Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 30.12.2019 o 07:48, kingofsouth napisał:

Odpaliłem w końcu promocje Ipla PSP na 90 dni za darmo na drugim numerze Plusa i mam do 28 marca :)

Tak na marginesie kanały PSP w Ipla na Mi Box S bardzo ładnie chodzą. Jakość rewelacja.

 

Jako użytkownik Plusa masz standardową cenę pakietu/pakietów ,czy jest rabat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodajmy rzecz najważniejszą, że promocja była tylko dla biorących nową umowę lub przedłużających starą w okresie od 4 listopada do 26 grudnia.

53 minuty temu, kingofsouth napisał:

Oferta tylko dla klientów Plusa.

A to użytkownicy prepaid nie są klientami Plusa? ;)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bart18 napisał:

Dodajmy rzecz najważniejszą, że promocja była tylko dla biorących nową umowę lub przedłużających starą w okresie od 4 listopada do 26 grudnia.

 

Brałem telefon córce 28 grudnia i nadal mam możliwość odpalenia Ipli PSP na 90 dni oraz HBO na 90 dni :)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.01.2020 o 13:17, kingofsouth napisał:

Korzystając z Ipla jak mam konto powiązane z Plusem pobierane są dane jak oglądam za pomocą LTE ? 

Jeśli korzystasz z transmisji danych w sieci Plus i posiadasz ofertę abonamentową, to transfer nie powinien być pobierany z Twojego podstawowego pakietu, ale z poziomu forum nie mam dostępu do Twojego konta, dlatego nie jestem w stanie udzielić precyzyjnych informacji. Możesz to zweryfikować samodzielnie, logując się do mobilnej aplikacji Plus online: https://www.plus.pl/uslugi/aplikacja-plus-online Patrząc na jednostki transferu podstawowego, jak przewiniesz palcem w prawo lub lewo pojawi się odniesienie do pakietu danych w serwisie Ipla.

Dodatkowo możesz zweryfikować dostępność treści na swoim urządzeniu w tabeli na naszej stronie internetowej: https://bit.ly/37U04ZJ

 

W dniu 1.01.2020 o 13:51, endriuno1 napisał:

Co się dzieje że na Ipli na Android tv w pakiecie Sport nie ma Eurosport ?

W apce Ipli na tablecie Eurosport jest .

Czy sytuacja nadal występuje?

 

W dniu 2.01.2020 o 15:11, wuzel napisał:

Jako użytkownik Plusa masz standardową cenę pakietu/pakietów ,czy jest rabat ?

Ceny pakietów mogą się różnić w zależności od urządzenia, na którym chcesz dokonać zakupu oraz powiązania numeru w Plusie z kontem w serwisie Ipla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lukimann napisał:

Obecnie klienci Plusa mogą skorzystać z jakieś promocji w Ipla?

Możesz skorzystać z promocji, o której wspominałem m.in. w poprzednim poście. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej w tej kwestii, skontaktuj się bezpośrednio z Plusem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważność pakietu jest uzależniona od wybranej promocji na stronie: https://www.ipla.tv/pakiety

Jeżeli chodzi o Pakiet Sport, to polecam skorzystać z opcji cyklicznej, czyli odnawianej automatycznie co 30 dni.

Usługa standardowo kosztuje 20 zł, w przypadku klientów Plusa będzie to 10 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was korzysta z aplikacji IPLA na telewizorze Samsung z systemem TIZEN?

Kilka dni temu zrobili aktualizację, która upodobniła serwis do tego z Android TV. Mam pytanie w jaki sposób przewijać programy albo cofać? No i jak w tej nowej wersji wystartować jakiś materiał od początku? Albo ja coś robię źle albo aplikacja w nowej wersji jest kompletnie dysfinkcyjna. Podkreślam, że chodzi mi o IPLĘ na system Tizen, na Android TV działa be zastrzeżeń.

Edytowane przez jupiter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, jupiter napisał:

Czy ktoś z Was korzysta z aplikacji IPLA na telewizorze Samsung z systemem TIZEN?

 

 

Ja korzystam.

W dniu 1.01.2020 o 16:56, kingofsouth napisał:

Nareszcie Ipla na Smart TV dostała aktualizację .W końcu to wygląda tak jak powinno wyglądać ;)

 

Ipl1.jpg

Ipla2.png

Ipla3.jpg

 

Nadal brak możliwości odpalenia kanałów : HBO, Cinemax

Z tym cofaniem też mam problem. Nie idzie tego zrobić.

 

Edit:

@jupiter , mamy wybrakowaną aplikację na Smart TV TIZEN...

 

Ipla Mi Box S [ Eleven Sports 1]

IPLA-MI-BOX-S.jpg

 

 

Ipla Samsung Smart TV [ Eleven Sports 1 ]

 

Smart-TV.jpg

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kingofsouth Odpal sobie jakiś materiał dajmy na to kabaret na Mi Box S i spróbuj przesunąć, w kilka sekund przesuniesz całą godzinę czy dwie bez problemu, a na Smart TV Samsunga jak klikniesz przesuwanie (lub cofanie) to przesuwa tylko o parę sekund. Przytrzymanie przycisku na pilocie nic nie daje, bo panel znika. Trzeba pojedynczymi kliknięciami przesuwać o kilka sekund. Dwugodzinny program przesuwał byś jakieś ... dwie godziny :/  Chyba nie powinno tak być.

Najlepsze jak w połowie programu uznasz że chciałbyś obejrzeć go jednak od początku - umarł w butach - nie ma takiej opcji jak oglądanie od początku, nie ma też przycisku Stop, który cofał by program do początku. Czyli wszystkie nowości możesz oglądać - ale tylko raz :)  Zgłosiłem ten błąd z IPLĄ na TIZEN-ie do pomocy Ipli - odpisali, że przekazali do odpowiedniego działu i wezmą te sugestie pod uwagę.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...