Jump to content
pieszczoch

IPLA - wszystko o usłudze, aplikacji, opłatach itp.

Recommended Posts

Godzinę temu, lukimann napisał:

Obecnie klienci Plusa mogą skorzystać z jakieś promocji w Ipla?

Możesz skorzystać z promocji, o której wspominałem m.in. w poprzednim poście. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej w tej kwestii, skontaktuj się bezpośrednio z Plusem.

Posted (edited)

Czy jest możliwość aby zamówić coś w Ipli na kilka miesięcy lub rok płacąc od razu cała kwotę za dany okres?

Czy pakiet sport zawsze kosztuje 10zł czy teraz jest jakaś promocja?

Edited by Sierak2012

Posted (edited)

Czy ktoś z Was korzysta z aplikacji IPLA na telewizorze Samsung z systemem TIZEN?

Kilka dni temu zrobili aktualizację, która upodobniła serwis do tego z Android TV. Mam pytanie w jaki sposób przewijać programy albo cofać? No i jak w tej nowej wersji wystartować jakiś materiał od początku? Albo ja coś robię źle albo aplikacja w nowej wersji jest kompletnie dysfinkcyjna. Podkreślam, że chodzi mi o IPLĘ na system Tizen, na Android TV działa be zastrzeżeń.

Edited by jupiter

Posted (edited)
39 minut temu, jupiter napisał:

Czy ktoś z Was korzysta z aplikacji IPLA na telewizorze Samsung z systemem TIZEN?

Ja korzystam.

W dniu 1.01.2020 o 16:56, kingofsouth napisał:

Nareszcie Ipla na Smart TV dostała aktualizację .W końcu to wygląda tak jak powinno wyglądać ;)

Ipl1.jpg

Ipla2.png

Ipla3.jpg

Nadal brak możliwości odpalenia kanałów : HBO, Cinemax

Z tym cofaniem też mam problem. Nie idzie tego zrobić.

Edit:

@jupiter , mamy wybrakowaną aplikację na Smart TV TIZEN...

Ipla Mi Box S [ Eleven Sports 1]

IPLA-MI-BOX-S.jpg

Ipla Samsung Smart TV [ Eleven Sports 1 ]

Smart-TV.jpg

Edited by kingofsouth

@kingofsouth Odpal sobie jakiś materiał dajmy na to kabaret na Mi Box S i spróbuj przesunąć, w kilka sekund przesuniesz całą godzinę czy dwie bez problemu, a na Smart TV Samsunga jak klikniesz przesuwanie (lub cofanie) to przesuwa tylko o parę sekund. Przytrzymanie przycisku na pilocie nic nie daje, bo panel znika. Trzeba pojedynczymi kliknięciami przesuwać o kilka sekund. Dwugodzinny program przesuwał byś jakieś ... dwie godziny :/  Chyba nie powinno tak być.

Najlepsze jak w połowie programu uznasz że chciałbyś obejrzeć go jednak od początku - umarł w butach - nie ma takiej opcji jak oglądanie od początku, nie ma też przycisku Stop, który cofał by program do początku. Czyli wszystkie nowości możesz oglądać - ale tylko raz :)  Zgłosiłem ten błąd z IPLĄ na TIZEN-ie do pomocy Ipli - odpisali, że przekazali do odpowiedniego działu i wezmą te sugestie pod uwagę.

• Thanks 1

Witam. Kupiłem box Alfawise a8 neo z Androidem 9.0.

IPLA normalnie się uruchamia, pokazuje wykupione pakiety, itd.

Ale w momencie wyświetlenia danego kanału pokazuje się napis "licencja na pobrany materiał wygasła".

I dalej nic. Ma ktoś taki problem?

Czytałem gdzieś opis porównania tego modelu z innym i była tylko wzmianka o tym, że czasami przycina obraz, ale IPLA działa.

Myślałem jeszcze, że są ograniczenia w ilości urządzeń, na których można oglądać Iplę, ale nie. 

Na każdym telefonie i komputerze można ją włączyć normalnie.

W czym może być problem?

Pewnie nie ma odpowiednich zabezpieczeń, jak to ma miejsce w milionie innych podobnych chińskich box'ów. ;) 

Lepiej trzeba było wziąć sprawdzonego Xiaomi MiBox.

• Upvote 1

W dniu 9.01.2020 o 20:23, pasiu napisał:

Ale w momencie wyświetlenia danego kanału pokazuje się napis "licencja na pobrany materiał wygasła".

Czytałem gdzieś opis porównania tego modelu z innym i była tylko wzmianka o tym, że czasami przycina obraz, ale IPLA działa.

Myślałem jeszcze, że są ograniczenia w ilości urządzeń, na których można oglądać Iplę, ale nie. 

W czym może być problem?

Cześć. Ja też miałem taki komunikat w Ferguson Fbox ATV. Wyszła nowa aktualizacja i działa mi np. Eleven Sports.

W dniu 9.01.2020 o 20:23, pasiu napisał:

W czym może być problem?

Witam,
proszę, napisz w tej sprawie zgłoszenie na adres: [email protected] Konsultanci zweryfikują sytuację i udzielą niezbędnej pomocy. Po wysłaniu maila otrzymasz w informacji zwrotnej numer zgłoszenia. Prześlij mi go w wiadomości prywatnej, a ja postaram się przyspieszyć realizację odpowiedzi.

Śmiga Wam Ipla na Androidzie (mobile i TV)? Wygląda to na jakąś większą awarię bo i CP GO, o czym jest też mowa w odpowiednim wątku na forum, nie działa.

Edited by bart18

22 minuty temu, bart18 napisał:

Śmiga Wam Ipla na Androidzie (mobile i TV)? Wygląda to na jakąś większą awarię, bo i CP GO, o czym jest też mowa w odpowiednim wątku na forum, nie działa.

Nie działa.

Ipla na Android TV leży już prawie 30 godzin, no nieźle...

• Haha 1
  • Upvote 1

Wylogowałem i ponownie się zalogowałem na konto i pomogło, zaczęła śmigać. :)

@bart18 , mnie automatycznie wylogowało.

Ponowne logowanie i Ipla na Smart TV oraz Android TV działa :D

10 godzin temu, wislok napisał:

Aplikacja na LG nic się nie zmieniła. @Specjalista Cyfrowy Polsat czy możemy spodziewać się jakiegoś odświeżenia aplikacji na LG ?

Witam,
obecnie nie posiadam informacji na ten temat. Staramy się na bieżąco aktualizować nasz serwis, tak aby odbiór był możliwy dla jak największej liczby użytkowników. Śledź nas na bieżąco, a żadne nowości Cię nie ominą.

Można oglądać UFC w Ipli? Czy jest jakaś blokada na internet? Analogicznie do NFL w Eleven. 

17 godzin temu, darius010 napisał:

Można oglądać UFC w Ipli? Czy jest jakaś blokada na internet? Analogicznie do NFL w Eleven. 

Jeżeli posiadasz dostęp do kanału, na którym będzie transmitowana gala, to obejrzysz ją na Ipli.

3 godziny temu, grzego44 napisał:

Czy was też wylogowuje z Ipli po włączeniu kanału TV w Android TV?

Czy wyświetla się jakiś komunikat?

Proszę o odpowiedź na kilka pytań.

1. Aplikacja Ipla nie działa na Chromecast. Odpalenie przez stronę www na smartfonie nic nie daje - pokazuje się komunikat o tym, aby odpalić materiał na aplikacji. Nakładka cast na www też nie zadziała, gdyż Ipla w wiadomy sobie sposób blokuje przesyłanie materiałów na Chromecast.

2,. Dlaczego nie można ujednolić dostępności materiałów, bez względu na rodzaj sprzętu? W tym momencie  np. na LG jest okrojona wersja Ipli, bez seriali, filmów oraz kanałów sportowych i filmowych. Nawet nie można sobie przesłać ze smartfona filmu na duży ekran, Ja rozumiem ograniczenia czasowe, np. licencja sportowa. Jednak jest to uciążliwe. Pamiętam, jak co tydzień na LG pojawiały się i znikały kanały telewizyjne.

Konkurencja nie ma z tym problemu i udostępnia swoje treści na rożnych urządzeniach. W tym momencie Ipla traci klientów, którzy wolą obejrzeć materiały na większym ekranie.