Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Można.

- Do konta mogą być przypisane trzy dowolne urządzenia (takie jak aplikacja na PC, strona www, Smart TV czy urządzenie mobilne).
- Jednocześnie można być zalogowanym na dwóch urządzeniach. Po 24 godzinach od wylogowania na jednym z tych urządzeń można zalogować się na trzecim urządzeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest cofanie do 3h, catchupu nie ma, są natomiast kolekcje kanałowe, na podobnej zasadzie jak w OTT C+, tylko jest ich znacznie więcej - stuff z wszystkich kanałów Polsatu, HBO, Scifi, 13 Ulica, Fox, AXN, Paramount, Epic Drama itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szerszy kontekst, jednakże interesuje mnie jedynie Eleven.

3 godziny to wystarczający czas, czasem potrzebne gdy Eleven Call Live z 20 lub 21 nakłada się z jakimś meczem albo Ligą + Ekstra.

Starszy format Eleven Goal Live o 22 lub 23 był zdecydowanie lepszy.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Mecz Bayern - Chelsea (08.08.2020) w ramach pakietu PSP ma być transmitowany w 4K i 50 kl./s. na Tizen.
 
Czy to byłaby pierwsza transmisja strumieniowa w tej rozdzielczości i płynności w PL?
Daj link do info proszę.

Ja znałem taką informację:

"MECZ MANCHESTER CITY-REAL MADRYT (7.8) BĘDZIE UDOSTĘPNIANY W RAMACH PAKIETU W JAKOŚCI 4K. Transmisja będzie dostępna na urządzeniach Android TV z wsparciem 4K UHD (wymagana aktualizacja aplikacji IPLA do najnowszej wersji) oraz SAMSUNG Smart TV Tizen 4K UHD (modele PREMIUM od roku 2016 - „Lista wspieranych modeli”). Wymagana szybkość połączenia internetowego: min. 25Mb/s"

https://www.ipla.tv/pakiety/polsat_sport_premium
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku było z tego co pamiętam koło 9-10 Mbps przy PSP1/2.

Sprawdź zużycie łącza, albo plik z "manifestem" (bodajże live.mpd) w opcjach developerskich przeglądarki tam będą wszystkie opcje jakościowe.

Ja na razie się nie wykosztowałem to nie sprawdzę ;). Zwykłe Polsaty Sport lecą obecnie w 5 Mbps/1080p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście jest framerate 25 na Polsat Sport w manifeście.

Generalnie coś tam się dzieje bo widzę, że niektóre kanały idą z Redefine, a niektóre z Pluscdn, czyli chyba jest jakaś migracja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Andoid TV jest jakość : auto, wysoka, średnia , niska.

W opcji " auto" , lub " wysokiej" raczej na 4K to nie wygląda.

Android 7,0

Sony 55XD9305

 

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...