Jump to content

IPLA - wszystko o usłudze, aplikacji, opłatach itp.

Recommended Posts

Guest kingofsouth
25 minut temu, ezequiel93 napisał:

Też już nie mam dostępu, który wygrałem w grze. :) Może we wrześniu będzie kolejna edycja gry? :)

Tak jak pisałem,  dostęp zniknął na Smartfonie a został na Smart TV.  Mam nadzieję,  że tak do grudnia zostanie :)

Witam,

skorzystał już Ktoś z nowego pakietu ipla premium? co konkretnie oferuje? Podobno zawiera bilbioteke filmow i seriali, ale wybierajac niektore z listy jest informacja ze trzeba za nie zaplacic chociaz jest dostepny w tym pakiecie premium. Czy można obejrzeć wszystkie odcinki przyjaciółek oraz zawsze warto? 

W dniu 25.08.2019 o 09:24, sebczak napisał:

Witam,

skorzystał już Ktoś z nowego pakietu ipla premium? co konkretnie oferuje? Podobno zawiera bilbioteke filmow i seriali, ale wybierajac niektore z listy jest informacja ze trzeba za nie zaplacic chociaz jest dostepny w tym pakiecie premium. Czy można obejrzeć wszystkie odcinki przyjaciółek oraz zawsze warto? 

Witam. Nowy pakiet IPLA PREMIUM zawiera odcinki przedpremierowe produkcji Polsatu oraz wszystkie dostępne treści VOD, które są częścią pakietów: IPLA Dzieci, IPLA Filmy i Seriale oraz IPLA News i Rozrywka. Dodatkowo, po jego zakupie, wszystkie reklamy zostają zablokowane. Jeśli chodzi o seriale Przyjaciółki - sezon 14 oraz Zawsze warto - sezon 1, to w całości dostępne są po wykupieniu dedykowanych pakietów. W IPLA PREMIUM będą one dodawane sukcesywnie po jednym materiale przedpremierowo (po emisji w telewizji poprzedzającego go odcinka).

Kupiłem pakiet Ipla dzieci na którym kupiłem kanały dla dzieci lecz teraz one nie działają i pisze żeby kupić. Ja kupiłem ten pakiet za 10 zł i wszystko bylo wcześniej w porządku, kanały działały lecz teraz są one zablokowane, chociaż że mam wykupiony ten pakiet. Dlaczego tak jest ? Może Ipla albo cyfrowy Polsat mi odpowie ?

Guest kingofsouth
5 godzin temu, shevchenko1987 napisał:

A miało być tak pięknie... Jak to mówią "Kto daje i zabiera... " ;)

Na Smart TV nadal jest pięknie.  Dostęp nadal mam do grudnia.

Teraz tylko czekać na mecze w 4K :D

Bjazel jest straszny ;).

Ostatnio przypadkiem odkryłem, że sporo nowych polskich filmów jak np. "Córka Trenera" czy "Powrót" można wypożyczyć w Ipli za małe pieniądze (7 zł, w VOD.pl odpowiednio niecałe 13 zł i 10 zł), ale jedyny sposób dotarcia do nich to wpisanie nazw w wyszukiwarkę, bo w polecanych jest od pół roku "Pitbull" i "Green Book" ;).

Edited by bugmenot
2 godziny temu, Karol661 napisał:

Kupiłem pakiet Ipla dzieci na którym kupiłem kanały dla dzieci lecz teraz one nie działają i pisze żeby kupić. Ja kupiłem ten pakiet za 10 zł i wszystko bylo wcześniej w porządku, kanały działały lecz teraz są one zablokowane, chociaż że mam wykupiony ten pakiet. Dlaczego tak jest ?

Z jakiego urządzenia korzystasz? Spróbuj wyczyścić pamięć cookie. 

8 godzin temu, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:

Witam. Nowy pakiet IPLA PREMIUM zawiera odcinki przedpremierowe produkcji Polsatu oraz wszystkie dostępne treści VOD, które są częścią pakietów: IPLA Dzieci, IPLA Filmy i Seriale oraz IPLA News i Rozrywka. Dodatkowo, po jego zakupie, wszystkie reklamy zostają zablokowane. Jeśli chodzi o seriale Przyjaciółki - sezon 14 oraz Zawsze warto - sezon 1, to w całości dostępne są po wykupieniu dedykowanych pakietów. W IPLA PREMIUM będą one dodawane sukcesywnie po jednym materiale przedpremierowo (po emisji w telewizji poprzedzającego go odcinka).

Dzięki za informację. Pakiet zakupiony. Niestety nie wszystko mogę odworzyć na moim Samsung Smart TV w 1080p (choć opcja jest dostępna - przekierowuje mnie do zakupu pakietu) natomiast przez www działa prawidłowo. 

Reinstalacja pakietu nic nie zmienia. Odtwarzają się wszystkie, które powinny, ale większość  materiałów jest dostępna na moim smart tv tylko w rozdzielczości 576p np "wydarzenia", gdy ręcznie zmieniam rozdzielczość na wyższą np 720 lub 1080 wyrzuca mnie do wyboru pakietów. 

• 2 weeks later...

Właśnie zauważyłem, że z aplikacji IPLA w telewizorze (Android TV) zniknął mi Polsat Sport. Rano był, teraz nie ma (brak ikony kanału a nie dostępu). Muszę teraz "jak zwierzę" przez komputer mecz oglądać..

Edited by xMaraSSx