Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@wislok bardziej niż temu specjaliście to obrywa się samemu CP, że nie potrafią zrobić poprawnej aplikacji, mimo że więksi od nich gracze nie mają z tym problemu. Specjaliście co najwyżej obrywa się za sposób przedstawiania informacji. Zamiast napisać przykładowo że przekaże uwagi osobom odpowiedzialnym za aplikacje (co też byłoby pewnie zwykłą PRową gadką, ale przynajmniej wyszedł by na tym lepiej) to powtarza formułki, których go nauczyli na szkoleniu, a które ja odbieram jako lekceważenie klienta.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, wislok napisał:

@diabeu u mnie nie ma Polsatu Sport,a gdzieś pisano,że niby został przywrócony. Pewnie ,że nie dbają o to aplikację, bo ma ruszyć nowa - połączone siły Discovery i CP. 

Ja mówiłem. Wyłącz aplikację jako działającą w tle i uruchom ponownie. Zauważyłem, że pokazywała mi programy z wczoraj kiedy ostatnio używałem apki. Po ponownym załadowaniu wyświetliły się teraźniejsze tytuły emitowanych programów.

 

U mnie wygląda to tak:

IMG-1700.jpg

 

Co do wspólnej platformy CP/TVN/Discovery to raczej chodzi o to, że będzie to aplikacja Discovery. Podobno początkowo ma oferować usługi AVOD (co znając Polsat brzmi nieco przerażająco) a jako, że pieniążki dorzuca też TVN to reklam na pewno nie zabraknie ?

 

Mam tylko nadzieję, że zaoferują SVOD dla zainteresowanych. Swoją drogą, sporo się tego robi. HBO GO podrożało, Disney+ z kontentem National Geo też tani nie będzie a do tego dochodzą jeszcze Netflixy, Amazony, iple, playery i inne bajery ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie wcześniej nie zauważyłem tego dopisku w opisie pakietu Ipla Sport: "Mecze Polaków w ramach European Qualifiers, a także kanał Polsat Sport w czasie tych meczów, będą dostępne jedynie na platformach: PC (www.ipla.tv oraz aplikacja IPLA PC)/Samsung Smart TV/Panasonic Smart TV",  czyli na Samsungach i Panasonicach Polsat Sport jest nawet w trakcie meczów Polaków w kwalifikacjach ale już np. w LG czy Sonych nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.10.2019 o 00:03, regedit32 napisał:

Polsat Sport powrócił na AndroidTV. A może oprócz problemów licencyjnych Cyfrowy Polsat to po prostu bałaganiarze. Na poparcie swojej tezy podam przykład regulaminu w pliku pdf, który dostałem do zakupionego pakietu. W pakiecie tym pakiet TV kosztuje 60zł, na stronie 50zł a ja zapłaciłem 25... 

 

Wyceńcie, ile na prawdę kosztuje ten pakiet a nie uprawiacie taką partyzantkę z włączaniem i wyłączaniem. Nigdy nie wiadomo, kiedy będzie można skorzystać z WYKUPIONEGO podkreślam pakietu.

Nieprawidłowości odnośnie braku kanałów PS zostały rozwiązane. Jeśli chodzi o pakiety IPLA, to zakup w promocyjnej cenie jest dostępny dla Klientów Cyfrowego Polsatu i Plusa (umożliwia to opcja ,,Logowanie Cyfrowy Polsat'' lub powiązanie numeru w sieci Plus).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, damian1906 napisał:

Mam pytanie o pakiet IPLA plus.  W opisie jest napisane żeby zalogować się kontem icok. Zalogowałem się, dalej materiały mam z reklamami. Wie ktoś może co mam zrobić żebym miał ten pakiet.

 

Witam,
pakiet Ipla Plus jest dostępny dla abonentów Cyfrowego Polsatu, którzy logują się danymi z Internetowego Centrum Obsługi Klienta (ICOK): https://www.ipla.tv/pakiety/plusfree Proszę, zweryfikuj w tabeli dostępności: https://bit.ly/2q5EIrG czy sprzęt, na którym odtwarzasz materiały, obejmuje brak reklam w danym pakiecie. Niektóre urządzenia nie posiadają bezpośredniego wsparcia naszego serwisu i dostęp do treści może się różnić. Jeżeli spełniasz wszystkie warunki i masz aktywny pakiet, a reklamy nadal się pojawiają, to napisz w tej sprawie wiadomość na adres: pomoc@ipla.tv Po wysłaniu zgłoszenia otrzymasz maila zwrotnego z numerem referencyjnym. Prześlij mi go, a ja postaram się przyspieszyć realizację odpowiedzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Specjalista Cyfrowy Polsat do tej pory przez przeglądarkę na laptopie dostępne były wszystkie kanały. Tymczasem wchodzę dzisiaj w listę kanałów i za nic nie mogę tam znaleźć takiego kanału jak Polsat Sport Fight. No naprawdę, ta usługa to jest jeden wielki żart.

 

Przy okazji dodam że kiedyś wybrane seriale czy filmy z kanałów takich jak AXN, Paramount, AMC itp dostępnych w pakiecie Filmu i Seriale były dostępne jako VOD mając wykupiony ten pakiet. Teraz żeby móc je oglądać trzeba zabulić dodatkowo za Iplę Premium. Niezły myk ;).

Edytowane przez diabeu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żona ogląda serial Przyjaciółki. Ma taki problem, że w dedykowanej aplikacji na telewizorze LG odcinki serialu kończą się na poprzednim sezonie, natomiast przez stronę www może oglądać praktycznie na bieżąco. Czy jest możliwość, żeby zawartość aplikacji doaktualizować?

Proszę o odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, sybi napisał:

Żona ogląda serial Przyjaciółki. Ma taki problem, że w dedykowanej aplikacji na telewizorze LG odcinki serialu kończą się na poprzednim sezonie, natomiast przez stronę www może oglądać praktycznie na bieżąco. Czy jest możliwość, żeby zawartość aplikacji doaktualizować?

Proszę o odpowiedź

IPLA nie jest wspierana na LG, zgodnie z tabelą: https://bit.ly/2PJFC7W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.08.2019 o 11:10, nSat napisał:

Witam

miałem to samo na samsungu, po naprawie przestał mi działać samo odnawialny pakiet WIEDZA I NEWS.

Zgłosiłem reklamację, to mi odpisali, że nastąpił problem z pobraniem opłaty i pakiet został wyłączony.

Jak im odpisałem, ze pakiet mam powiązany z telefonem i płacę za niego razem z rachunkiem (załączyłem screena rachunku), 

to mi odpisali, że "kwestię rozliczeń prosimy wyjaśnić z operatorem sieci Plus".

Żeby było śmieszniej opłatę ponownie naliczono a pakiet nie działa. Ręce opadają.

Może Pan specjalista z cyfrowego polsatu jest w stanie coś zaradzić?

 

pozdrawiam

 

 

 

Witam. Mam podobny problem z aktywacją pakietu Wiedza i News. Dotychczas pobierało mi 5zł miesięcznie z mojego konta telefonu na kartę w Plusie. Teraz nie mogę tego pakietu uruchomić. Zrobiłem zgłoszenie na pomoc Ipla. Oto jego numer

[#OWQ-869861]

Z góry dziękuję za zainteresowanie Pana Specjalisty moim zgłoszeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.11.2019 o 16:43, sybi napisał:

Żona ogląda serial Przyjaciółki. Ma taki problem, że w dedykowanej aplikacji na telewizorze LG odcinki serialu kończą się na poprzednim sezonie, natomiast przez stronę www może oglądać praktycznie na bieżąco. Czy jest możliwość, żeby zawartość aplikacji doaktualizować?

Proszę o odpowiedź

Nieudaczniki z Ipli nie potrafią zrobić poprawnej aplikacji na LG Smart TV, więc niestety możesz zapomnieć. Tak jak o pełnej ofercie kanałów live.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, diabeu napisał:

Nieudaczniki z Ipli nie potrafią zrobić poprawnej aplikacji na LG Smart TV

A może to ten LG jest takie (do 4 liter) bo nikt tu praktycznie nie ma(może sporadycznie) problemów z innymi telewizorami, ale LG przewija się tu nieustannie i to nie tylko w temacie IPLI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, OlafS napisał:

A może to ten LG jest takie (do 4 liter) bo nikt tu praktycznie nie ma(może sporadycznie) problemów z innymi telewizorami, ale LG przewija się tu nieustannie i to nie tylko w temacie IPLI

Jakoś Netflix, APV, HBO GO, Raktuten, Chili i wiele innych światowych marek nie ma problemu z aplikacjami na LG Smart TV. Tylko dla Ipli to stanowi niebywały problem.

Edytowane przez diabeu
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...