Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:

Powtórka meczu w jakości 4K została udostępniona za darmo dla wszystkich użytkowników. Życzę miłego seansu :)

Znajduję jedynie skrót i to w pakiecie za 40 zl. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wislok , jest za darmo. Prócz konta z PSP na Ipla mam jeszcze 3 konta bez tego pakietu i odpaliłem specjalnie by sprawdzić , czy @Specjalista Cyfrowy Polsat , piszę prawdę ;)

I faktycznie działa mecz 4K jak się posiada jakikolwiek pakiet w IPLA.

Edit:

Wpisz sobie w wyszukiwarce 4K. Może tak spróbuj.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopytam czy na laptopie będę mógł zobaczyć ten mecz? Na LG mi nie pójdzie pewnie, a znajduję taki opis w pakiecie PSP - 

Cytat

MECZ CHELSEA-BAYERN (25.2) BĘDZIE UDOSTĘPNIANY W RAMACH PAKIETU W JAKOŚCI 4K.
Transmisja będzie dostępna na urządzeniach Android TV ze wsparciem 4K UHD (wymagana aktualizacja aplikacji IPLA do najnowszej wersji) oraz SAMSUNG Smart TV Tizen 4K UHD (modele PREMIUM od roku 2016 - „Lista wspieranych modeli”).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wislok,  twój laptop odpali 2160p? :D

Edit

Odpaliłem transmisje na Smartfonie S10+ , tylko sie zastanawiam w jakiej to rozdzielczości idzie , wygląda super , ale niestety nie można podejrzeć rozdzielczości tak jak to jest na Smart TV :/

Zapewne 1440p.

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bugmenot napisał:

@kingofsouth Dokładnie, działa nawet bez A kolega @shevchenko1987 to nie wiem z czego zadowolony, przecież podobno płynność do niczego :)).

 

Ma rację. Jeśli nie widzicie różnicy w płynności ruchu między 25 fps, a 50, to już chyba wada wzroku. Obejrzałem kawałek tego meczu i wszystko jakby w lekko zwolnionym tempie. Zero dynamiki obrazu. Takie flaki z olejem.

Edytowane przez glaca
  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, i to tempo magicznie pojawia się gdy z 50 półklatek (czyli rzeczywistych 25) w 1080i (czyli każdym sygnale HD z satelity obecnie) robimy sztucznie 50 pełnych w 1080p. To "logiczne" tak jak te kable HDMI poprawiające kolory... ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie porównuje tego z płynnością obrazu C+ 4K, tylko Ipli i  tym co bylo tutaj napisane, że rzekomo 1080p tam (produkowane z 1080i) jest płynniejsze od 4K, efektach "komety" i tym podobnych.

W czasach gdy ruszął C+ 4K też było tutaj dużo ekspertów widzących HDR na meczu, który nie był z takowym produkowany i inne takie sytuacje, teraz jest powtórka.

Tacy, którzy lubią w tv "efekt teatru" i uplynniacz na maks. oczywiście też są. Ale nie oznacza to, że jest to uznawane za jakis standard ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kingofsouthNie będzie, także przez to, że problematyczne jest zapewnienie obsługi tysiąca rożnych konfiguracji.

Przy kilku dekoderach platformy miewają problemy (nowy Ultrabox w ADB i jego pulsujący obraz czy utraty synchronizacji), a co dopiero przy setkach PCtów, boxów na różnych chipsetach, sterownikach itd.

Nie zmienia to faktu, że transmisja Ipli w 4K udała się lepiej niż np. te Amazona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kingofsouth napisał:

@shevchenko1987 , jestem ciekaw twojej opini. Jak ci się pdooba 4K LM na Ipla?

O ile jakość obrazu jest bardzo dobra jak na streaming to ciągle niestety kuleje płynność. 

 

37 minut temu, glaca napisał:

Ma rację. Jeśli nie widzicie różnicy w płynności ruchu między 25 fps, a 50, to już chyba wada wzroku. Obejrzałem kawałek tego meczu i wszystko jakby w lekko zwolnionym tempie. Zero dynamiki obrazu. Takie flaki z olejem.

Zgadza się. 

 

14 minut temu, umek napisał:

Oczywiście że widać brak płynności 10 minut dałem radę w tym "4K" oglądać...wrócilem do HD.

@bugmenot poważnie obejrzyj mecz w tej Ipli i powiedz że to to samo w satelicie chićby w C+..

Nie da się go przekonać. Próbowałem.

 

2 godziny temu, bugmenot napisał:

A kolega @shevchenko1987 to nie wiem z czego zadowolony, przecież podobno płynność do niczego :)).

Kiepska prowokacja jegomościu.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, shevchenko1987 napisał:

Kiepska prowokacja jegomościu. 

Smutna rzeczywistość w Twoim wykonaniu ;).

Nadal czekam aż coś napiszesz na temat tej świetnej konwersji z 25 na 50 fps np. w Shieldzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@shevchenko1987 Ja tutaj na temat swojego wzroku nic nie pisze. Ty natomiast uskuteczniałeś takie bzdety:

Cytat

Później stwierdził, że to wina podzespołów w urządzeniu. Nie wiem jak można podważać Nvidie Shield? Widziałeś chłopie w ogóle ten sprzęt?

Linki podać jeszcze raz? I przypominam, że dyskusja dotyczyła rzekomej różnicy płynności między HD a 4K na Ipli.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podawaj co chcesz. Nie interesuje mnie to. Serio, zapraszam Cię do siebie to pokaże Ci różnice w płynności kanałów Polsatu pomiędzy Evobox Stream, a Iplą. 

 

Edycja:

Dyskusja dotyczyła również wspomnianej wyżej płynności pomiędzy Evoboxem, a Iplą.

Edytowane przez shevchenko1987
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie interesją Twoje historie na zasadzie "mam słonia w karafce..." :).

W linkach masz wytłumaczone na czym w większości polegaja te Twoje "problemy". Nie chcesz czytać, trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...