Jump to content

IPLA - wszystko o usłudze, aplikacji, opłatach itp.

Recommended Posts

Ja nie wykupie w tym sezonie bo się nie opłaca płacić podwójnie za psp dla 5 meczów w 4K ale jeżeli to będzie pełna ipla na ATV a nie AirPlay to pewnie wykupie ostatni sezon.

To tak mały krok dla ludzkości a tak wielki dla ludzi korzystających z ekosystemu apple....jeszcze tylko player i canal+ i nie będę musiał kupować shilda....:)

Ło matko. Nie uwierzę do póki nie zobaczę czyżby chcieli wyprzedzić Canal+

Ja też nie uwierzę jak nie zobaczę

No to teraz na spokojnie. Gdzie jest źródło, które potwierdza rewelacje o Apple TV? Czy jest wspomniane, w jaki sposób ten dostęp zostanie udzielony? Za pomocą ipli dla tvOS czy jakiejś innej aplikacji?

Myśle że zrzut ekranu kolegi powyżej raczej potwierdza aplikacje na atv co do udostępnienia to mają jeszcze tydzień ale skoro napisali o tym oficjalnie to pewnie są na końcowym etapie autoryzacji.

17 minut temu, regedit32 napisał:

No to teraz na spokojnie. Gdzie jest źródło, które potwierdza rewelacje o Apple TV? Czy jest wspomniane, w jaki sposób ten dostęp zostanie udzielony? Za pomocą ipli dla tvOS czy jakiejś innej aplikacji?

Wystarczy wejść w pakiet PSP na Ipla :)

• Like 1
Okej.... No to jest spory krok naprzód. Jeśli aplikacja z dostępem do Canal+ stanie się faktem, to użytkownicy jabłkowego sprzętu będą mieli komplet. 

Myśle że ktoś przeczytał moją grudniową prośbę i pomyślał....w sumie to gość ma racje nie ma tam kodi wiec ludzie muszą kupić....sporo kasy tam leży.
dzisiaj zobaczyłem że w aktualizacji na ios dodali opcje chromcasta.... po co nie wiem przecież jeśli ktoś korzysta z ios to z dużym prawdopodobieństwem można domniemać że raczej  nie ma chromcasta  może by tak ktoś napisał uniwersalną aplikacje na ios Mac os i tv os póki jeszcze polsat ma prawa do lm bo potem to nikt już nic od was nie kupi  

Hehehe
To teraz sprawdzimy jaka będzie stabilność Ipla 4K. Obejrzałem wszystkie mecze LM w 4K i było dobrze. Tym razem będzie większe obciążenie. 

Możesz być spokojny jednak cena jest nadal zabójcza a do 4K trzeba mieć jeszcze tv lub monitor i dość szybki internet w Polsce to jednak jeszcze nie jest standard.
23 minuty temu, _Artek_ napisał:

Możesz być spokojny jednak cena jest nadal zabójcza....

I tu się mylisz ;)

Teraz jest akcja Smart Dom i można dostać co środę różne kody np: do PSP.

Jak twierdzi CP jest już dwa miliony użytkowników Smart Dom ;)

Niech kilkadziesiąt tysięcy odpali 4K i będzie zabawa....

Godzinę temu, kingofsouth napisał:

I tu się mylisz ;)

Teraz jest akcja Smart Dom i można dostać co środę różne kody np: do PSP.

Jak twierdzi CP jest już dwa miliony użytkowników Smart Dom ;)

Niech kilkadziesiąt tysięcy odpali 4K i będzie zabawa....

To akcja to dopiero żart, ile mieli tych kodów? Tysiąc?  Żeby to miało sens, to każdy powinien mieć prawo skorzystać, a nie tylko ten co się dowiedział z innego źródła wcześniej.

Nie mniej, samych transmisji 4K tyle co kot napłakał.