Jump to content

IPLA - wszystko o usłudze, aplikacji, opłatach itp.

Recommended Posts

9 godzin temu, xMaraSSx napisał:

W dniu dzisiejszym Polsat Sport w IPLA na Philips Android TV nadal niedostępny. Ciekawe kiedy (o ile w ogóle) problem zostanie rozwiązany. Jak na razie zero odpowiedzi na złożoną reklamację.

Dla mnie to jest kpina że ipla ogranicza dostęp do usługi osobie która za nią płaci. To kpina! Zapłaciłem za dostęp do paczki kanałów, a oni w sposób bezczelny i złodziejski zablokowali dostęp do najważniejszego elementu! 

A kto płacze? Piszę żeby przestrzec innych przed wykupieniem tej usługi. Zgłoszenie już dawno poszło i cisza. W poniedziałek następny mecz i sytuacja się powtórzy. Według ciebie to normalne?

Sprawdzałem rano i Polsat Sport Extra i News wróciły, Polsatu Sport nadal nie ma. Zaczynam podejrzewać że to celowe działania CP aby ograniczyć dostępność do PS na telewizorach na czas trwania eliminacji Euro 2020 i tym samym promować satelitarne rozwiązania CP.

U mnie jest to samo. Najpierw zniknął Polsat Sport, później wszystkie kanały, na których były transmitowane eliminacje, a teraz wróciły za wyjątkiem Polsat Sport. Oczywiście piszę o AndroidTV, bo na Windowsie i telefonie cały czas kanały były. To, że jest to celowe działanie to oczywiste. Najbardziej mnie wkurza, że przez kopaną nie mogłem obejrzeć siatkówki, a po to wziąłem Ipla Sport.

Mam pytanie, czy logujecie się jako użytkownicy PLUSa?

Oczywiście odpowiedzi na reklamację brak.

Tak, loguję się jako użytkownik Plusa i mam taką właśnie sytuację. Też mi przeszło przez myśl czy to nie ma jakiegoś wpływu.

Sprawdziłem właśnie na koncie bez podpiętego numeru w Plusie, wszystkie transmisje i PS obecne.

Edited by bart18
2 godziny temu, rzw napisał:
U mnie jest to samo. Najpierw zniknął Polsat Sport, później wszystkie kanały, na których były transmitowane eliminacje, a teraz wróciły za wyjątkiem Polsat Sport. Oczywiście piszę o AndroidTV, bo na Windowsie i telefonie cały czas kanały były. To, że jest to celowe działanie to oczywiste. Najbardziej mnie wkurza, że przez kopaną nie mogłem obejrzeć siatkówki, a po to wziąłem Ipla Sport.
Mam pytanie, czy logujecie się jako użytkownicy PLUSa?
Oczywiście odpowiedzi na reklamację brak.

Mecz siatkówki był dostępny w zakładce live na Android tv.

Godzinę temu, grzego44 napisał:

Mecz siatkówki był dostępny w zakładce live na Android tv.

Zgadza się, był na liście w zakładce LIVE, ale nic się nie działo po jego wybraniu (przynajmniej u mnie tak było).

A jak się to ma do reklam? Z nr plusa nie ma reklam. Pytanie czy są reklamy bez nr z plusa?

Edit.

Dostałem odpowiedz od cyfrowego polsatu... Dla nich nie ma problemu, niektóre wydarzenia z powodów licencyjny sprawiają iż następują przerwy w dostawie kanałów. 

Co to ma być...

Edited by Tokić
W dniu 9.09.2019 o 11:39, Tokić napisał:

Edit.

Dostałem odpowiedz od cyfrowego polsatu... Dla nich nie ma problemu, niektóre wydarzenia z powodów licencyjny sprawiają iż następują przerwy w dostawie kanałów. 

Co to ma być...

Zaczyna się klarować: wyłączają tym którzy mają potwierdzone numerem telefonu konto działające poza granicami PL.

Korzystającym z konta w Polsce też wyłączają. ;) Sam fakt podpiętego numeru w Plusie wystarczy, by nie mieć dostępu do transmisji, ciekawe czy tak samo będzie z Ligą Mistrzów? Podczas 4. rundy eliminacji meczów w zakładce LIVE nie było.

Edited by bart18