Jump to content

IPLA - wszystko o usłudze, aplikacji, opłatach itp.

Recommended Posts

51 minutes ago, kingofsouth said:

Odnosze wrazenie , że dzisiejszy mecz w 4K lepiej wyglada jak ten wczorajszy emoji16.png
Świetnie się prezentuje na Smart TV.

Dziś kolory są w porządku. Jakość też całkiem niezła, choć jednak trochę wyższy bitrate by się przydał (jak się przyjrzeć, to piłkarze mają "powidoki"), ale nie jest źle.

Tylko na android tv wciąż 25 fps. Ciekawe, czy kiedyś ta platforma doczeka się dobrej płynności. W sumie nie wiem też, dlaczego nie mogą na przeglądarkach udostępnić 4k (czyżby kwestia marketingowa?).

Mam pytanie... Mój sąsiad ma pakiet psp w ipli i do tej pory oglądał go na kompie. Dzisiaj chcieliśmy odpalić mecz w 4k na moim sony 4k z androidem. I chociaż jest zalogowany to nie można oglądać tego meczu w 4k. Nawet w opcji moje zakupy nie ma info. że ma wykupiony pakiet psp.

Na kompie pakiet psp mu działa i jest info o wykupionym pakiecie.

Da się to 4k w tym przypadku odpalić na sony af8 z 2018 ?

7 minutes ago, mara68 said:

Mam pytanie... Mój sąsiad ma pakiet psp w ipli i do tej pory oglądał go na kompie. Dzisiaj chcieliśmy odpalić mecz w 4k na moim sony 4k z androidem. I chociaż jest zalogowany to nie można oglądać tego meczu w 4k. Nawet w opcji moje zakupy nie ma info. że ma wykupiony pakiet psp.

Na kompie pakiet psp mu działa i jest info o wykupionym pakiecie.

Da się to 4k w tym przypadku odpalić na sony af8 z 2018 ?

Może jakaś stara wersja ipli jest na telewizorze? Taki tylko ślepy strzał.

Niby jest zaktualizowana. Wersja aplikacji 4.9.2. Wszystkie darmowe materiały odtwarza prawidłowo a przy tym meczu w 4k pokazuje napis kupuję chociaż kolega jest zalogowany na swoim koncie na tym tv. i ma już ten pakiet wykupiony.

Edited by mara68

Już to opanowaliśmy.  Na swoim koncie zmienił adres email do logowania i psp na androidzie odpaliły. Szkoda że już po transmisji 4k.

Kolega był wcześniej abonentem cp na tym samym adresie i być może u nich w systemie to się kłóciło.

Na androidzie ipla nie ma płynności wiec szkoda oczu.
Pisaliście ze mecz Bayernu mieliscie w lepszej jakości niz PSG, a u mnie dokladnie odwrotnnie. Mecz PSG byl idealny obraz - jak z c+4k a na wczorajszym mialem cos skopane z kolorami

Ten mecz jest w 4k

e49755577e68f.jpg

ale widocznie dla polsatu szkoda było zachodu z załatwieniem tej transmisji...

12 godzin temu, user78 napisał:

Nie ma finału w 4k? U mnie tylko to ich superHD

W sumie na dzień przed finałem LM też do końca nie wiadomo czy ten finał będzie w 4k.

Takie info. jest tylko w artykule Sat Kuriera. Natomiast w ipli takiej informacji jeszcze nie ma.

Mam nadzieję że SK nie bierze przykładu z czeskiej paraboli i nie wypisuje informacji wyssanych z palca...

Edited by mara68
20 godzin temu, mara68 napisał:

Ten mecz jest w 4k

ale widocznie dla polsatu szkoda było zachodu z załatwieniem tej transmisji...

W sumie na dzień przed finałem LM też do końca nie wiadomo czy ten finał będzie w 4k.

Takie info. jest tylko w artykule Sat Kuriera. Natomiast w ipli takiej informacji jeszcze nie ma.

Mam nadzieję że SK nie bierze przykładu z czeskiej paraboli i nie wypisuje informacji wyssanych z palca...

Jest info w IPLI już od jakiegoś czasu - https://www.ipla.tv/pakiety

Poza tym SAT Kurier ma dobre info, nie zauważyłem błędów do tej pory.

Finał to powinni udostępnić w 4K za free i tak niewielu ludzi ma takie łącze default_biggrin.png
Jakie lacze ??
20 Mb/s u mnie Neostrada. Dziala idealnie, bajecznie , mega super , wypasione , wystarczające łącze do wszelakiego 4K.
Netfilix oraz Amazon Prime Video na tej prędkości dzialaja r e w e l a c y j n i e