Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, maniek357 napisał:

Na Philipsie z Android TV jak ustawię jakość "auto", to mecz jest w 4K. Tyko płynności brakuje, może dlatego, że mam TV 60 Hz (na C+ 4K dużo płynniejszy obraz). Na "wysokiej" jakości jest Full HD. 

Na " auto" to obraz w HD np Eleven 1 też zdecydowanie lepiej wygląda.

Jeśli mowa o takiej jakości niby 4K to wybieram Eleven 4K ( Super HD) np w Play.Jest tam  obraz i płynność ruchu , który b.dobrze się ogląda.

Na moment rano włączyłem Iplę i na Polsat Play obraz rwał na jakości " wysoka" .

Nie chciało mi się dalej sprawdzać, ale coś tu szwankuje jeśli mowa o systemie tv android.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, maniek357 napisał:

Na Philipsie z Android TV jak ustawię jakość "auto", to mecz jest w 4K. Tyko płynności brakuje, może dlatego, że mam TV 60 Hz (na C+ 4K dużo płynniejszy obraz). Na "wysokiej" jakości jest Full HD. 

 

 

Ten mecz był transmitowany i jest teraz do odtworzenia w 4K, ale tylko 25 kl./s., dlatego nie wygląda płynnie.

 

Dzisiejszy mecz w 4K i 50 kl./s. ma być tylko na Tizen, takie ja dostałem informacje (Android 4K, ale 25 kl./s.)

 

Edit. Czy ktoś oglądał poprzedni mecz na Tizen live w 4K? Tam po prostu pojawi się dodatkowa opcja wyboru jakości 2160p?

Edytowane przez mejveno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Orange Światłowód 300 Mb/s i TELEWIZOR Samsung KU6400 wykupioną LM w IPLI i cały czas mam komunikat: Oj coś poszło nie tak... Spróbuj ponownie później lub skontaktuj się z a nami pod adresem pocmoc@ipla.pl. Miał ktoś podobnie?

Edytowane przez piotrek93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że jeszcze tylko jeden sezon i polsz-mat straci prawa do LM. Bo zamiast inwestować w jakieś studia i inne kuchnie mistrzów i takie bzdety dla Januszy. Powinni się skupić na jakości i obsłudze teleinformatycznej i w to inwestować pieniądze.

Edytowane przez piotrek93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Android TV - rozdzielczość transmisji 4K spoko, płynność nie do przyjęcia.

Teraz ciekawostka. Transmisja HD lub kanały PSP po odpaleniu w jakości "wysoka" są odtwarzane w 25 fps. Po przełączeniu na jakość "auto", 25 po chwili zmienia się na 50 fps. Także ja zostaję przy HD i 50 fps.

Play Now TV Box wyświetla mi jakieś 6 fps, zarówno w transmisji 4K, jak i HD :)





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...