Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze, że rynek się normalizuje - w końcu się KRRIT do czegoś przydaje. Dziwne tylko, że kazali to dodać akurat w Ipla, a nie OTT CP.

edit: Widzę w artykule Pressa, że do OTT też mają dodać.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W bezpłatnym  pakiecie dla klientów Plusa nie ma tych kanałów.

Takie " skarby" i to w SD , że dostęp tylko w płatnych pakietach ? :-D

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, bugmenot napisał:

Dobrze, że rynek się normalizuje - w końcu się KRRIT do czegoś przydaje. Dziwne tylko, że kazali to dodać akurat w Ipla, a nie OTT CP.

edit: Widzę w artykule Pressa, że do OTT też mają dodać.

Dokładnie tak. Koniec z tłumaczeniem o braku licencji, zwłaszcza do własnych kanałów. Powinni też wprowadzić kanały każdego oddziału TVP 3.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, maks27 napisał:

Zainstaluj TVP VOD, ja tak zrobiłem i mam wszystkie ośrodki w tv Smart LG.

Miałem na myśli aplikację Ipla na LG i kanały Polsat i TV4. W telewizji hybrydowej mam kanały regionalne. Dziękuję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pakiet  IPLA Plus. z kanałami: Polsat News HD, Polsat News 2, Superstacja, Polsat Play HD, Polsat Cafe HD.

Mam pytanie odnośnie dostępności meczów PLUSLigi, bo na wspomnianych wyżej kanałach nie ma transmisji meczów Plusligi.

Na jakim kanale w IPLA.TV w pakiecie IPLA Plus mogę oglądać mecze Plusligi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.06.2020 o 16:09, regedit32 napisał:
Cofanie 3h nie działa na Tizen od Samsunga.

Myślałem, że nie można cofać tylko na Samsungach z Orsay (TV z 2012), stara aplikacja. Planuję zakupić nowy TV i waham się miedzy Tizen, a Android TV. Czy przełączanie kanałów w Ipli na Tizen jest tak samo nieszczęśliwe, jak w aplikacji Player, że trzeba wyjść z odtwarzanego kanału i dopiero wybrać inny?

Edytowane przez Barti
Ort! Proszę też wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
W dniu 13.09.2020 o 12:45, sebczak napisał:

Czy przełączanie kanałów w Ipli na Tizen jest tak samo nieszczęśliwe jak w aplikacji Player, że trzeba wyjść z odtwarzanego kanału i dopiero wybrać inny?

Jeszcze gorzej, bo wraca do pierwszego kanału z listy i od nowa trzeba przewijać całą listę. Tylko w WP Pilot można przełączać kanały +/-.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy za kazdym razem trzeba w Ipli na Tizen ustawiać rozdzielczość ręcznie na najwyższą na kanałach na żywo? Tak to teraz działa w Orsay Samsung, nigdy nie zapamiętuje wybranych ustawień, zawsze kanał na żywo uruchamia się w rozdzielczości 576p. VOD uruchamia się na 1080p.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 2.09.2020 o 08:54, firemanbuba napisał:

Witam.

Mam pytanie czy ma ktoś problem z odtwarzaniem w Ipli na systemie TIZEN 5.5. Nie uruchamiają się kanały Polsat Sport Premium 1 i 2. Transmisja meczu w 4K była w trzy sekundowej pętli. Brak możliwości odtwarzania seriali: Przyjaciółki, W rytmie serca oraz Ninja Warrior Polska” . Natomiast kanały z pakietu Ipla Plus : Polsat News, Polsat News 2, Superstacja, Polsat Play, Polsat Cafe odpalają bez problemu.

Witam. Czy uzyskałeś odpowiedź na zgłoszenie? Jeśli nie, podaj mi numer referencyjny, a postaram się przyspieszyć realizację.

Edytowane przez Specjalista Cyfrowy Polsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...