Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, diabeu napisał:

@kamcio231 wiosną znikały mi wszystkie Polsaty Sport na których aktualnie była prowadzona transmisja z el Euro 2020 (w tym mecze Polski). Działo się to tylko na aplikacji na LG Smart TV. W przeglądarce na laptopie normalnie te kanały były.

Materiały na niektórych urządzeniach są ograniczone prawami licencyjnymi. Dodatkowo, tutaj znajduje się tabela dostępności poszczególnych pakietów dla danych platform: https://bit.ly/2HJYWhV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:

Dodatkowo, tutaj znajduje się tabela dostępności poszczególnych pakietów dla danych platform: https://bit.ly/2HJYWhV

Ta tabela już nieaktualna bo większość kanałów pojawiła się na smart TV LG. Mam nadzieję że to nie jakiś błąd i status ten zostanie zachowany.

 

Jeszcze jakby się pojawiła LM w 4K na LG to by było coś.

Edytowane przez diabeu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, kingofsouth napisał:

Tak widzieli. :D

Zapewne mu chodziło ,że nie widzieli i nie zobaczą osoby od LG.

Samsung Smart TV oraz Android TV to pewniaki do 4K w tym sezonie ;)

 

Partacka usługa to i nie potrafią zapewnić dostępności na innych urządzeniach.

Pirackie transmisje w necie, mają obecnie lepsza jakość niż to badziewie z ipli.

Edytowane przez diabeu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.08.2019 o 09:53, grzego44 napisał:

Witam.Czy u was dzisiaj od rana występuje błąd odtwarzania 100010 w ipli na Android tv?
 

Witam

miałem to samo na samsungu, po naprawie przestał mi działać samo odnawialny pakiet WIEDZA I NEWS.

Zgłosiłem reklamację, to mi odpisali, że nastąpił problem z pobraniem opłaty i pakiet został wyłączony.

Jak im odpisałem, ze pakiet mam powiązany z telefonem i płacę za niego razem z rachunkiem (załączyłem screena rachunku), 

to mi odpisali, że "kwestię rozliczeń prosimy wyjaśnić z operatorem sieci Plus".

Żeby było śmieszniej opłatę ponownie naliczono a pakiet nie działa. Ręce opadają.

Może Pan specjalista z cyfrowego polsatu jest w stanie coś zaradzić?

 

pozdrawiam

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że naprawili błąd, gdy dla części umów pakiet IPLA 1 z 3 był dostępny bezpłatnie. Miałem włączony, mogłem raz w miesiącu zmieniać na inny pakiet tematyczny i nie pobierali mi 10 zł. Bez żadnego uprzedzenia w kwietniu mi go wyłączyli i nie dają mi szansy na ponowną aktywację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.08.2019 o 22:15, swordfish napisał:

Podejrzewam, że naprawili błąd, gdy dla części umów pakiet IPLA 1 z 3 był dostępny bezpłatnie. Miałem włączony, mogłem raz w miesiącu zmieniać na inny pakiet tematyczny i nie pobierali mi 10 zł. Bez żadnego uprzedzenia w kwietniu mi go wyłączyli i nie dają mi szansy na ponowną aktywację.

 

W dniu 19.08.2019 o 23:26, ARTIPAPK napisał:

Ja miałem ten sam pakiet, czyli IPLA 1 z 3.Zmieniałem sobie pakiet kanałów z bajkami na pakiet kanałów filmowych i na odwrót.Natomiast od jakiś 3-4 miesięcy już nie mam tego pakietu.Najwidoczniej wyłączyli mi go bez uprzedzenia.

Z poziomu tego portalu nie mam wglądu do konta i nie jestem w stanie zweryfikować, dlaczego nastąpiła dezaktywacja. Proszę o wysłanie w tej sprawie zgłoszenia na adres: bok@plus.pl z opisem sprawy. Należy podać tam również: imię, nazwisko, PESEL i numer telefonu, którego dotyczy sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi zabrali z dwóch kont na których miałem dostęp. :( Coś musieli grzebać bo odpalili season pass do 30.06.2020r. Jest też zmiana na + dla tych, którzy nie mają numeru w Plusie, dla nich również w tym sezonie zakup pakietu za 40 zł daje dostęp na 30 dni.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...