Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, bartas_20 napisał:

A nie pomyślał nikt, że to jest kwestia jakichś umów Polsatu z LG? Że się po prostu nie dogadali? Przecież przez chwilę podobno było dostępne wszystko i działało więc to nie kwestia techniczna. Aspekty finansowe w tej sprawie są bardzo istotne.

Było wielokrotnie sugerowane, ale płaczek pod tobą bez przerwy ciągnie ten temat, bo myśli, że owym płaczem coś wymusi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio zrobiłem spore zakupy w Ipli- pakiet Eleven, pakiet bez reklam no i dziś zgodnie z tym co napisałem w innym temacie zakupiłem pakiet sport. 

Dodam,że co prawda nie zrobiłem rekonesansu przed zakupem i nie wiedziałem, że aplikacji IPLA jest wybrakowana w LG,ale z telewizora jestem bardzo zadowolony, kupiłem go w bardzo dobrej cenie . Także chciałem tu bronić LG. Inna sprawa to funkcja nagrywania, tu powiem,że mi nie gra . No,ale to nie ten dział. 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, wislok napisał:

Ja ostatnio zrobiłem spore zakupy w Ipli- pakiet Eleven, pakiet bez reklam no i dziś zgodnie z tym co napisałem w innym temacie zakupiłem pakiet sport. 

No w sumie Eleveny są dostępne w aplikacji na LG Smart TV, nawet jak dodali 4 kanał to od razu się tam pojawił. Sam się nawet zastanawiałem nad wykupieniem Elevenów w Ipli. No ale później usunęli z aplikacji Polsat Sport, który też zawsze był dostępny (nie licząc transmisji z eliminacji Euro), więc nigdy nie wiadomo czy i Elevenów nie usuną, także mojej kasy nie zobaczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@diabeu bo nawet zapomniałem, teraz sobie przypomniałem i sprawdziłem. Usunęli Polsat Sport z aplikacji na LG, ale jak wejdziesz w zakładkę live to są tam transmisje z tego kanału i ja mając teraz wykupiony pakiet Sport mam transmisje z kanału Polsat Sport. Więc jak widać pewna furtka jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Ipli pokazują wszystkie mecze eliminacji więc i czemu miałoby nie być tego hitu? :) Poza tym nie wiem kto tak naprawdę bawi się w zakup meczu za 5 zł, skoro dostęp do całego pakietu SPORT można mieć za 10 zł, wystarczy podpiąć numer w Plusie. :) A propos podpiętego numeru, zauważyliście na Android TV że problem ze znikającymi meczami w ramach rozgrywek UEFA zniknął? U mnie od jakiegoś czasu jest wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, bart18 napisał:

W Ipli pokazują wszystkie mecze eliminacji więc i czemu miałoby nie być tego hitu? :) Poza tym nie wiem kto tak naprawdę bawi się w zakup meczu za 5 zł, skoro dostęp do całego pakietu SPORT można mieć za 10 zł, wystarczy podpiąć numer w Plusie. :) A propos podpiętego numeru, zauważyliście na Android TV że problem ze znikającymi meczami w ramach rozgrywek UEFA zniknął? U mnie od jakiegoś czasu jest wszystko.

Na LG z WEBOS dalej znika. Wrócił jednak Polsat Sport. Nie opłaca się kupować spotkań za 5 zł, lepiej kupić pakiet sport za 20 zł i móc oglądać kanały w ramach tego pakietu  przez miesiąc . Ciekawostka,że w ramach tego pakietu dostajemy także mecze rozgrywane w ramach wspomnianych eliminacji emitowanych w kanałach Polsat Sport Premium 1 i 2. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płaciłem abonament za pakiet IPLA Sport od kilku miesięcy cyklicznie . Wczoraj chciałem obejrzeć finał tenisa Tsitsipas kontra Thiem i ku mojemu zdziwieniu nie mogłem odtworzyć kanałów, podana była informacja,że nie wykupiłem pakietu. Sprawdziłem konto bankowe w internecie i okazało się , że 15 listopada pobrano mi 20 zł za pakiet IPla Sport. Zadzwoniłem do obsługi klienta gdzie po długim oczekiwaniu na kolsuntanta powiedziano mi, że nie nie zajmują się Iplą i powiedziano abym napisał maila. Napisałem więc maila aby wyjaśnić całą sytuację. Po chwili dostałem automatyczną odpowiedź abym czekał aż ktoś mi odpisze . Tak czekałem , czekałem i nie doczekałem się do dziś. Postanowiłem więc zrezygnować z abonowania ich pakietu. Dobrze , że nie mam z nim więcej wspólnego bo to jak traktują klientów ludzkie pojęcie przechodzi.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...