Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kupiłem box Alfawise a8 neo z Androidem 9.0.

IPLA normalnie się uruchamia, pokazuje wykupione pakiety, itd.

Ale w momencie wyświetlenia danego kanału pokazuje się napis "licencja na pobrany materiał wygasła".

I dalej nic. Ma ktoś taki problem?

Czytałem gdzieś opis porównania tego modelu z innym i była tylko wzmianka o tym, że czasami przycina obraz, ale IPLA działa.

Myślałem jeszcze, że są ograniczenia w ilości urządzeń, na których można oglądać Iplę, ale nie. 

Na każdym telefonie i komputerze można ją włączyć normalnie.

W czym może być problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.01.2020 o 20:23, pasiu napisał:

Witam. Kupiłem box Alfawise a8 neo z Androidem 9.0.

IPLA normalnie się uruchamia, pokazuje wykupione pakiety, itd.

Ale w momencie wyświetlenia danego kanału pokazuje się napis "licencja na pobrany materiał wygasła".

I dalej nic. Ma ktoś taki problem?

Czytałem gdzieś opis porównania tego modelu z innym i była tylko wzmianka o tym, że czasami przycina obraz, ale IPLA działa.

Myślałem jeszcze, że są ograniczenia w ilości urządzeń, na których można oglądać Iplę, ale nie. 

Na każdym telefonie i komputerze można ją włączyć normalnie.

W czym może być problem?

 

Cześć. Ja też miałem taki komunikat w Ferguson Fbox ATV. Wyszła nowa aktualizacja i działa mi np. Eleven Sports.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.01.2020 o 20:23, pasiu napisał:

Witam. Kupiłem box Alfawise a8 neo z Androidem 9.0.

IPLA normalnie się uruchamia, pokazuje wykupione pakiety, itd.

Ale w momencie wyświetlenia danego kanału pokazuje się napis "licencja na pobrany materiał wygasła".

I dalej nic. Ma ktoś taki problem?

Czytałem gdzieś opis porównania tego modelu z innym i była tylko wzmianka o tym, że czasami przycina obraz, ale IPLA działa.

Myślałem jeszcze, że są ograniczenia w ilości urządzeń, na których można oglądać Iplę, ale nie. 

Na każdym telefonie i komputerze można ją włączyć normalnie.

W czym może być problem?

Witam,
proszę, napisz w tej sprawie zgłoszenie na adres: pomoc@ipla.tv Konsultanci zweryfikują sytuację i udzielą niezbędnej pomocy. Po wysłaniu maila otrzymasz w informacji zwrotnej numer zgłoszenia. Prześlij mi go w wiadomości prywatnej, a ja postaram się przyspieszyć realizację odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, wislok napisał:

Aplikacja na LG nic się nie zmieniła. @Specjalista Cyfrowy Polsat czy możemy spodziewać się jakiegoś odświeżenia aplikacji na LG ?

Witam,
obecnie nie posiadam informacji na ten temat. Staramy się na bieżąco aktualizować nasz serwis, tak aby odbiór był możliwy dla jak największej liczby użytkowników. Śledź nas na bieżąco, a żadne nowości Cię nie ominą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, darius010 napisał:

Można oglądać UFC w Ipli? Czy jest jakaś blokada na internet? Analogicznie do NFL w Eleven. 

Jeżeli posiadasz dostęp do kanału, na którym będzie transmitowana gala, to obejrzysz ją na Ipli.

3 godziny temu, grzego44 napisał:

Czy was też wylogowuje z Ipli po włączeniu kanału TV w Android TV?

Czy wyświetla się jakiś komunikat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o odpowiedź na kilka pytań.

1. Aplikacja Ipla nie działa na Chromecast. Odpalenie przez stronę www na smartfonie nic nie daje - pokazuje się komunikat o tym, aby odpalić materiał na aplikacji. Nakładka cast na www też nie zadziała, gdyż Ipla w wiadomy sobie sposób blokuje przesyłanie materiałów na Chromecast.

2,. Dlaczego nie można ujednolić dostępności materiałów, bez względu na rodzaj sprzętu? W tym momencie  np. na LG jest okrojona wersja Ipli, bez seriali, filmów oraz kanałów sportowych i filmowych. Nawet nie można sobie przesłać ze smartfona filmu na duży ekran, Ja rozumiem ograniczenia czasowe, np. licencja sportowa. Jednak jest to uciążliwe. Pamiętam, jak co tydzień na LG pojawiały się i znikały kanały telewizyjne.

 

Konkurencja nie ma z tym problemu i udostępnia swoje treści na rożnych urządzeniach. W tym momencie Ipla traci klientów, którzy wolą obejrzeć materiały na większym ekranie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) https://pomoc.ipla.tv/pytanie/chromecast/ - Temat przewija się już od kilku lat. Nie sądzę jednak, że kiedykolwiek się doczekamy. 

 

2) Pewnie to bardziej wina braku odpowiednich zabezpieczeń DRM u niektórych producentów. To o czym piszesz dotyczy również innych marek. Oni najlepiej wspierają Android TV oraz Samsunga. Reszta ma dla nich marginalne znaczenie. O ile rozumiem kwestię licencyjne do praw sportowych, bo właściciel może narzucać odpowiednie wymogi w kwestii zabezpieczeń to w przypadku ich własnych kanałów / produkcji już nie, bo nie oszukujmy się nie jest to kontent najwyższych lotów. Inaczej też mówiąc... Kto chciałby to piracić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomekjot 

Witam,
wymienione przez Ciebie sprzęty nie posiadają bezpośredniego wsparcia serwisu Ipla. Staramy się na bieżąco aktualizować dostępność aplikacji, ale jest to zależne od wielu czynników, jednym z nich, jak słusznie zauważyłeś, są prawa licencyjne. Przed zakupem pakietu powinieneś zweryfikować w tabeli dostępności, czy dany materiał będziesz mógł oglądać na urządzeniu, z którego korzystasz. Wspomniany wykaz, przesyłam w poniższym linku: https://bit.ly/2NHcVXq Dodatkowo o wszystkich nowościach informujemy na naszej stronie internetowej, dlatego śledź ją na bieżąco, a nic Cię nie ominie: https://www.ipla.tv/start

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ipla zdaje się uciekła z Atende. Robią teraz na własną rękę dystrybucje treści.

 

Orange żąda opłaty za dostęp do swoich ekskluzywnych klientów dlatego mamy takie patologie typu:

Do atende (m.in player.pl) przez rosyjski retn (którym puszczają też ruch zagraniczny)

traceroute to redcdn.pl (188.64.80.41), 30 hops max, 40 byte packets
 1  80.50.231.201 (80.50.231.201)  0.754 ms  1.760 ms  0.658 ms
 2  war-r1.tpnet.pl (194.204.175.197)  3.895 ms  3.316 ms  3.281 ms
 3  80.50.144.146 (80.50.144.146)  12.012 ms  13.143 ms  12.063 ms
 4  ae5-9.RT.LIM.WAW.PL.retn.net (87.245.233.46)  20.568 ms  20.733 ms ae1-13.RT.LIM.WAW.PL.retn.net (87.245.233.57)  20.447 ms
 5  GW-AtendeSoftware.retn.net (87.245.249.77)  20.594 ms  21.324 ms  20.716 ms

A do imperium Zygmunta przez Netie:

traceroute to ipla-e1-83.pluscdn.pl (37.247.238.175), 30 hops max, 40 byte packets
 1  80.50.231.201 (80.50.231.201)  0.778 ms  0.812 ms  0.650 ms
 2  war-ar2.tpnet.pl (195.205.0.10)  8.399 ms  8.135 ms  8.122 ms
 3  z-netia-war-ar6.tpnet.pl (80.50.235.90)  8.818 ms  9.593 ms  11.615 ms
 4  83.238.249.64 (83.238.249.64)  14.607 ms  11.596 ms  9.831 ms
 5  213-17-183-178.static.ip.netia.com.pl (213.17.183.178)  8.680 ms  9.036 ms  8.880 ms
 6  wawgro-i2-BE9.plusnet.pl (212.2.102.177)  10.203 ms  119.002 ms  104.171 ms
 7  ipla-e1-83.pluscdn.pl (37.247.238.175)  9.147 ms  9.796 ms  9.576 ms

 

Czort z tym, że i pierwsi i ci drudzy są w ich własnym IX'ie: http://tpix.pl/uczestnicy.html

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jedyne co mogę zrobić to VPN ? Zgłaszanie tego do Orange nic nie da dopóki sami nie pójdą po rozum do głowy?
Kupiłem 300 żeby spokojnie oglądać 4K mecze Lm i seriale w playerze a tym czasem na iipli jest problem z kanałami live w hd a w playerze o płynnym 4K można zapomnieć.....ehh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...