Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli nie tylko ja mam z tym problem, całe szczęście, myślałem, że to mój telewizor szwankuje ?

Jeszcze jedno pytanko, czy to normalne, że cześć seriali jest tylko od pewnego sezonu i koniec, np.: Świat według Kiepskich jest tylko od 19 sezonu, nie ma starych odcinków? Chodzi oczywiście o Tizen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostałem smsa :

""Świętuj z nami 2 milionów Klientów w  smartDom. Od dzisiaj możesz pobrać kod do pakietu Ipla PSP"

Zrobiłem tak jak było napisane i mam przedłużony dostęp o miesiąc.

Miałem do 26 marca a mam teraz do 25 kwietnia :D 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj zobaczyłem że w aktualizacji na ios dodali opcje chromcasta.... po co nie wiem przecież jeśli ktoś korzysta z ios to z dużym prawdopodobieństwem można domniemać że raczej  nie ma chromcasta  może by tak ktoś napisał uniwersalną aplikacje na ios Mac os i tv os póki jeszcze polsat ma prawa do lm bo potem to nikt już nic od was nie kupi :D 

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę że łatwiej bo autoryzacja jest dużo trudniejsza napewno jest dużo wygodniej jeśli chodzi o fragmentacje sprzętu i systemów operacyjnych na których aplikacja ma działać. 

ciekawe czy wznowią jeszcze graliga ale chyba zostali skutecznie zniechęceni przez to co działo się wtedy na allegro. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy ktoś już o to pytał - jeśli tak, to sorry.

 

Czy to normalne, że ostatnio nie mam możliwości zmiany rozdzielczości (a tym samym bitrate) ? A jeśli to normalne, to jaki jest powód usunięcia tej funkcji? Na starym laptopie, który sprezentowałęm mojej mamie, automatycznie ustawia się 1080p, jednak ten laptop nie jest w stanie uciągnąć takiej jakości, co owocuje pokazem slajdów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokombinowałem i jest sposób na wymuszenie zmiany rozdzielczości w przeglądarce. Instalujecie najnowszą wersję Microsoft EDGE, wpisujecie w pasek adresu edge://flags/ 

Potem w wyszukiwarce "Widevine" - wybieracie Disabled. Następnie w wyszukiwarce  "PlayReady" - wybieracie Enabled. Włącz - wyłącz przeglądarkę i tyle.

Od razu zaznaczam, że z wyłączoną opcją Widevine nie będzie działać nc+GO. Jak ktoś się pogubi, to na górze jest opcja "Resetuj wszystkie do ustawień fabrycznych", więc nie ma problemu.

Edytowane przez śmiechu warte
  • Popieram 1
  • Dzięki 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, shevchenko1987 napisał:

Sprawdziłem na Operze pod Linuksem i potwierdzam, że z wyłączonym Widevine można sterować jakością odtwarzanego strumienia.

 

Aż się nie chce wierzyć ile ta dziadowska wtyczka DRM od Google zżera zasobów sprzętowych. Odwiedziłem klika serwisów VOD działających również pod PlayReady i obciążenie procka 2/3 mniejsze. W przepadku lapka działającego na baterii lekko kilkadziesiąt minut dłużej. Zresztą Netflix z HDR przez przeglądarkę tylko w PlayReady. 

https://www.dobreprogramy.pl/netflix-i-nowy-microsoft-edge-to-fenomenalny-duet-dzieki-wsparciu-dolby-vision,news,106322.html

Edytowane przez śmiechu warte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, śmiechu warte said:

Pokombinowałem i jest sposób na wymuszenie zmiany rozdzielczości w przeglądarce. Instalujecie najnowszą wersję Microsoft EDGE, wpisujecie w pasek adresu edge://flags/ 

Potem w wyszukiwarce "Widevine" - wybieracie Disabled. Następnie w wyszukiwarce  "PlayReady" - wybieracie Enabled. Włącz - wyłącz przeglądarkę i tyle.

Od razu zaznaczam, że z wyłączoną opcją Widevine nie będzie działać nc+GO. Jak ktoś się pogubi, to na górze jest opcja "Resetuj wszystkie do ustawień fabrycznych", więc nie ma problemu.

Dzięki wielkie. Jak tylko będę miał okazję, przełączę tę flagę. Może mama znów będzie mogła oglądać siatkówkę, której jest wielką fanką ;)

Edytowane przez Jaro89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...