Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak. Jeśli chodzi o jakość HD to na tą chwilę Canal + OTT powinien się uczyć od IPLI. Jakość PSP  "super hd"jest naprawdę świetna i to ewenement na polską skalę. A mam porównanie z innymi usługami OTT. Oczywiście mówię o PSP 1 i 2.  O 4k nie piszę bo nie mam dostępu.  Ale i tak w usługach OTT nikt inny nawet w 25 fps nie nadaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chwaliłem IPLĘ do wczoraj.

 

Kupiłem PSP w zasadzie po to, żeby obejrzeć mecz w 4K, a w praktyce nie dość, że meczu nie obejrzałem, to od wczoraj oba kanały PSP nie działają na Smart TV.

 

Mogę w jakiś sposób odstąpić od umowy? Nie będę przecież płacił za usługę, która nie działa.

Edytowane przez mejveno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie małe info dla was kochani forumowicze  Jak ktos z was nie ogladal wczorajszego meczu w 4K a miałby taka ochote liznąć 4K w Ipla to niech wpisze w wyszukiwarce 4K to znajdzie ten mecz.
Na android tv ta powtórka jest w HD i 25 fps. I raczej nie jest to super HD.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, kingofsouth napisał:

Takie małe info dla was kochani forumowicze ;) Jak ktos z was nie ogladal wczorajszego meczu w 4K a miałby taka ochote liznąć 4K w Ipla to niech wpisze w wyszukiwarce 4K to znajdzie ten mecz.

 

Żeby obejrzeć ten mecz z odtworzenia trzeba mieć wykupiony pakiet PSP? Czy jakikolwiek inny też wystarczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jest nawet info na Ipli przeglądarkowej " Cena od40.00PLNza dostęp w pakiecie IPLA POLSAT SPORT PREMIUM na 30 dni".

Natomiast stary mecz Chelsea - Bayern w 4K śmiga bez opłat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, mejveno napisał:

Ciekawe dlaczego akurat ten mecz VOD wymaga PSP . Chelsea - Bayern w 4K VOD bez żadnego pakietu odpalisz.

 

 

Dlatego bo chcieli dać liznąć 4K za darmoszkę. By móc się przekonać jak to wygląda.

Lepszy rydz jak nic nie sądzisz? Chyba nie liczysz na to , że teraz wszystkie mecze jakie są w 4K (płatne) dadzą na dugi dzień ludziom za darmo w VOD?

No , tak to raczej nigdzie nie działa. :D

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie płacą za PSP a ty oczekujsz , że na drugi dzień ten mecz w 4K będzie za darmo w VOD bez pakietu PSP?

No zastanów się trochę ;)

Tamten dali , bo chcieli się pokazać , a pokazywać się całe życie za darmo nie będą ?

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...