Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, _Artek napisał:

W wielu tematach skomlałeś o 50 fps bez których podobno nie wykupisz usługi, a teraz piejesz z zachwytu gdy materiał nadawany w 25 fps. Weź się wreszcie zdecyduj. 

Jestem bardzo konsekwentny. Obraz w 4K jest nadawany w 50 fps. Natomiast obraz na żądanie jest już nadawany w 25 fps i to jest dramat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, frankie1905 napisał:

Jestem bardzo konsekwentny. Obraz w 4K jest nadawany w 50 fps. Natomiast obraz na żądanie jest już nadawany w 25 fps i to jest dramat.


Nie bardzo rozumiem co masz na myśli. U mnie w aplikacji wybieram zakładkę „live” i tam kafelek z meczem w 4K. Jakość ustawiona na sztywno na „wysoka”, bez możliwości zmiany. Oczywiście 25k/s. Napisz w jaki sposób uzyskujesz 4K w 50k/s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bugmenot napisał:

A to na Apple TV rzeczywiście idą jakieś osobne streamy w 50 fps? Czy może jednak po prostu sprzęt lepiej "upłynnia" sygnał 25 fps? ;)

 

Godzinę temu, kingofsouth napisał:

@bugmenot , bardzo dobre pytanie.

 

Nie, bo zwykły Polsat Sport leci już w 25 FPS i widać to gołym okiem. 

 

Godzinę temu, user78 napisał:

Fakt na AppleTV jest lepiej ale nadal z plynnoscia nie jest idealnie. 4k nie jest super plynne. Jak dla mnie nadal nie jest to poziom akceptowalny.

 

U mnie płynność obrazu jest jak z satelity. 

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, shevchenko1987 napisał:

Nie, bo zwykły Polsat Sport leci już w 25 FPS i widać to gołym okiem.

 

No ale zwykły Polsat Sport nie ma profilu 4K z bitrate 20 Mbps, więc to inna kwestia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na android tv wciąż jest kaszana. Oprócz problemu płynności (choć wydaje mi się płynniej niż ostatnio) dziś dodatkowo doszedł "prześwietlony" obraz. Jakby nadawali źle zmapowany sygnał hdr w sdr. Najlepiej to widać na tablicy z wynikiem, ale cały obraz jest zbyt jasny i wyblakły. Wystarczy porównać ze standardową transmisją hd.
Ech, profesjonalizm...

 

No chyba że to tylko u mnie, ale nie sądzę.

Edytowane przez Jaro89
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2 godziny temu, Jaro89 napisał:

Na android tv wciąż jest kaszana. Oprócz problemu płynności (choć wydaje mi się płynniej niż ostatnio) dziś dodatkowo doszedł "prześwietlony" obraz. Jakby nadawali źle zmapowany sygnał hdr w sdr. Najlepiej to widać na tablicy z wynikiem, ale cały obraz jest zbyt jasny i wyblakły. Wystarczy porównać ze standardową transmisją hd.
Ech, profesjonalizm...

 

No chyba że to tylko u mnie, ale nie sądzę.

 

Nie tylko u Ciebie.

 

U mnie na Tizen (Samsung Smart TV) było to samo. Co prawda na Tizen jest już 50 kl./s., ale co do samych kolorów/jaskrawości, zauważyłem to co Ty.

 

2 godziny temu, frankie1905 napisał:

Wchodzę w zakładkę live i obraz jest płynny tak jakby był nadawany w 50fps. Mecze w 4K (retransmisje) są już w 25 fps.

 

Tu też racja. Mecze LIVE na Tizen są w 50 fps, natomiast z odtworzenia tylko 25 fps.

 

Poza tym u mnie komentarz miał jakieś 1-2 sekundy opóźnienia, względem obrazu jak i dźwięków ze stadionu.

Edytowane przez mejveno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minutes ago, kingofsouth said:

Odnosze wrazenie , że dzisiejszy mecz w 4K lepiej wyglada jak ten wczorajszy emoji16.png
Świetnie się prezentuje na Smart TV.

Dziś kolory są w porządku. Jakość też całkiem niezła, choć jednak trochę wyższy bitrate by się przydał (jak się przyjrzeć, to piłkarze mają "powidoki"), ale nie jest źle.

Tylko na android tv wciąż 25 fps. Ciekawe, czy kiedyś ta platforma doczeka się dobrej płynności. W sumie nie wiem też, dlaczego nie mogą na przeglądarkach udostępnić 4k (czyżby kwestia marketingowa?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie... Mój sąsiad ma pakiet psp w ipli i do tej pory oglądał go na kompie. Dzisiaj chcieliśmy odpalić mecz w 4k na moim sony 4k z androidem. I chociaż jest zalogowany to nie można oglądać tego meczu w 4k. Nawet w opcji moje zakupy nie ma info. że ma wykupiony pakiet psp.

Na kompie pakiet psp mu działa i jest info o wykupionym pakiecie.

Da się to 4k w tym przypadku odpalić na sony af8 z 2018 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, mara68 said:

Mam pytanie... Mój sąsiad ma pakiet psp w ipli i do tej pory oglądał go na kompie. Dzisiaj chcieliśmy odpalić mecz w 4k na moim sony 4k z androidem. I chociaż jest zalogowany to nie można oglądać tego meczu w 4k. Nawet w opcji moje zakupy nie ma info. że ma wykupiony pakiet psp.

Na kompie pakiet psp mu działa i jest info o wykupionym pakiecie.

Da się to 4k w tym przypadku odpalić na sony af8 z 2018 ?

Może jakaś stara wersja ipli jest na telewizorze? Taki tylko ślepy strzał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...