Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam Samsunga i też wszystkie aplikacje

na jednym urządzeniu. I co teraz mi napiszesz ?

Tutaj chodzi o to że Ipla potrafi na każdym urządzeniu mieć inną ofertę programową.

Po za tym kolego to skąd wiesz jak na twoim Apple TV 4K będzie działała Ipla ? 

Może też dostaniesz okrojona usługę???

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kingofsouth A najlepsze jest to że o okrojonej usłudze często dowiesz się dopiero po fakcie. Jak w przypadku znikania kanałów Polsat Sport na czas eliminacji Euro 2020 w LG Smart TV. Nie dość że to jedne z nielicznych kanałów, które są na tych tv dostępne to jeszcze znikały bez zapowiedzi na czas tych transmisji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, kingofsouth napisał:

Po za tym kolego to skąd wiesz jak na twoim Apple TV 4K będzie działała Ipla ? 

Może też dostaniesz okrojona usługę???

 

Chyba dostanie kompletną skoro piszą w artykułach, że mają tam być kanały PSP łącznie z transmisjami 4K. U mnie na LG nie ma kanałów z Ligą Mistrzów.

Edytowane przez shevchenko1987
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.02.2020 o 12:25, kingofsouth napisał:
A ja mam Samsunga i też wszystkie aplikacje
na jednym urządzeniu. I co teraz mi napiszesz ?
Tutaj chodzi o to że Ipla potrafi na każdym urządzeniu mieć inną ofertę programową.
Po za tym kolego to skąd wiesz jak na twoim Apple TV 4K będzie działała Ipla ? 
Może też dostaniesz okrojona usługę???


Wiem że jest problem z aplikacjami na smart tv dlatego poleciłem koledze kupienie android boxsa nie wiem co w tym złego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, diabeu napisał:

Problem w tym że na wielu telewizorach czegoś brakuje co @kingofsouth przypomniał. Pomijam już fakt zmieniania telewizora dla jakiejś usługi, która nie jest u mnie najważniejsza. Netflix, HBO GO, Amazon, Chili, Rakuten jakoś potrafią działać poprawnie, a tylko wielka Ipla nie potrafi ;) .

 

Taracer10 czy jak mu tam, rozpętał tu kiedyś wojenkę odnośnie wspaniałości Smart TV na którym rzekomo działają wszystkie serwisy VOD. Otóż nie działają lub  są okrojone względem tego co można wyświetlić na typowej przeglądarce internetowej. Dlatego nie bawię się w działającą jak żółw chińszczyznę pokroju Mi Boxa czy inne wynalazki pokroju Apple TV. Mam kosteczkę wielkości dłoni z Windowsem na pokładzie i śmieję się ze skomleń o udostępnienie dedykowanych aplikacji na dany model telewizora czy boxa. Wystarczy jedna aplikacja, która obsłuży dosłownie wszystko, nazywa się Firefox, Chrome bądź MS Edge :)  Fakt, kosteczka dosyć droga, ale sprzęt niezniszczalny na dłuuuugie lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też macie ostatnimi czasy problemy z spadkami prędkości na Ipli? Od momentu aktualizacji teraz automat wybiera jakość, przez co zdarza się, że spada jakość albo zacina się jakiś materiał i trzeba chwileczkę poczekać na ponowne odtwarzanie. Wcześniej tego typu problemów nie miałem, odpalałem materiał w najwyższej jakości i działało tak jak powinno.

Druga sprawa, też was czasami wylogowuje z aplikacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, mrozio11 napisał:

Też macie ostatnimi czasy problemy z spadkami prędkości na Ipli? Od momentu aktualizacji teraz automat wybiera jakość, przez co zdarza się, że spada jakość albo zacina się jakiś materiał i trzeba chwileczkę poczekać na ponowne odtwarzanie. Wcześniej tego typu problemów nie miałem, odpalałem materiał w najwyższej jakości i działało tak jak powinno.

Druga sprawa, też was czasami wylogowuje z aplikacji?

Ja od dawna zgłaszałem problem z tym "automatem" w ich dekoderze Evobox Stream, gdzie również wadliwie działa. Netflix 4K działa bez zająknięcia, a tutaj stream 5-6 Mbps odmawia czasem posłuszeństwa i otrzymuejmy pikselozę. 

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg tego co widzę na telefonie od Apple, to IPLA już dostępna jest na Apple TV.

Potwierdzam w pełni funkcjonalna aplikacja ipli pojawiła się na tvos minus jest taki ze wyglada identycznie jak wersja na android tv. Więcej tutaj

 

https://imagazine.pl/2020/02/23/ipla-dostepna-na-apple-tv/

 

Podobno nie da się kupić pakietów z poziomu tv os ale może to i dobrze bo pakiety wykupione przez iOS są znacznie droższe od tych zakupionych przez stronę a wykupione pakiety normalnie działają.

Podsumowując jest sporo do poprawy ale ten jakże mały krok dla świata jest wielki dla polskich sadowników. default_biggrin.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...