaczem LG. Teraz mam Sony i Polsat Sport nie znika na takie mecze.

Netflix, APV, HBO GO mogą bez problemu działać na telewizorach LG, tv dla tych aplikacji ma odpowiednie licencje. Ale już mocarna Ipla ma z tym problem ?. No ale wiadomo, Ipla to światowy potentat to i wymagania większe a Netflix czy APV to jakieś po[beep]ółki ;) .

Edytowane przez diabeu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, diabeu napisał:

 ? No ale wiadomo, Ipla to światowy potentat to i wymagania większe a Netflix czy APV to jakieś po[beep]ółki ;) .

Zgadza się, Ipla ma duże wymagania. U mnie na Android box, po zainstalowaniu apki za pierwszym razem działa, za innym razem już wywala błąd. Więc szkoda moich nerwów, więc odinstalowałem. To samo w kwestii laptopów i rodzaju przeglądarek na nich. Na jednym lapku działa na Operze, a nie działa na Mozilli, zaś na drugim lapku działa na Mozilli, a nie działa na Operze. Jak gra w ruletkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, diabeu napisał:

Netflix, APV, HBO GO mogą bez problemu działać na telewizorach LG, tv dla tych aplikacji ma odpowiednie licencje. Ale już mocarna Ipla ma z tym problem ?. No ale wiadomo, Ipla to światowy potentat to i wymagania większe a Netflix czy APV to jakieś po[beep]ółki ;) .

 

Ipla to światowy lider w dostarczaniu kontentu premium. Licencjonowane są tylko urządzenia spełniające rygorystyczne kryteria dostawcy co bezpośrednio przekłada się na wysoką jakość dostarczanej przez nich aplikacji (szczególnie ledwie zipiącego szrota ze starym layoutem na Tizena). ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykupiłem dziś ipla, pakiet Sport za 10 zł (telefon służbowy w Plusie). 

Oglądam mecz 1 ligi. 

Ogólnie słabizna z tym, że serwery nie wytrzymują i często ścina, nie mówiąc o ledwie 25 klatkach na sekundę. 

Już lepiej wziąć cyfrowy polsat abonament za 20 zł i mieć spokój (mam pełen pakiet c+) i brakuje mi tylko kanałów polsat sport ;)

 

Ipla słabo wypada. 

 

Edytowane przez PawelTSW
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pełni się zgadzam z przedmówcą. Dla mnie już samo uruchomienie tej aplikacji, to kompromitacja ?

 

Na android TV działa jeszcze jak Cię mogę. Aplikacja na Tizen to nieporozumienie. Szkoda nerwów.

 

Nie wspomnę, że poza sportem nie ma tam zbyt wiele ciekawych materiałów. Z sentymentu obejrzę Rodzinę Zastępczą, warte uwagi są wydarzenia sportowe z wielu dyscyplin ale reszta to dla mnie totalna cebula. Strasznie dużo gniotów pokroju Love Island. Wiem, że na Playerze też jest mnóstwo szmir, ale tam chociaż znajdę programy Martyny Wojciechowskiej, wartościowe kino europejskie na Ale Kino czy dokumenty z Planete. Na ipli przeważnie jest sam szajs.

 

Ogólnie produkty grupy Polsat są dla mniej wymagającego użytkownika. Mam telefon w Plusie oraz służbowy w T-Mobile. Prędkość LTE znacznie na korzyść konkurencji. Zasięg na parkingach podziemnych nie istnieje w Plusie. Na dodatek ipla nie dla abonentów Plusa jest bardzo droga a pakiety Cyfrowego Polsatu są w moim odczuciu dużo droższe i uboższe od Platformy Canal+

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystam czasem na Apple TV, głównie do oglądania super hiper bezpłatnych transmisji z meczów 1. ligi piłki nożnej (brak nie tylko komentarza, ale w ogóle jakości pozwalającej na bezstresowe oglądanie, tzn. szarpanie obrazu, brak powtórek, znikanie wizji i buforowanie mimo, że licznik czasu trwania meczu jest cały czas pokazywany i aktywny).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli na meczach 1. ligi Polsat stosuje ten sam "dosył" po LTE czy czymś takim co czasami na siatkówce do Polsatu Sport ;).

My tu często dyskutujemy o jakości itd, a telewizje robią coś takiego (materiały live w stacjach informacyjnych dosyłane w ten sposób to też jest codzienność).

Natomiast jeśli chodzi o samą Iplę i jej działanie, kanały live itd to ja nie narzekam - na Android TV i necie z UPC jest super stabilna.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstawiałem gdzieś w temacie C+ OTT post z porównaniem FOXa i w Ipli obraz byl znacznie bardziej szczegołówy. Jednak mój ostatni kontakt z usługa C+ był parę miesięcy temu. Nie mam potrzeby ani ochoty tego abonować :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest kwestia 25 klatek, a realizacji transmisji. Najpierw im dosył pixelował, teraz jest już z tym lepiej, ale za to się tnie przy szybkich ruchach kamery.

To samo jest na niektórych meczach siatkówki w Polsacie Sport i widać to też w kablówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wykupiłam pakiet za 20 zł, żeby posłuchać muzyki i powiem Wam, że kanały muzyczne brzmią nieznacznie lepiej od tego co serwuje WP Pilot (tragedia), a obraz jak na odtwarzaczu VHS ze zdartą głowicą ☹️ Niby 540p, ale jakieś  słabe. Na telewizorze 49 cali i z słuchawkami studyjnymi wrażenia delikatnie mówiąc mało relaksujące. Satelity latają wokół ziemi, a nie sposób kupić przyzwoite VoD z kanałami muzycznymi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...