Jump to content
pieszczoch

IPLA - wszystko o usłudze, aplikacji, opłatach itp.

Recommended Posts

Guest kingofsouth

@bugmenot , @shevchenko1987 temat wyjaśniony. Jakimś dziwnym trafem nie miałem włączonej aktualizacji na Ipli.

Po zaktualizowaniu śmiga bez reklam.  :D

Na ilu urządzeniach mogę mieć aktywne konto?

Guest kingofsouth

Kanały PSP to dwa urządzenia w ciągu doby.

Czyli jak jestem zalogowany na dwóch urządzeniach to na trzecim urządzeniu już się nie zaloguje? Czy zaloguje się, ale nie będę miał dostępu do PSP?

Mnie zastanawia, dlaczego dedykowane aplikacje na komputer pozwalają odtwarzać materiały maksymalnie 720p, jeśli przez przeglądarkę można wybrać również 1080p. Mam na myśli aplikacje z Microsoft Store i drugą jako plik .exe powszechnie dostępną w internecie.

11 godzin temu, aro napisał:

Czy zaloguje się, ale nie będę miał dostępu do PSP?

Będziesz miał komunikat na środku ekranu z symbolem przekreślonego kółeczka z komunikatem,że przekroczono ilość urządzeń. 

Guest kingofsouth

Kanały Eleven w Ipli są w 1080p? Pytam z ciekawości. ;)

Jak można przypisać urządzenia do konta IPLI? W ICOK CP nie widzę takiej możliwości. Jedyna informacja to  "W tej chwili nie masz przypisanych żadnych aktywnych urządzeń." 

Guest lukimann
Posted (edited)

Trochę mnie zaciekawiła nowa promocja Plusa. Może ktoś, coś wie na temat 4k w usłudze IPLA w dającej się przewidzieć przyszłości?

Edited by lukimann

2 godziny temu, Krzysiek_ napisał:

Jak można przypisać urządzenia do konta IPLI? W ICOK CP nie widzę takiej możliwości. Jedyna informacja to  "W tej chwili nie masz przypisanych żadnych aktywnych urządzeń." 

No właśnie u mnie też nie widać,a korzystam.Nie tak dawno dzwoniłem d bok'u,żeby mi wyczyścili urządzenia,i konsultant widział ile urządzeń było przypisane.

Chciałem skorzystać z otwartego okna w IPLI i niestety nie śmiga to u mnie właśnie przez to że nie ma urządzeń przypisanych. Loguje się do IPLI normalnie z tych danych do do ICOK :). Dziwna sprawa bo do CP GO można przypisać urządzenia normalne :)

Dzisiaj zakupiłem pakiet Eleven Sport na Ipla. Myślałem, że po pracy obejrzę co się działo przez cały dzień.

Jestem zaskoczony, że nie mam żadnej możliwości zobaczenia programów "wstecz".

Miałem konto na Eleven Sport i mogłem zobaczyć kilka dni wstecz co się działo w F1 -oczywiście chodzi o jazdę Roberta.

Jestem rozczarowany Ipla, ale jeszcze liczę, że czegoś nie umiem zrobić. Co sądzicie o tym?

Pozdrawiam Artur.

Guest kingofsouth
Posted (edited)

Od kiedy w Ipla można sobie wykupić dostęp do pojedynczego wyścigu F1?

Tak przez przypadek tam dzisiaj zajrzałem i jest możliwość kupienia za 10 zł. 

Dziwie się , że taka transmisja nie jest w 4K. Mogli by coś na tym zarobić.  ;)

2019-04-28-160119.jpg

Edited by kingofsouth

A ja mam inny problem od jakiegoś czasu wyświetlają mi się reklamy mimo że mam aktywne dwa pakiety ipla mix dodawany kiedyś do umów z cp i Polsat sport Premium który wygrałem w graliga.pl kiedyś reklam na android tv nie miałem teraz od jakiegoś czasu już mam......

Swoją drogą może warto temat przenieść do usług stramingowych i VOD tam gdzie jest player.pl

Guest kingofsouth
29 minut temu, _Artek_ napisał:

A ja mam inny problem od jakiegoś czasu wyświetlają mi się reklamy mimo że mam aktywne dwa pakiety ipla

Wystarczy zaktualizować Iple. Miałem tak samo na swoim smartfonie.

Po aktualizacji działa bez reklam.

31 minut temu, _Artek_ napisał:

uA ja mam inny problem od jakiegoś czasu wyświetlają mi się reklamy mimo że mam aktywne dwa pakiety ipla mix dodawany kiedyś do umów z cp i Polsat sport Premium który wygrałem w graliga.pl kiedyś reklam na android tv nie miałem teraz od jakiegoś czasu już mam......

Swoją drogą może warto temat przenieść do usług stramingowych i VOD tam gdzie jest player.pl

U mnie jest tak samo. 

2 minuty temu, kingofsouth napisał:

Wystarczy zaktualizować Iple. Miałem tak samo na swoim smartfonie.

Po aktualizacji działa bez reklam.

Jak zaktualizować skoro wydawca nie wydał aktualizacji?

Guest kingofsouth

@shevchenko1987, nie mam Android TV więc skąd moglem wiedzieć , że nie macie aktualizacji?

Na moim Smartfonie Samsunga miałem opisywaną sytuację,  pomogło zaktualizowanie Ipli.

Póki się nie pojawi u was nowa wersja , będziecie mieć reklamy.

Ten problem jest już dłuższy czas. Po drodze była aktualizacja, która tego nie naprawiła. 

Skoro nie masz Android TV to może czasem lepiej nie zabierać głosu ;)

Pobawiłem się dziś nową wersja aplikacji na iPad Pro i jestem pod wrażeniem.Tak płynnie działającej aplikacji dawno nie widziałem,wszystko śmiga aż miło.Wszystko dopasowane do nowego ekranu podobnie jak na iPhone XS Max.