Jump to content

IPLA - wszystko o usłudze, aplikacji, opłatach itp.

Recommended Posts

5 godzin temu, diabeu napisał:

Netflix, APV, HBO GO mogą bez problemu działać na telewizorach LG, tv dla tych aplikacji ma odpowiednie licencje. Ale już mocarna Ipla ma z tym problem 🤣. No ale wiadomo, Ipla to światowy potentat to i wymagania większe a Netflix czy APV to jakieś po[beep]ółki ;) .

Ipla to światowy lider w dostarczaniu kontentu premium. Licencjonowane są tylko urządzenia spełniające rygorystyczne kryteria dostawcy co bezpośrednio przekłada się na wysoką jakość dostarczanej przez nich aplikacji (szczególnie ledwie zipiącego szrota ze starym layoutem na Tizena). 😁

Wykupiłem dziś ipla, pakiet Sport za 10 zł (telefon służbowy w Plusie). 

Oglądam mecz 1 ligi. 

Ogólnie słabizna z tym, że serwery nie wytrzymują i często ścina, nie mówiąc o ledwie 25 klatkach na sekundę. 

Już lepiej wziąć cyfrowy polsat abonament za 20 zł i mieć spokój (mam pełen pakiet c+) i brakuje mi tylko kanałów polsat sport ;)

Ipla słabo wypada. 

Edited by PawelTSW
  • Upvote 1

W pełni się zgadzam z przedmówcą. Dla mnie już samo uruchomienie tej aplikacji, to kompromitacja 😀

Na android TV działa jeszcze jak Cię mogę. Aplikacja na Tizen to nieporozumienie. Szkoda nerwów.

Nie wspomnę, że poza sportem nie ma tam zbyt wiele ciekawych materiałów. Z sentymentu obejrzę Rodzinę Zastępczą, warte uwagi są wydarzenia sportowe z wielu dyscyplin ale reszta to dla mnie totalna cebula. Strasznie dużo gniotów pokroju Love Island. Wiem, że na Playerze też jest mnóstwo szmir, ale tam chociaż znajdę programy Martyny Wojciechowskiej, wartościowe kino europejskie na Ale Kino czy dokumenty z Planete. Na ipli przeważnie jest sam szajs.

Ogólnie produkty grupy Polsat są dla mniej wymagającego użytkownika. Mam telefon w Plusie oraz służbowy w T-Mobile. Prędkość LTE znacznie na korzyść konkurencji. Zasięg na parkingach podziemnych nie istnieje w Plusie. Na dodatek ipla nie dla abonentów Plusa jest bardzo droga a pakiety Cyfrowego Polsatu są w moim odczuciu dużo droższe i uboższe od Platformy Canal+

• Confused 1
  • Upvote 1

Ja wykupiłem KSW 55 zobaczę czy jutro serwery nie padną.

Korzysta ktoś z ipli na Apple TV? Mój telewizor z android tv często się resetuje a wykupiłem KSW i wolałbym tego uniknąć niestety aplikacja na Apple TV jest dużo gorzej napisana.

Korzystam czasem na Apple TV, głównie do oglądania super hiper bezpłatnych transmisji z meczów 1. ligi piłki nożnej (brak nie tylko komentarza, ale w ogóle jakości pozwalającej na bezstresowe oglądanie, tzn. szarpanie obrazu, brak powtórek, znikanie wizji i buforowanie mimo, że licznik czasu trwania meczu jest cały czas pokazywany i aktywny).

Czyli na meczach 1. ligi Polsat stosuje ten sam "dosył" po LTE czy czymś takim co czasami na siatkówce do Polsatu Sport ;).

My tu często dyskutujemy o jakości itd, a telewizje robią coś takiego (materiały live w stacjach informacyjnych dosyłane w ten sposób to też jest codzienność).

Natomiast jeśli chodzi o samą Iplę i jej działanie, kanały live itd to ja nie narzekam - na Android TV i necie z UPC jest super stabilna.

Edited by bugmenot

Wstawiałem gdzieś w temacie C+ OTT post z porównaniem FOXa i w Ipli obraz byl znacznie bardziej szczegołówy. Jednak mój ostatni kontakt z usługa C+ był parę miesięcy temu. Nie mam potrzeby ani ochoty tego abonować :).

Guest lukimann

Faktycznie na zdjęciach widać różnicę na korzyść serwisu IPLA.

Może od maja PC+ w ramach testów poprawiła już szczegółowość. 

W dniu 7.10.2020 o 20:01, endriuno1 napisał:

A Ja się zastanawiam nad rezygnacja , kolejny raz wyłączony PolsatSport na Ipla gdy jest mecz na żywo (Polska-Finlandia)

A dzisiaj mozesz ogladac mecz Polski ? 

Witam,nastąpiła poprawa Ipli od piątku na moim TV tizen-ie sam nie mogłem naprawić.Wylo[beep]ie oraz ustawienia fabryczne nie pomagały.Nadtąpiła automatyczna napawa  w Iplii. Do 2-óch tygodni trawła awaria.Otwarza bez przerw odtwarzania.

• Confused 4

To nie jest kwestia 25 klatek, a realizacji transmisji. Najpierw im dosył pixelował, teraz jest już z tym lepiej, ale za to się tnie przy szybkich ruchach kamery.

To samo jest na niektórych meczach siatkówki w Polsacie Sport i widać to też w kablówce.