Jump to content
pieszczoch

IPLA - wszystko o usłudze, aplikacji, opłatach itp.

Recommended Posts

Też macie tak, że po ostatnich aktualizacjach IPLI, aplikacja trochę często się wylogowuje? Używam na Android TV i na Samsungowym Tizenie

Nie wylogowuje się ale Ja od miesiąca mam problem z buforowaniem kanałów live na android tv.

To prawda na Smart TV Samsunga kanały live działają lepiej niż na Android TV, materiały VOD działają podobnie tu i tu, pomijając znany problem z przewijaniem programów w IPLi na Samsungach.

• Upvote 2

@jupiter , zgadzam się z tym co napisałeś. Samsung Smart TV + Ipla to idealne rozwiązanie. No prawie idealne ;)

Postanowiłem przeinstalować aplikacje bo już nie mam innych pomysłów ale teraz muszę poczekać 24h bo przekroczyłem limit urządzeń.

Trzeba przyznać, że Samsung ma najlepsze smart TV. Jak polski MyCanal/Canal+ GO wyjdzie na tizena, to lepiej będzie kupić nowy tv...

ipla czasami też może się przydać, a na samsungu można oglądać dosłownie wszystko.

Edited by regedit32

Niestety nie pomogło. W poniedziałek zgłoszę do Orange. Ciekawe, co mi powiedzą.

Jest niedziela zmieniłem na ipv6 póki co działa płynnie co dziwne wcześniej prędkość jaką mi pokazywało przy bufotowaniu na ipli 2,4 mega :D

Edited by _Artek_

W dniu 1.02.2020 o 16:34, jupiter napisał:

Też macie tak, że po ostatnich aktualizacjach IPLI, aplikacja trochę często się wylogowuje? Używam na Android TV i na Samsungowym Tizenie

Witam,
jeśli odczuwasz niedogodności związane z usługą, to zamieść swoje obserwacje w wiadomości na adres: [email protected] Po  wysłaniu zgłoszenia, otrzymasz numer referencyjny. Prześlij mi go w wiadomości prywatnej, a ja postaram się przyspieszyć realizację odpowiedzi.

Edited by Specjalista Cyfrowy Polsat

chciałem zasugerować przeniesienie tego tematu do działu o serwisach stramingowych i vod

Czy tylko ja mam problem z aplikacją na Tizen? Chodzi mi o przewijanie i ogólne działanie aplikacji?

Czyli nie tylko ja mam z tym problem, całe szczęście, myślałem, że to mój telewizor szwankuje 😀

Jeszcze jedno pytanko, czy to normalne, że cześć seriali jest tylko od pewnego sezonu i koniec, np.: Świat według Kiepskich jest tylko od 19 sezonu, nie ma starych odcinków? Chodzi oczywiście o Tizen.

Świat według Kiepskich jest tylko od 19 sezonu, nie ma starych odcinków? Chodzi oczywiście o Tizen.

U mnie na Sony z 2014/15 jest to samo

Wczoraj dostałem smsa :

""Świętuj z nami 2 milionów Klientów w  smartDom. Od dzisiaj możesz pobrać kod do pakietu Ipla PSP"

Zrobiłem tak jak było napisane i mam przedłużony dostęp o miesiąc.

Miałem do 26 marca a mam teraz do 25 kwietnia :D 

dzisiaj zobaczyłem że w aktualizacji na ios dodali opcje chromcasta.... po co nie wiem przecież jeśli ktoś korzysta z ios to z dużym prawdopodobieństwem można domniemać że raczej  nie ma chromcasta  może by tak ktoś napisał uniwersalną aplikacje na ios Mac os i tv os póki jeszcze polsat ma prawa do lm bo potem to nikt już nic od was nie kupi :D 

Edited by _Artek_

Często nowe funkcje większości aplikacji, nawet od Google wcześniej trafiają na IOS, bo chyba łatwiej wdrożyć czy jakoś tak

Nie sądzę że łatwiej bo autoryzacja jest dużo trudniejsza napewno jest dużo wygodniej jeśli chodzi o fragmentacje sprzętu i systemów operacyjnych na których aplikacja ma działać. 

ciekawe czy wznowią jeszcze graliga ale chyba zostali skutecznie zniechęceni przez to co działo się wtedy na allegro. 

Apropo promocji. Czy sms trzeba wysłać pod numer 80444? 

Nie wiem, czy ktoś już o to pytał - jeśli tak, to sorry.

Czy to normalne, że ostatnio nie mam możliwości zmiany rozdzielczości (a tym samym bitrate) ? A jeśli to normalne, to jaki jest powód usunięcia tej funkcji? Na starym laptopie, który sprezentowałęm mojej mamie, automatycznie ustawia się 1080p, jednak ten laptop nie jest w stanie uciągnąć takiej jakości, co owocuje pokazem slajdów...

Zmina rozdzielczości faktycznie zniknęła, ale pojawiła się obsługa Chromecast za pośrednictwem przeglądarki. Czekamy na aplikację na telefony z Androidem. 

14669ec268a9.png