Jump to content
pieszczoch

IPLA - wszystko o usłudze, aplikacji, opłatach itp.

Recommended Posts

26 minut temu, swordfish napisał:

Od rana mam odkodowane Sport, Filmy i Dzieci. 

U mnie to dopiero wskoczy 9 grudnia.

Ja się skuszę prócz PSP na 90 dni na HBO na 90 dni. Jestem ciekaw jakości HBO w Ipla

Porównam do HBO w Vectra Online , HBO GO, oraz  NC+GO.

Taki teścik przeprowadzę ;)

15 godzin temu, swordfish napisał:

Ok. Dzięki za pomoc. Od rana mam odkodowane Sport, Filmy i Dzieci. 

Czy po okresie promocyjnym będę płacił 3 x 10 zł za każdy pakiet z osobna, czy 10 zł za wszystkie 3 pakiety razem? Czy będę mógł wybrać, który z 3 pakietów po dyszce mogę zostawić?

Widzę, że dla Plusowiczów, którzy chcą sobie IPLĄ zastąpić kablówkę najbardziej atrakcyjny jest pakiet IPLA TV za 25 zł.

Szkoda, że nie ma możliwości zmiany języka na kanałach filmowych oraz włączenia napisów. Ale Filmbox Arthouse jest z napisami na stałe.

Jeżeli masz na myśli pakiet IPLA 3z3, to posiadasz wszystkie 3 opcje z opłatą 10 zł. Dziękuję również za sugestię.

Aktywowałem na próbę pakiet HBO w IPLA (90 dni za darmo ) i od razu przestrzegam , przed kupnem tych co mają Smart TV z systemem Tizen.

Kanały nie działają. No cóż dyskwalifikuje to już na starcie tego typu opcję. Nie dłuższą metę nie polecam. Co do innych kwestii , to jakość obrazu super do tego dochodzi Catchup. Tyle tak na szybko

Dzięki za uwagę. Brałem to bo za darmo dawali ;)

Mam HBO w innych usługach i tam korzystam.

Tylko, dziwne, że tak nowoczesna ;) Ipla nie daje możliwości oglądania HBO na TV z 2017/2018 roku.

Słabo...

Ale mając HBO w Ipli dają dostęp również do HBO GO? I czy w IPLI jest możliwość zmiany ścieżki dźwiękowej i możliwość włączenia napisów?

18 minut temu, kingofsouth napisał:

Tylko, dziwne, że tak nowoczesna ;) Ipla nie daje możliwości oglądania HBO na TV z 2017/2018 roku.

Bo to taka nowoczesność. Jak na smart TV od LG gdzie nie ma 80% oferty :) .

Widocznie żeby mieć wszystkie kanały Ipli na smart TV to trzeba mieć przynajmniej ze 3 telewizory z trzema różnymi systemami 🤣.

• Like 1
  • Haha 1

51 minut temu, swordfish napisał:

Ale mając HBO w Ipli dają dostęp również do HBO GO? I czy w IPLI jest możliwość zmiany ścieżki dźwiękowej i możliwość włączenia napisów?

Witam,
posiadając pakiet HBO w Ipli nie masz dostępu do aplikacji HBO GO, ale możesz korzystać z usługi na urządzeniach mobilnych za pośrednictwem naszego serwisu (aplikacja lub wersja przeglądarkowa). Kolejnym atutem jest dostęp do 9 kanałów linearnych, których nie ma w autorskiej aplikacji HBO. Pełen opis pakietu zamieszczam w linku: https://www.ipla.tv/pakiety/hbo/Kanaly-TV 

11 minut temu, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:

Witam,
posiadając pakiet HBO w Ipli nie masz dostępu do aplikacji HBO GO

W sumie to trochę dziwne , bo przedłużałem umowę w Plusie i zamiast dawać dostęp do HBO GO to jest dostęp do HBO Ipla.

W takim razie po co jest to??

3.jpg

Godzinę temu, swordfish napisał:

......czy w IPLI jest możliwość zmiany ścieżki dźwiękowej i możliwość włączenia napisów?

Nie ma takiej możliwości....

Edited by kingofsouth

Jeśli posiadasz taką usługę w swojej umowie, to wtedy używasz logowania przez operatora jak na załączonym screenie. To nie ma nic wspólnego z pakietem HBO w Ipli.
Zmiana ścieżki dźwiękowej oraz napisy są zależne od prezentowanego materiału.

12 minut temu, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:

Jeśli posiadasz taką usługę w swojej umowie, to wtedy używasz logowania przez operatora jak na załączonym screenie.

HBO.jpg

O to chodzi? ;)

Czyli prócz Ipla HBO na 90 dni mogę mieć HBO GO (logowanie z Plusa)  ?

Czy bardziej atrakcyjny? Pakiet TV za 25zł nie zawiera kontentu na żądanie z kanałów wchodzących w jego skład. Jest to więc "pełny" pakiet ale bardziej na żywo niż OTT.

40 minut temu, kingofsouth napisał:

HBO.jpg

O to chodzi? ;)

Czyli prócz Ipla HBO na 90 dni mogę mieć HBO GO (logowanie z Plusa)  ?

Tak, to jest oddzielna promocja. :)
https://www.plus.pl/hbogo

Przy czym polecam uruchomić chwilę po rozpoczęciu nowego okresu rozliczeniowego, w ten sposób można mieć prawie 3 miesiące za darmo, bo liczone są 2 pełne okresy, a ten trzeci jest niepełny. :) 

Edited by bart18
  • Thanks 1

W dniu 26.11.2019 o 17:57, swordfish napisał:

.....czy w IPLI jest możliwość zmiany ścieżki dźwiękowej i możliwość włączenia napisów?

Tak, jest taka możliwość.

HBO-IPLA.jpg

W dniu 4.11.2019 o 19:27, pablo82 napisał:

Witam. Mam podobny problem z aktywacją pakietu Wiedza i News. Dotychczas pobierało mi 5zł miesięcznie z mojego konta telefonu na kartę w Plusie. Teraz nie mogę tego pakietu uruchomić. Zrobiłem zgłoszenie na pomoc Ipla. Oto jego numer

[#OWQ-869861]

Z góry dziękuję za zainteresowanie Pana Specjalisty moim zgłoszeniem.

Ponieważ nie uzyskałem pomocy ze strony Ipla tv ponownie zrobiłem zgłoszenie w powyższej sprawie. Oto jego numer

[#OPA-219857]

Pozdrawiam Pablo82

@Specjalista Cyfrowy Polsat, czy Ipla / Cyfrowy Polsat GO doczeka(ją) się w końcu wsparcia dla Chromecasta? Obiecujecie już któryś dobry rok i doczekać się nie idzie.

Mamy prawie 2020, a wy technologicznie jesteście w lesie. Weźcie się w końcu ogarnijcie. 

Edited by shevchenko1987

W Ipli w pakiecie Ipla Plus odkodowane są kanały :Da Vinci, Boomerang, Cartoon Network, Disney Channel, E!, Romance, 13 Ulica, Disney Junior, Paramount, Epic Drama, Axn, Axn Black, Fox, Fox Comedy, National Geographic , TNT, oraz paczka BBC.

Edited by On0818

Zapomniałeś dodać  ;) , że są odkodowane do 6 stycznia .

2019-12-02-165112.jpg

Edited by kingofsouth

W dniu 30.11.2019 o 19:18, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:

@shevchenko1987
Witam,
obecnie nie posiadam informacji na temat ewentualnego wprowadzenia wsparcia dla Chromecast. O wszystkich innowacjach informujemy na naszych stronach oraz na Facebooku. Śledź nas, a nic Cię nie ominie.

Dlaczego nie mogę odtwarzać żadnego filmu na aplikacji Ipla tak jak to było do niedawna. Każdy film jaki wybieram to strata czasu jaki ipla przeznacza na wyemitowanie reklam, co trwa ponad trzy minuty, po reklamach niestety nie pojawia się materiał, jest tylko cisza i czarna dziura. Proszę o wyjaśnienie.