Jump to content
pieszczoch

IPLA - wszystko o usłudze, aplikacji, opłatach itp.

Recommended Posts

W dniu 24.11.2019 o 08:35, swordfish napisał:

Nadal brak u mnie IPLA 3z3 w ramach abonamentu Plusa.

A u mnie właśnie dzisiaj wskoczyła na dwóch numerach Plusa :D

1.jpg

Odpaliłem w końcu promocje Ipla PSP na 90 dni za darmo na drugim numerze Plusa i mam do 28 marca :)

Tak na marginesie kanały PSP w Ipla na Mi Box S bardzo ładnie chodzą. Jakość rewelacja.

Edited by kingofsouth

Dzień dobry , jestem tu pierwszy raz , wtrącę trzy grosze swoje . Nie wiem gdzie to napisać więc pisze tutaj , sprawa tyczy ipla.tv . Kupiłem pakiet " Rodzaj usługi: pakiet IPLA FILMY I SERIALE, " Loguje się na konto jako użytkownik "polsat" .Kupiony pakiet widać w zakładce , kupione czy jakoś tak .I teraz , pakiet dział tylko na urządzeniu na którym dokonałem jego zakupu , i na żadnym innym nie jest nawet widoczny ,(telefon, tablet, laptop, smart -TV) po zalogowaniu na konto ipla tymi samymi danym logowania , co na tym urządzeniu na którym kupowałem owy pakiet , ale to nie koniec niespodzianek , po 10 godzinach , pakiet znika z mojego konta , i już go nie  ma a w tym dziale nasze pakiety , pod nazwą " pakiet IPLA FILMY I SERIALE, " po zakupie widniało " dostępny" a teraz kup pakiet :) . W regulaminie pisało że ma działać 30 dni , a tu taka niespodzianka... .Obsługa techniczna milczy trzeci dzień od zgłoszenia . No cóż , rozczarowanie i nie smak , zapłaciłem za usługę ,  której nie ma . Tyle w temacie 

Czegos chyba nie rozumiem. W komputerze jak otworzę stronę Ipla.tv widze to co ostatnio ogladałam. A w telewizorze nie mam takiej opcji. Jestem zalogowana i jedyne co widze to chaotycznie ułożone filmy, które muszę przesuwać jeden po drugim, lub wchodzć przez szukaj. A nie ma nigdzie opcji Ostatnio oglądane.

Co ja mam z tym zrobić?

Korzystając z Ipla jak mam konto powiązane z Plusem pobierane są dane jak oglądam za pomocą LTE ? 

Co się dzieje że na Ipli na Android tv w pakiecie Sport nie ma Eurosport ?

W apce Ipli na tablecie Eurosport jest .

Nareszcie Ipla na Smart TV dostała aktualizację .W końcu to wygląda tak jak powinno wyglądać ;)

Ipl1.jpg

Ipla2.png

Ipla3.jpg

Nadal brak możliwości odpalenia kanałów : HBO, Cinemax

W dniu 30.12.2019 o 07:48, kingofsouth napisał:

Odpaliłem w końcu promocje Ipla PSP na 90 dni za darmo na drugim numerze Plusa i mam do 28 marca :)

Tak na marginesie kanały PSP w Ipla na Mi Box S bardzo ładnie chodzą. Jakość rewelacja.

Jako użytkownik Plusa masz standardową cenę pakietu/pakietów ,czy jest rabat ?

@wuzel 90 dni za darmo, potem 40 pln. Nie widzę nigdzie rabatu

Na trzech numerach Plusa taka sama cena.

• Thanks 1

Ja w tym roku apeluje o kolejne dwie edycje graliga i o aplikacje na apple tv :D

• Confused 1

Wystarczy kilka numerów w Plusie i oglądasz za darmo cały sezon LM na Smart TV/ Mi Box :)

mam za free w canal+ ale chodziło mi o te ich "4k" jeśli jeszcze w ogóle będą :D

20 godzin temu, kingofsouth napisał:

@wuzel 90 dni za darmo, potem 40 pln. Nie widzę nigdzie rabatu

Na trzech numerach Plusa taka sama cena.

Można korzystać z prepaidu ,czy tylko abonament ? Dobra promocja do zapoznania się z ofertą.

8 minut temu, wuzel napisał:

Można korzystać z prepaidu ,czy tylko abonament ?

Oferta tylko dla klientów Plusa.

• Thanks 1

Posted (edited)

Dodajmy rzecz najważniejszą, że promocja była tylko dla biorących nową umowę lub przedłużających starą w okresie od 4 listopada do 26 grudnia.

53 minuty temu, kingofsouth napisał:

Oferta tylko dla klientów Plusa.

A to użytkownicy prepaid nie są klientami Plusa? ;)

Edited by bart18

Posted (edited)
Godzinę temu, bart18 napisał:

Dodajmy rzecz najważniejszą, że promocja była tylko dla biorących nową umowę lub przedłużających starą w okresie od 4 listopada do 26 grudnia.

Brałem telefon córce 28 grudnia i nadal mam możliwość odpalenia Ipli PSP na 90 dni oraz HBO na 90 dni :)

Edited by kingofsouth

Czy ktoś może zauważył że jakoś kanału(dynamika) Eleven sport 1 jest bardzo dobra porównywalna do kanałów Polsat sport premium 1 i 2 i do kanałów sportowych nadawanych w Evobox stream ?

Ktoś coś wie ?

A czy nic Tobie nie wiadomo czy reszta kanałów Sportowych będzie w podobnej jakości ?

W dniu 1.01.2020 o 13:17, kingofsouth napisał:

Korzystając z Ipla jak mam konto powiązane z Plusem pobierane są dane jak oglądam za pomocą LTE ? 

Jeśli korzystasz z transmisji danych w sieci Plus i posiadasz ofertę abonamentową, to transfer nie powinien być pobierany z Twojego podstawowego pakietu, ale z poziomu forum nie mam dostępu do Twojego konta, dlatego nie jestem w stanie udzielić precyzyjnych informacji. Możesz to zweryfikować samodzielnie, logując się do mobilnej aplikacji Plus online: https://www.plus.pl/uslugi/aplikacja-plus-online Patrząc na jednostki transferu podstawowego, jak przewiniesz palcem w prawo lub lewo pojawi się odniesienie do pakietu danych w serwisie Ipla.

Dodatkowo możesz zweryfikować dostępność treści na swoim urządzeniu w tabeli na naszej stronie internetowej: https://bit.ly/37U04ZJ

W dniu 1.01.2020 o 13:51, endriuno1 napisał:

Co się dzieje że na Ipli na Android tv w pakiecie Sport nie ma Eurosport ?

W apce Ipli na tablecie Eurosport jest .

Czy sytuacja nadal występuje?

W dniu 2.01.2020 o 15:11, wuzel napisał:

Jako użytkownik Plusa masz standardową cenę pakietu/pakietów ,czy jest rabat ?

Ceny pakietów mogą się różnić w zależności od urządzenia, na którym chcesz dokonać zakupu oraz powiązania numeru w Plusie z kontem w serwisie Ipla.